Výprodej

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

71

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Držák na stožár 35 cm s vinklem, průměr 4,2 cm, třmen, stožár 25-89 mm, výška 16 cm, ŽÁRPrecizně provedený držák antény s vinklem na stožár. Délka vodorovné části držáku je 35 cm, délka svislé části pro montáž antény je 16 cm. Průměr trubky z něhož je držák vyroben je 4,2 cm. Držák se uchycuje na stožár (vertikální, svislá část) pomocí třmen...

 

168 Kč  bez DPH

 

203 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Parabolická anténa 5 GHz, zisk 23,5 dB s radomem, KIT 2 KUSY průměr 38 cm MIMOSměrová parabolická anténa 5 GHz se ziskem 24 dBi MIMO s radomem. Kit obsahuje 2 kusy antén. Reflektor antény je vyroben z hliníkové slitiny a řešení s radomem umožňuje nasazení antény i v náročných klimatických podmínkách. Držák antény je přispůsoben k m...

 

3 648 Kč  bez DPH

 

4 438 Kč  s DPH

 

20.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Kabel Datacom FTP CAT6 , drát, stíněný, měděný, box 305m, PVC, šedýKvalitní stíněný FTP kabel kategorie 6 pro vnitřní instalace. Kabel je celoměděný s PVC izolací, má šedou barvu. Kabel splňuje požadavky mezinárodních standardů TIA/EIA 568, EN 50173 a ISO 11801 pro kategorii 6 a je proto vhodný pro použití i v nejnáročně...

 

3 449 Kč  bez DPH

 

4 173 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router mAP lite, PoE LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nmAP Lite je nejmenší AP client na trhu od společnosti mikrotik

 

462 Kč  bez DPH

 

561 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch Ubiquiti EdgeSwitch 24x 10/100/1000 port+ 2x SFP portGigabitový L2 switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 25W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps. Velikými výhod...

 

5 278 Kč  bez DPH

 

6 388 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Router Ubiquiti EdgePoint 6x 10/100/1000 port, 2x SFP, Layer3, podpora IPv6, venkovníEdgePoint EP-R8 od Ubiquiti Networks je Gigabitový Router ve venkovním provedení s podporou výstupního POE na všech 7 ethernetových portech a vstupního POE na prvním portu. Díky tomuto produktu už nebudete muset tahat kabely ze střechy do nižších pater pr...

 

10 330 Kč  bez DPH

 

12 501 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Nosné lyžiny pro 19" rack s hloubkou 600 mm pro instalaci těžkých zařízení, párNosné lyžiny (pár) černé barvy pro instalaci těžkých nebo hlubokých zařízení v 19" racku, hloubka racku 600 mm, hloubka lyžiny 380 mm, výška 88 mm, šířka 70 mm, vč. montážní sady M6.

 

234 Kč  bez DPH

 

283 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Police pevná do racku 1U, 250 mm s perforací, černá, nosnost 20 kgPolice pevná do racku 1U, 250 mm s perforací, černá, uchycení ve 2 bodech, nosnost 20 kg (vyobrazení na obrázku se může lišit barvou a hloubkou police). Příbal Šroub M6 x 10 (rozměr 150 a 250 mm – 4x) ..................... 8x Plastová podložka (roz

 

264 Kč  bez DPH

 

319 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
19" Vyvazovací panel 1U, 5x háček malý19" Vyvazovací panel 1U, 5x háček malý (barva na vyobrazení se může lišit od skutečné).

 

116 Kč  bez DPH

 

140 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Venkovní ALU box pro RB600/2xRB433 se 4 N průchodkami + napájecí průchodkouUniverzální venkovní vodotěsný ALU box s krytím IP65 vyrobený speciálně pro montáž RouterBoardů a Alix desek. Podporuje všechy RouterBoardy až po RB600 a s možností umístnit také 2x RB411 nebo RB433.

 

494 Kč  bez DPH

 

598 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SL3428 24x 10/100 port + 2xGB + 2xSFP port, Managed, Rackmount19" Rackmount switch s 24 10/100Base-TX Ethernet porty, 2 10/100 Base-TX Ethernet porty a 2 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný i přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provede...

 

6 188 Kč  bez DPH

 

7 489 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Modul 1,25 Gbps, WDM, 1000BX SM, LC, 20 km, Tx 1550 nm, Cisco compatibleMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

1 047 Kč  bez DPH

 

1 267 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 155 Mbps, 100BX, WDM Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 100Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

593 Kč  bez DPH

 

718 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Držák na stěnu s plotnou 20x20 cm délka 25 cm, průměr 6 cm, připevnění 4 šroubyPrecizně provedený držák antény na stěnu s plotnou pro montáž větších, těžších antén. Délka vodorovné části držáku je 25 cm, délka svislé části pro montáž antény je 14 cm. Průměr trubky z něhož je držák vyroben je 6 cm. Plotna o rozměrech 20 x 20 cm je vy...

 

299 Kč  bez DPH

 

362 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa 5 GHz 90°, zisk 17 dB Vertikální polarizace úhel V10°Malá 90° sektorová venkovní anténa se ziskem 17 dBi a vertikální polarizací v šedobílém provedení s možností mechanického náklonu. Je vhodná do anténních systémů základnových stanic a přístupových bodů pracujících v pásmu 5 GHz. Anténa má malé boční lalok...

 

960 Kč  bez DPH

 

1 165 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa 5 GHz 90°, zisk 17 dB Horizontální polarizace, úhel V10°Malá 90° sektorová venkovní anténa se ziskem 17 dBi a horizontální polarizací v šedobílém provedení s možností mechanického náklonu. Je vhodná do anténních systémů základnových stanic a přístupových bodů pracujících v pásmu 5 GHz. Anténa má malé boční lal...

 

924 Kč  bez DPH

 

1 122 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel H155/RF240Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel s vnějším průměrem 5,4 mm (H155, RF240). Montáž konektoru pomocí krimpovacích kleští.

 

39 Kč  bez DPH

 

47 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
19" montážní lišta, výška 42U19" montážní lišta Pro vytvoření další montážní úrovně např. patch panelů atd. délka 1867 mm 1 kus. Do racku jsou nutné 2 kusy (1 pár) těchto lišt.

 

221 Kč  bez DPH

 

267 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Outdoor klient MaxStation Mikron 918PA-D, 5 GHz MIMO, anténa 18 dB, RB911-5HPnD, vč. PoE zdrojeVenkovní klientská jednotka MaxStation Mikron 918PA-D pro pásmo 5 GHz s 2x2 MIMO anténou 18 dB podporující standardy 802.11a/n vhodná pro řešení klientů. Bezdrátová část založená na MikroTik RB911-5HPnD a je zabudovaná do MIMO antény se ziskem 18 dB. Mont...

 

1 430 Kč  bez DPH

 

1 732 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

71

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.