Výprodej

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

58

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
RP*
 
Vaše cena
s RP
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
180044

RSMA Male reversní přímý krimpovací konektor na kabel H1000

 
OWLAN 

 V 

    13 Kč
 
0.00 Kč
 
13 Kč 16 Kč
 
170086

RouterBoard Mikrotik AP/Router RBcAP2nD, WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n

 
Mikrotik 

 V 

    993 Kč
 
1.50 Kč
 
995 Kč 1 203 Kč
 
180110

Koaxiální kabel Belden RF240 3m SMA Male/SMA Female

 
OWLAN 

 V 

    164 Kč
 
0.00 Kč
 
164 Kč 198 Kč
 
181323

AP/Klient/PtP Ubiquiti Powerbeam 5 AC 27 dBi, outdoor 5 GHz, MIMO 802.11ac, int. dualní anténa průměru 500mm

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    3 533 Kč
 
5.00 Kč
 
3 538 Kč 4 281 Kč
 
170119

RouterBoard Mikrotik AP/Router mAP lite, PoE LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n

 
Mikrotik 

 V 

    462 Kč
 
1.50 Kč
 
464 Kč 561 Kč
 
181340

Router Ubiquiti EdgePoint 6x 10/100/1000 port, 2x SFP, Layer3, podpora IPv6, venkovní

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    10 330 Kč
 
1.50 Kč
 
10 332 Kč 12 501 Kč
 
181343

Ubiquiti AirGateway Pro, Installer

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    1 079 Kč
 
0.00 Kč
 
1 079 Kč 1 306 Kč
 
188011

Switch D-Link 8-Port 10/100/1000 EasySmart Switch

 
D-Link 

 V 

    819 Kč
 
1.50 Kč
 
821 Kč 993 Kč
 
178993

Switch TP-LINK TL-SL1226 24x 10/100 port+2x GB port

 
TP-LINK 

 V 

    2 061 Kč
 
1.50 Kč
 
2 063 Kč 2 496 Kč
 
183262

Optický kabel KDP MLT Micro cable SM 9/125, 96 vláken pro zafukování do mikrotrubiček

 
KDP 

 V 

    47 Kč
 
0.00 Kč
 
47 Kč 56 Kč
 
183270

Optický kabel Flat Drop XL SM 9/125, 48 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřez

 
KDP 

 V 

    39 Kč
 
0.00 Kč
 
39 Kč 48 Kč
 
181304

Ubiquiti UniFi AP Outdoor 5 GHz, 802.11a/n, vč. OMNI antén, PoE

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    3 230 Kč
 
1.50 Kč
 
3 232 Kč 3 910 Kč
 
159024

Kabelová průchodka PG21 průměr 13 - 18 mm šedá

 
Datacom 

 V 

    21 Kč
 
0.00 Kč
 
21 Kč 25 Kč
 
185144

Krytka Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna

 
OLAN 

 V 

    8 Kč
 
0.00 Kč
 
8 Kč 10 Kč
 
173023

SFP BiDi Transceiver 155 Mbps, 100BX, WDM Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

 
OFIBER 

 V 

    593 Kč
 
0.00 Kč
 
593 Kč 718 Kč
 
180026

Pigtail MMCX Male přímý/RSMA Female vhodný pro MikroTik RB751U/RB751G

 
OWLAN 

 V 

    96 Kč
 
0.00 Kč
 
96 Kč 116 Kč
 
176728

Nosné lyžiny pro 19" rack s hloubkou 600 mm pro instalaci těžkých zařízení, pár

 
Triton 

 V 

    234 Kč
 
0.00 Kč
 
234 Kč 283 Kč
 
181080

Parabolická anténa 5 GHz, zisk 23,5 dB s radomem, KIT 2 KUSY průměr 38 cm MIMO

 
J&J 

 V 

    3 648 Kč
 
20.00 Kč
 
3 668 Kč 4 438 Kč
 
190736

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

 
KDP 

 V 

    11 Kč
 
0.00 Kč
 
11 Kč 13 Kč
 
190743

Kabel Datacom FTP CAT6 , drát, stíněný, měděný, box 305m, PVC, šedý

 
Datacom 

 V 

    3 449 Kč
 
0.00 Kč
 
3 449 Kč 4 173 Kč
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

58

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.