Status: Výprodej - Cena platí pro množství na skladě


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

52

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Bazar - PoE napájecí zdroj Ubiquiti 24 V, 0,5 A s přepěťovou ochranou Ethernet portuJedná se o krátce použité zboží, plně funkční, se zárukou 6 měsíců. Napájecí PoE zdroj Ubiquiti 24 V, 0,5 A s ochranou proti přepětí Ethernet portu. Zdroj řešící ochranu proti přepětí zařízení která jsou obvykle umístněná vně budovy (střecha, stožár). Ne

 

178 Kč  bez DPH

 

215 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
#BAZAR#Switch Huawei S2750-28TP-EI-AC, 24x 10/100 port + 2 SFP portJedná se o nové zboží v komisním prodeji se zkrácenou, tříměsíční zárukou.

 

1 990 Kč  bez DPH

 

2 410 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Bazar RouterBoard Mikrotik RB493G Level 5, 9x Gb LAN, 3x miniPCI, 256 MB, Atheros 680 MHz!Bazar Opravený přímo z Mikrotiku! Nový RouterBoard Mikrotik RB493G je variantou RB493AH s procesorem Atheros AR7161 pracujícím na 680 MHz. Novinkou jsou Gigabitové Ethernet porty, 1x USB 2.0 port s podporou 3G modemů, microSD card slot a větší, 256 MB

 

3 553 Kč  bez DPH

 

4 301 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
BAZAR 19" Plochý nástěnný rozvaděč 3U+3U svisle, hloubka 200 mm, výška 700 mm, šedýBAZAR - Lehce promáčklé dveře (nemá vliv na funkci) 19" Plochý nástěnný rozvaděč hloubky 200 mm je určen pro umístnění síťových komponent a zakončení optických i metalických kabelů v místech s malým prostorem. Tetno rozvaděč umožňuje zabudování patch pan

 

1 881 Kč  bez DPH

 

2 276 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Elektroměr EDIN 111L, 5-45A, 1-t 1-fáz.LCDElektroměr EDIN 111L je jednoduché řešení na DIN lištu Hlavní vlastnosti: Způsob montáže: Na DIN lištu Druh napětí: AC Jmenovité napětí: 230,0 V Montážní výška: 63,0 mm Zobrazení: Dig

 

617 Kč  bez DPH

 

747 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Konektor 8 pinový ke zdrojům Meanwell PSCKonektor 8 pinový ke zdrojům Meanwell PSC

 

28 Kč  bez DPH

 

38 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Konektor 8 pinový ke zdrojům Meanwell PSCKonektor 8 pinový ke zdrojům Meanwell PSC

 

13 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Měnič na DIN lištu BKE SS-75-480/DIN 9-15V, 75 W, 1,25A, spínanýSpínaný měnič DC/DC, galvanicky oddělený se stabilizovaným výstupním napětím určený k napájení zařízení pro průmyslové a řídící aplikace. Možnost upevnění na DIN lištu, indikace provozu pomocí LED diody. Možnost dodat se vstupním napětím 60 V. Při teplotě...

 

2 116 Kč  bez DPH

 

2 566 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Mikrotik RouterBoard SEXTANTG-5HPnD Outdoor unit 802.11a/n, RB911G-5HPnD, 2x 18 dB Duální MIMO anténaJedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SEXANTG s Gigabitovým Ethernet portem, MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s 2x2 MIMO anténami se ziskem 18 dB.

 

1 994 Kč  bez DPH

 

2 415 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
miniPCI karta MikroTik R52HnD, 400 mW, AR9220, 802.11a/b/g/n 2,4/5 GHzDuální 2,4 + 5 GHz miniPCI adaptér MikroTik R52HnD s výstupním výkonem až 400 mW využívající nový chip Atheros AR9220. Karta podporuje mód Super G (108Mbps pro 802.11g). Karta pracuje pod operačními systémy MikroTik RouterOS, Windows XP a GNU/Linux. Podpo...

 

869 Kč  bez DPH

 

1 053 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj/nabíječ na DIN lištu BKE JS-75-138/DIN/CH_ODP 13,8 V, 75 W, 4 A, spínanýPrůmyslový napájecí zdroj/nabíječ Pb akumulátorů na DIN lištu BKE JS-75-138/DIN/CH_ODP 13,8 V, 75 W, 4 A, spínaný s odpojovačem akumulátoru zabraňující jeho hlubokému vybití a poškození. Zdroj má ochranu proti zkratu na výstupu a tepelnou ochranu. Zdroj j...

 

2 143 Kč  bez DPH

 

2 597 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

604 Kč  bez DPH

 

731 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Modul 1,25 Gbps, WDM, 1000BX SM, LC, 20 km, Tx 1550 nm, Cisco compatibleMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

1 047 Kč  bez DPH

 

1 267 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 155 Mbps, 100BX, WDM Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 100Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

593 Kč  bez DPH

 

718 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Nosné lyžiny pro 19" rack s hloubkou 600 mm pro instalaci těžkých zařízení, párNosné lyžiny (pár) černé barvy pro instalaci těžkých nebo hlubokých zařízení v 19" racku, hloubka racku 600 mm, hloubka lyžiny 380 mm, výška 88 mm, šířka 70 mm, vč. montážní sady M6.

 

234 Kč  bez DPH

 

283 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
19" montážní lišta, výška 42U19" montážní lišta Pro vytvoření další montážní úrovně např. patch panelů atd. délka 1867 mm 1 kus. Do racku jsou nutné 2 kusy (1 pár) těchto lišt.

 

221 Kč  bez DPH

 

267 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Police pevná do racku 1U, 250 mm s perforací, černá, nosnost 20 kgPolice pevná do racku 1U, 250 mm s perforací, černá, uchycení ve 2 bodech, nosnost 20 kg (vyobrazení na obrázku se může lišit barvou a hloubkou police). Příbal Šroub M6 x 10 (rozměr 150 a 250 mm – 4x) ..................... 8x Plastová podložka (roz

 

264 Kč  bez DPH

 

319 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Anténní stožár jednodílný 2 m s pevnými úchyty, průměr 35 mm, žárový zinekAnténní stožár jednodílný s pevnými úchyty pro přímou montáž na zeď povrchově úpravený žárovým zinkem. Výška stožáru je 2 m, pracovní výška 167 cm, průměr tyče 35 mm, pevně navařené úchyty jsou od sebe vzdáleny 30 cm, stožár je odsazen 7 cm od zdi a rozt...

 

297 Kč  bez DPH

 

359 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Držák na stěnu s plotnou 20x20 cm délka 25 cm, průměr 6 cm, připevnění 4 šroubyPrecizně provedený držák antény na stěnu s plotnou pro montáž větších, těžších antén. Délka vodorovné části držáku je 25 cm, délka svislé části pro montáž antény je 14 cm. Průměr trubky z něhož je držák vyroben je 6 cm. Plotna o rozměrech 20 x 20 cm je vy...

 

299 Kč  bez DPH

 

362 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

52

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.