Optické sítě - měření

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické sítě - měření:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

113

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

4

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
RP*
 
Vaše cena
s RP
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
191136

Optical Power Checker — MPC-100

 
Ostatní výrobci        10 570 Kč
 
0.00 Kč
 
10 570 Kč 12 790 Kč
 
191142

Měřák pro měření přímou metodou FHS1D02 1310/1550 nm

 
Ostatní výrobci        7 332 Kč
 
5.00 Kč
 
7 337 Kč 8 878 Kč
 
191143

Optický Power Meter GRANDWAY FHP2B04 (-50 - +26 dBm)

 
Ostatní výrobci        6 396 Kč
 
5.00 Kč
 
6 401 Kč 7 745 Kč
 
191217

Předřadné vlákno pro OTDR Futura, kroužek, SM 9/125 um, 500 m, SC/APC a SC/UPC

 
Ostatní výrobci        9 776 Kč
 
0.00 Kč
 
9 776 Kč 11 829 Kč
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.