Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mikrotrubička tlustostěnná 10/6 mm HDPE pro přímé položení do země, růžová

Tlustostěnná mikrotrubička 10/6 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka SC/PC Single-mode, simplex

Spojka SC/PC Single-mode, simplex.

     
 

 

16 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ochrana sváru optického vlákna 40 mm, průsvitná, teplem smrštitelná

Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický pigtail MM 50/125um, konektor SC, délka 1m

Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem SC.

     
 

 

36 Kč  bez DPH

 

44 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka LC Multi-mode, duplex

Spojka LC Multi-mode, duplex.

     
 

 

124 Kč  bez DPH

 

150 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ochrana sváru optického vlákna 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelná

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka LC/APC Single-mode, duplex

Spojka LC/APC Single-mode, duplex.

     
 

 

73 Kč  bez DPH

 

88 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ochrana sváru optického vlákna 45 mm, průsvitná, teplem smrštitelná

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický pigtail MM 50/125um, konektor ST, délka 1 m

Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem ST.

     
 

 

36 Kč  bez DPH

 

44 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Lepící držák na vázání opt. vláken FW-AB-30

Lepící držák na vázání opt. vláken , určená do optických van, rozvaděčů atd.

     
 

 

13 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka mikrotrubiček průhledná 10/6 mm, s pojistkami proti vytržení

Spojka mikrotrubiček průhledná 10/6 mm komplet i s pojistkami proti vytržení.

     
 

 

45 Kč  bez DPH

 

54 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hvězda vázací pro opt. vlákna 5x oko FA-FR-1

Hvězda vázací , pro optická vlákna . Použití do různých optických boxů.

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken Více místa za hřebínky pro natožení rezerv. Rozměr: d x š x v 140x100x8mm

     
 

 

74 Kč  bez DPH

 

90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický pigtail MM 62,5/125um, konektor LC, délka 1m

Optický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem LC.

     
 

 

55 Kč  bez DPH

 

67 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka SC Multi-mode, simplex

Spojka SC Multi-mode, simplex.

     
 

 

18 Kč  bez DPH

 

21 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický pigtail MM 50/125um, konektor LC, délka 1m

Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem LC.

     
 

 

56 Kč  bez DPH

 

68 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 Speciální nabídka 

   
 

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optická zásuvka FTTH pro 2 spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex

Optická zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 2 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Vrchní kryt je pouze nacvakávací, součástí balení jsou záslepky pro nevy...

     
 

 

28 Kč  bez DPH

 

34 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka mikrotrubiček průhledná 7/4 mm, s pojistkami proti vytržení

Spojka mikrotrubiček průhledná 7/4 mm komplet i s pojistkami proti vytržení.

     
 

 

49 Kč  bez DPH

 

59 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DIN BOX 8 SC, kovový

Optický box na DIN lištu kovový pro zakončení či provaření až 12 vláken. Čelo 8x SC simplex (E2000, LC Duplex) , vybavený držáky svárů - 2ks 6 sv. , kabelová průchodka PG 2ks, záslapka PG 2ks) rozměr 130x125x35mm

     
 

 

547 Kč  bez DPH

 

662 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.