Status: Novinka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

16

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Radiový spoj Siklu EtherHaul EH700 100 Mbps TDD, 71-76 GHz, panelová anténa 16x16Novinka spoje EH700TX spoje o kapacitě 100Mbps, s možností rozšíření na 200Mbps pracující v pásmu 71-76 GHz. Sada spoje obsahuje 2x radiovou jednotku s anténou 16,5 x 16,5 cm.

 

45 796 Kč  bez DPH

 

55 425 Kč  s DPH

 

10.00  RP

 
 
 
 
Radiový spoj Siklu EtherHaul EH710 700 Mbps TDD, 71-76 GHz, panelová anténa 16x16Novinka spoje EH710TX spoje o kapacitě 700Mbps, s možností rozšíření na 1000Mbps pracující v pásmu 71-76 GHz. Sada spoje obsahuje 2x radiovou jednotku s anténou 16,5 x 16,5cm.

 

58 296 Kč  bez DPH

 

70 550 Kč  s DPH

 

10.00  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RBwAPG-60ad kit, 802.11ad, 60GHz spojLevel3, integrovaná anténa, možnost napájení PoE, vč. napájecího zdroje

 

3 729 Kč  bez DPH

 

4 514 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver, Mikrotik S+RJ10, RJ-45 Ethernet, 10Gbps 30mMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 182 Kč  bez DPH

 

1 432 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik FiberBox outdoor, 5x SFP portexterní napájecí zdroj.

 

1 444 Kč  bez DPH

 

1 749 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Woobm-USB indoor, konfigurační adaptérMikrotik USB klíčenka, která Vám umožňují bezdrátovou správu sítě. Pomocí této klíčenky kterou propojíte do jakéhokoliv Routerbordu s USB vstupem se dostanete do konfigurace. Následně poté se připojíte skrze bezdrátovou síť do této konfigurace. Díky takto...

 

263 Kč  bez DPH

 

320 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB1100AHx4 4-Core CPU, Level6, 13xGB LAN, microSD slotPřepracovaný model RB1100AHx4 se čtyřmi jádry na frekvenci 1400 MHz dokáže zpracovat až 5,5 milionů packetů za sekundu (5x více oproti původnímu modelu a 5-ti násobný nárůst výkonu). Disponuje redundantním zdrojem. Kromě dvojího napájení má ještě DC vstup...

 

5 053 Kč  bez DPH

 

6 116 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Svářečka optických vláken Furukawa S178A - KIT s lámačkou vláken S326ASvářečka optických vláken Furukawa FITEL S178A - KIT obsahuje samotnou svářečku Ver. 2 s napájecím zdrojem a lámačku optických vláken S326A. 3D svářečka S178A s vystředěním vláken na jádro vlákna je nástupcem modelu S177A. Svářečka je voděodolná (IPX2) a

 

159 490 Kč  bez DPH

 

192 989 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
AP/Klient/PtP Ubiquiti NanoBeam 5 AC 19 dBi, outdoor 5 GHz, MIMO 802.11ac, int. dual anténaPowerBeam M5 AC je venkovní jednotka s polohovacím držákem a integrovanou 19dBi duplexní anténou pásmo 5 GHz vhodná pro PtP spoje. Jednotka podporuje reálnou propustnost TCP/IP 450 Mbps. Jednotka disponuje novou konstrukcí antény pro větší odolnost proti ...

 

2 148 Kč  bez DPH

 

2 605 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
AP/Klient/PtP Ubiquiti LiteBeam M5 23 dBi, outdoor 5 GHz, MIMO 802.11an, int. dual anténaLiteBeam M5 je výkonná venkovní jednotka s integrovanou jednopolarizační (nepodporuje anténní technologii 2x2 MIMO) 23dBi anténou pro pásmo 5GHz vhodná pro PtMP klienty a PtP spoje. Jednotka umožňuje komunikaci reálnou rychlostí až 100 Mbps s dosahem až 3...

 

1 072 Kč  bez DPH

 

1 303 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 8x GPON SFP Line, 2x SFP+Novinka od společnosti Ubiquiti, která se rozhodla přijít na trh s řešením pro pasivní optické sítě. Tento terminál je schopen obsloužit až 1024 klientů do max. vzdálenosti 20km. Terminál obsahuje 8 GPON portů + 2 SFP+ porty s 10Gbps uplinkem. Tato jednot...

 

35 330 Kč  bez DPH

 

42 751 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APCUFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr...

 

1 624 Kč  bez DPH

 

1 967 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Universální PoE tester s digitálním displejemPraktický kapesní pomocník - tester umožňující detekci a měření hodnot při vedení napájení po ethernetových kabelech. Umožňuje měření hodnot napětí, proudu, napájených párů, detekci aktivního 802.3af/802.3at standardu, pasivního PoE, testování napájecích ...

 

1 440 Kč  bez DPH

 

1 742 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Universální PoE tester s led indikacíPraktický kapesní pomocník v provedení klíčenky umožňující detekci vedení napájení po ethernetových kabelech. Detektor LED indikací diagnostikuje typ PoE vedení na ethernetovém kabelu. Umožnuje okamžitou detekci použité PoE metody, přibližné napětí, rozdě...

 

153 Kč  bez DPH

 

185 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Školení TP-LINK 16.11.2016 ChomutovŠkolení TP-LINK 16.11.2016 Chomutov

 

1 653 Kč  bez DPH

 

2 000 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Školení - používání svářečky optických vláken (Chomutov)Školení - používání svářečky optických vláken (Chomutov)

 

900 Kč  bez DPH

 

1 089 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.