SFP Modul 1,25 Gbps, WDM, 1000BX SM, LC, 20 km, Tx 1550 nm, Cisco compatible

9/125 um Single-mode, 1000Base-BX, Tx 1550 nm, Rx 1310 nm, Cisco compatible, RoHS
 

 

 

SFP Modul 1,25 Gbps, WDM, 1000BX SM, LC, 20 km, Tx 1550 nm, Cisco compatible

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód173008
Part No.IPMPB-5324L-L2C
Vaše cena bez DPH 1 047   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 1 267   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá pro vysílání vlnové délky 1550 nm a pro příjem 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní se Cisco zařízeními.

Hlavní vlastnosti:
- SFP BiDi Modul
- 1x 1000Base-BX optický port s podporou full duplexního módu
- Délka trasy: 20 km
- Dual data-rate of 1,25 Gbps/1,063 Gbps
- Single-mode vlákno 9/125 µm
- Vlnová délka: Tx:1550 nm: Rx: 1310 nm
- Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C
- Transmiter power: -3 až -9 dBm
- Reciever sensitivity: -23 dBm
- Power Budget: 7 dB
- Reciever overload: -3 dBm
- Vysílač: DFB (Distributed Feedback) laser
- Spektrální šířka: 4 nm
- Detektor: PIN dioda

Porty:
1x 1000Base-BX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 1x LC (Simplex)

Podporované standardy:
IEEE 802.3ah-2004 1000BASE-BX, Gigabit Ethernet, Fiber Channel, SONET OC-24-LR-1

Napájení:
3,3 V Interní z SFP portu


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.