Výprodej

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

38

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
RP*
 
Vaše cena
s RP
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
183270

Optický kabel Flat Drop XL SM 9/125, 48 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřez

 
KDP 

 V 

    39 Kč
 
0.00 Kč
 
39 Kč 48 Kč
 
173008

SFP Modul 1,25 Gbps, WDM, 1000BX SM, LC, 20 km, Tx 1550 nm, Cisco compatible

 
OFIBER 

 V 

    1 047 Kč
 
0.00 Kč
 
1 047 Kč 1 267 Kč
 
190425

Venkovní ALU box pro RB600/2xRB433 se 4 N průchodkami + napájecí průchodkou

 
OWLAN 

 V 

    494 Kč
 
0.00 Kč
 
494 Kč 598 Kč
 
176728

Nosné lyžiny pro 19" rack s hloubkou 600 mm pro instalaci těžkých zařízení, pár

 
Triton 

 V 

    234 Kč
 
0.00 Kč
 
234 Kč 283 Kč
 
183303

Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/PC

 
OFIBER 

 V 

    173 Kč
 
0.00 Kč
 
173 Kč 209 Kč
 
183319

Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, SC/APC-LC/APC

 
OFIBER 

 V 

    184 Kč
 
0.00 Kč
 
184 Kč 223 Kč
 
185104

Kabel LEXI-Net UTP CAT5e, drát, nestíněný, box 305m, fialový, LSOH, značená metráž

 
OLAN 

 V 

    1 566 Kč
 
0.00 Kč
 
1 566 Kč 1 895 Kč
 
177050

Police pevná do racku 1U, 250 mm s perforací, černá, nosnost 20 kg

 
Triton 

 V 

    264 Kč
 
0.00 Kč
 
264 Kč 319 Kč
 
190390

Napájecí zdroj 18 V, 1,66A, 30 W pro RouterBoard, WRAP a ALIX (mimo 1C/1D), průměr 5,5/2,1 mm

 
OWLAN 

 S 

    258 Kč
 
3.00 Kč
 
261 Kč 316 Kč
 
177200

Držák stožáru výsuvný-spodní část délka 200mm s křížem, Galvanický zinek

 
KOVO 

 V 

    183 Kč
 
0.00 Kč
 
183 Kč 221 Kč
 
178236

Sektorová anténa duální AirMax 5 GHz 120°, zisk 19 dB, 2 kanály s H a V polarizací

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    3 013 Kč
 
5.00 Kč
 
3 018 Kč 3 652 Kč
 
190669

Parabolická anténa MaxLink Extreme 5 GHz, zisk 24 dBi průměr 40 cm s límcem

 
MaxLink 

 V 

    1 490 Kč
 
5.00 Kč
 
1 495 Kč 1 809 Kč
 
190736

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

 
KDP 

 V 

    11 Kč
 
0.00 Kč
 
11 Kč 13 Kč
 
177119

Držák na stěnu s plotnou 20x20 cm délka 25 cm, průměr 6 cm, připevnění 4 šrouby

 
KOVO 

 V 

    299 Kč
 
0.00 Kč
 
299 Kč 362 Kč
 
187911

Outdoor klient MaxStation Mikron 918PA-D, 5 GHz MIMO, anténa 18 dB, RB911-5HPnD, vč. PoE zdroje

 
MaxLink 

 V 

    1 430 Kč
 
1.50 Kč
 
1 432 Kč 1 732 Kč
 
190046

Sektorová anténa 5 GHz 90°, zisk 17 dB Vertikální polarizace úhel V10°

 
OWLAN 

 V 

    960 Kč
 
3.00 Kč
 
963 Kč 1 165 Kč
 
190049

Sektorová anténa 5 GHz 90°, zisk 17 dB Horizontální polarizace, úhel V10°

 
OWLAN 

 V 

    924 Kč
 
3.00 Kč
 
927 Kč 1 122 Kč
 
190066

Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel H155/RF240

 
OWLAN 

 V 

    39 Kč
 
0.00 Kč
 
39 Kč 47 Kč
 
181304

Ubiquiti UniFi AP Outdoor 5 GHz, 802.11a/n, vč. OMNI antén, PoE

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    3 230 Kč
 
1.50 Kč
 
3 232 Kč 3 910 Kč
 
185144

Krytka Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna

 
OLAN 

 V 

    8 Kč
 
0.00 Kč
 
8 Kč 10 Kč
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

38

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.