Výprodej

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

38

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel Flat Drop XL SM 9/125, 48 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřezOptický singlemódový 48 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop XL, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 2 gelové trubičky s vlákny a 1 dielektrický středový tahový prvek. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, p...

 

39 Kč  bez DPH

 

48 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Modul 1,25 Gbps, WDM, 1000BX SM, LC, 20 km, Tx 1550 nm, Cisco compatibleMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

1 047 Kč  bez DPH

 

1 267 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Police pevná do racku 1U, 250 mm s perforací, černá, nosnost 20 kgPolice pevná do racku 1U, 250 mm s perforací, černá, uchycení ve 2 bodech, nosnost 20 kg (vyobrazení na obrázku se může lišit barvou a hloubkou police). Příbal Šroub M6 x 10 (rozměr 150 a 250 mm – 4x) ..................... 8x Plastová podložka (roz

 

264 Kč  bez DPH

 

319 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Venkovní ALU box pro RB600/2xRB433 se 4 N průchodkami + napájecí průchodkouUniverzální venkovní vodotěsný ALU box s krytím IP65 vyrobený speciálně pro montáž RouterBoardů a Alix desek. Podporuje všechy RouterBoardy až po RB600 a s možností umístnit také 2x RB411 nebo RB433.

 

494 Kč  bez DPH

 

598 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Nosné lyžiny pro 19" rack s hloubkou 600 mm pro instalaci těžkých zařízení, párNosné lyžiny (pár) černé barvy pro instalaci těžkých nebo hlubokých zařízení v 19" racku, hloubka racku 600 mm, hloubka lyžiny 380 mm, výška 88 mm, šířka 70 mm, vč. montážní sady M6.

 

234 Kč  bez DPH

 

283 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

184 Kč  bez DPH

 

223 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

173 Kč  bez DPH

 

209 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Kabel LEXI-Net UTP CAT5e, drát, nestíněný, box 305m, fialový, LSOH, značená metrážKvalitní nestíněný UTP kabel LEXI-Net kategorie 5e pro vnitřní instalace splňující protipožární předpisy (LSOH). Kabel je celoměděný (24AWG) fialové barvy. Kabel splňuje požadavky mezinárodních standardů TIA/EIA 568 pro kategorii 5E a je proto vhodný pro ...

 

1 566 Kč  bez DPH

 

1 895 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

180 Kč  bez DPH

 

218 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
19" montážní lišta, výška 42U19" montážní lišta Pro vytvoření další montážní úrovně např. patch panelů atd. délka 1867 mm 1 kus. Do racku jsou nutné 2 kusy (1 pár) těchto lišt.

 

221 Kč  bez DPH

 

267 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, konektory LC/PC-STOptický multimódový simplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-ST.

 

108 Kč  bez DPH

 

131 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatible, pro 100 Mbps slotMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

 

608 Kč  bez DPH

 

737 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
#BAZAR#Switch Huawei S2750-28TP-EI-AC, 24x 10/100 port + 2 SFP portJedná se o nové zboží v komisním prodeji se zkrácenou, tříměsíční zárukou.

 

1 990 Kč  bez DPH

 

2 410 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj/nabíječ na DIN lištu BKE JS-75-138/DIN/CH_ODP 13,8 V, 75 W, 4 A, spínanýPrůmyslový napájecí zdroj/nabíječ Pb akumulátorů na DIN lištu BKE JS-75-138/DIN/CH_ODP 13,8 V, 75 W, 4 A, spínaný s odpojovačem akumulátoru zabraňující jeho hlubokému vybití a poškození. Zdroj má ochranu proti zkratu na výstupu a tepelnou ochranu. Zdroj j...

 

2 143 Kč  bez DPH

 

2 597 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Pigtail U.FL/MMCX 20 cm, RG178U pro boxy JirousPigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

 

62 Kč  bez DPH

 

75 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Kotva/držák pro optický kabel OFS Mini LT Drop , hliníkováKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel OFS Mini LT Drop. Uchycení je dielektrické (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kotvy).

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

194 Kč  bez DPH

 

235 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický rozvaděč nástěnný 3M 2552SA pro 6 duplex SC spojek, plastovýOptický nástěnný box (rozvaděč) 2552SA společnosti 3M s výměnnými čely pro optické spojky FC, ST, FC, W2000 a VF45. Umožňuje zakončení 6 duplexních SC spojek nebo 12 ST vláken. Plastový box je určen pro instalaci v indoor prostorech a lze ho využít i jako...

 

610 Kč  bez DPH

 

738 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

38

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.