Výprodej

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

71

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
RP*
 
Vaše cena
s RP
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
177052

Anténní stožár příhradový délky 2 m, průměr trubek 42 mm, žárový zinek

 
KOVO 

 V 

  1 943 Kč
 
0.00 Kč
 
1 943 Kč 2 351 Kč
 
180059

Všesměrová anténa 2,4 - 5,8 GHz indoor 4 dBi, s kabelem s konektorem MMCX, Vert. pol.

 
OWLAN 

 V 

    156 Kč
 
3.00 Kč
 
159 Kč 192 Kč
 
180026

Pigtail MMCX Male přímý/RSMA Female vhodný pro MikroTik RB751U/RB751G

 
OWLAN 

 V 

    96 Kč
 
0.00 Kč
 
96 Kč 116 Kč
 
183307

Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, konektory SC/APC-SC/APC

 
OFIBER 

 V 

    172 Kč
 
0.00 Kč
 
172 Kč 208 Kč
 
177088

Anténní stožár jednodílný 2 m s pevnými úchyty, průměr 35 mm, žárový zinek

 
KOVO 

 V 

    297 Kč
 
0.00 Kč
 
297 Kč 359 Kč
 
188623

Redukce mikrotrubičky 10/7 (5,5) mm, přímá

 
Dura-LINE 

 V 

    45 Kč
 
0.00 Kč
 
45 Kč 54 Kč
 
185152

Zásuvka Cat 5e STP 2xRJ-45 na/pod omítku, šikmá

 
OLAN 

 V 

    96 Kč
 
0.00 Kč
 
96 Kč 116 Kč
 
178406

Sektorová anténa Elbox 5 GHz 90°, zisk 14 dB Vertikální polarizace, úhel V14°

 
Elboxrf 

 V 

    1 876 Kč
 
3.00 Kč
 
1 879 Kč 2 274 Kč
 
190627

Koaxiální kabel Belden RF240 4m RSMA Male/N Male, útlum 3,5 dB/5,8 GHz

 
OWLAN 

 V 

    209 Kč
 
0.00 Kč
 
209 Kč 253 Kč
 
180049

Kabel napájecí 230V/16A 3m (konektor IEC 320 C19)

 
OWLAN 

 V 

    160 Kč
 
3.00 Kč
 
163 Kč 197 Kč
 
181343

Ubiquiti AirGateway Pro, Installer

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    1 079 Kč
 
0.00 Kč
 
1 079 Kč 1 306 Kč
 
157300

Switch Zyxel ES-108A 8x 10/100 port, unmanaged, Desktop, V3

 
Zyxel 

 V 

    367 Kč
 
1.50 Kč
 
369 Kč 446 Kč
 
183314

Optický patchcord SM 9/125um, 1m, duplex, SC/PC-LC/APC

 
OFIBER 

 V 

    169 Kč
 
0.00 Kč
 
169 Kč 204 Kč
 
178236

Sektorová anténa duální AirMax 5 GHz 120°, zisk 19 dB, 2 kanály s H a V polarizací

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    3 036 Kč
 
5.00 Kč
 
3 041 Kč 3 680 Kč
 
183301

Optický patchcord SM 9/125um, 1m, duplex, konektory SC/APC-SC/PC

 
OFIBER 

 V 

    157 Kč
 
0.00 Kč
 
157 Kč 190 Kč
 
183303

Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/PC

 
OFIBER 

 V 

    173 Kč
 
0.00 Kč
 
173 Kč 209 Kč
 
178981

WiFi router TP-Link RE200 Lite-N Extender/AP - 750 Mbps AC

 
TP-LINK 

 V 

    1 064 Kč
 
1.50 Kč
 
1 066 Kč 1 289 Kč
 
181323

AP/Klient/PtP Ubiquiti Powerbeam 5 AC 27 dBi, outdoor 5 GHz, MIMO 802.11ac, int. dualní anténa průměru 500mm

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    3 533 Kč
 
5.00 Kč
 
3 538 Kč 4 281 Kč
 
158814

TwistPort adaptér pro RouterBOARD

 
RF elements  

 V 

    704 Kč
 
10.00 Kč
 
714 Kč 864 Kč
 
178910

AP/Router TP-LINK WR842N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/n

 
TP-LINK 

 V 

    662 Kč
 
1.50 Kč
 
664 Kč 803 Kč
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

71

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.