Výprodej

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

58

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
RSMA Male reversní přímý krimpovací konektor na kabel H1000Konektor RSMA Male reversní přímý krimpovací pro koaxiální kabel H1000. Montáž konektoru pomocí krimpovacích kleští. Konektor má převlečnou matici.

 

13 Kč  bez DPH

 

16 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RBcAP2nD, WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik s integrovanou anténou.

 

993 Kč  bez DPH

 

1 203 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Koaxiální kabel Belden RF240 3m SMA Male/SMA FemaleKoaxiální kabel Belden RF240 3m SMA Male/SMA Female

 

164 Kč  bez DPH

 

198 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
#BAZAR#Switch Huawei S2750-28TP-EI-AC, 24x 10/100 port + 2 SFP portJedná se o nové zboží v komisním prodeji se zkrácenou, tříměsíční zárukou.

 

3 990 Kč  bez DPH

 

4 830 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch Zyxel ES-108A 8x 10/100 port, unmanaged, Desktop, V3Malý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

367 Kč  bez DPH

 

446 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
19" montážní lišta NWE-S, výška 9U19" montážní lišta NWE-S Pro vytvorení další montážní úrovně např. patch panelů atd. 1 kus. Do racku jsou nutné 2 kusy (1 pár) těchto lišt.

 

67 Kč  bez DPH

 

81 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatible, pro 100 Mbps slotMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

 

608 Kč  bez DPH

 

737 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Pigtail U.FL/MMCX 20 cm, RG178U pro boxy JirousPigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

 

62 Kč  bez DPH

 

75 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický rozvaděč nástěnný 3M 2552SA pro 6 duplex SC spojek, plastovýOptický nástěnný box (rozvaděč) 2552SA společnosti 3M s výměnnými čely pro optické spojky FC, ST, FC, W2000 a VF45. Umožňuje zakončení 6 duplexních SC spojek nebo 12 ST vláken. Plastový box je určen pro instalaci v indoor prostorech a lze ho využít i jako...

 

610 Kč  bez DPH

 

738 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, konektory LC/PC-STOptický multimódový simplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-ST.

 

108 Kč  bez DPH

 

131 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Akumulátor ACCU PLUS 6V/12AhAkumulátor ACCU Plus 6V/12 Ah je vhodný jako zálohovací baterie pro EZS, UPS, telefonní ústředny, nouzová svítidla atd.. Maximální dobíjecí proud 4.8A, maximální vybíjecí proud 48A. Akumulátor ACCU plus má atest kvality ISO 9002. Životnost akumulátoru je...

 

202 Kč  bez DPH

 

275 Kč  s DPH

 

25.00  RP

 
 
 
 
19" montážní lišta, výška 42U19" montážní lišta Pro vytvoření další montážní úrovně např. patch panelů atd. délka 1867 mm 1 kus. Do racku jsou nutné 2 kusy (1 pár) těchto lišt.

 

221 Kč  bez DPH

 

267 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Anténní stožár jednodílný 2 m s pevnými úchyty, průměr 35 mm, žárový zinekAnténní stožár jednodílný s pevnými úchyty pro přímou montáž na zeď povrchově úpravený žárovým zinkem. Výška stožáru je 2 m, pracovní výška 167 cm, průměr tyče 35 mm, pevně navařené úchyty jsou od sebe vzdáleny 30 cm, stožár je odsazen 7 cm od zdi a rozt...

 

297 Kč  bez DPH

 

359 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Zásuvka Cat 5e STP 2xRJ-45 na/pod omítku, šikmáZásuvka na omítku dvouportová pro kabeláž Cat 5e nestíněná s dvěma konektory RJ-45 v bílé barvě. Zásuvka je určena k instalaci pod omítku nebo na omítku - pro instalaci na omítku je nutnou použít zadní box P/N 179303. Konektory zásuvky jsou umístněny šikm...

 

96 Kč  bez DPH

 

116 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

157 Kč  bez DPH

 

190 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

173 Kč  bez DPH

 

209 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

180 Kč  bez DPH

 

218 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

184 Kč  bez DPH

 

223 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

58

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.