MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatible, pro 100 Mbps slot

Multi-mode, 100Base-FX, 1310 nm, 2x LC konektory
 

 

 

MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatible, pro 100 Mbps slot

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód190831
Part No.
Vaše cena bez DPH 608   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)   
Vaše cena s RP* 610   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 737   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul je kompatibilní s Cisco zařízeními a je orčen do SFP slotů s rychlostí 100 Mbps.

Hlavní vlastnosti:
- MiniGBIC/SFP Modul
- 1x 100Base-FX optický port s podporou full duplexního módu
- Délka trasy: 2 km
- Multi-mode vlákno: 50/125µm
- Vlnová délka: 1310 nm (FP)

Podporované standardy:
IEEE 802.3z

Porty:
1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

Napájení:
Interní ze switche

Kompatibilní s:
Cisco zařízení


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.