Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

117

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 12 vláken, pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 12 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

     
 

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva/držák pro optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A 3,0/3,4 mm, s ocelovým okem

Kotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A, 3,0/3,4 mm s ocelovým okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu). Nový model umožňující až 2,5 závitu. Průměr...

     
 

 

58 Kč  bez DPH

 

70 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva pro optický kabel kruhového průřezu, průměr kabelu 3 - 7 mm, dielektrická

Kotva pro optický kabel kruhového průřezu o průměru 3 -7 mm. Uchycení je dielektrické (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kotvy) a pro max. zatížení 2 kN. Tělo kotvy je z černého UV termoplastu se smyčkou z lanka 130 mm. Kotva se uchycuje pomocí d...

     
 

 

141 Kč  bez DPH

 

171 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m

Kvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 Speciální nabídka 

   
 

 

9 555 Kč  bez DPH

 

11 562 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m

Kvalitní český výrobce optických kabelů KDP - jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 Speciální nabídka 

   
 

 

7 140 Kč  bez DPH

 

8 639 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC/LC 43m Duplex (slonovinová kost)

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC/LC 43m Duplex (slonovinová kost)

     
 

 

1 823 Kč  bez DPH

 

2 206 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odvíječka malých kabelových cívek do šířky cívky 32,5 cm, hmotnosti 200 kg

Univerzální odvíječka malých kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a ...

     
 

 

1 233 Kč  bez DPH

 

1 492 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odvíječka větších kabelových cívek do šířky cívky 90 cm, hmotnosti 400 kg

Univerzální odvíječka větších kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a...

 

 sestava 

 
 

 

2 653 Kč  bez DPH

 

3 210 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 8 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcům

Optický singlemódový 8 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

     
 

 

11 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 4 vlákna, univerzální, ochrana proti hlodavcům

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel OFS MiDia CT, Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, do mikrotrubiček

Optický singlemódový 4 vláknový minikabel OFS MiDia CT s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě určený pro zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 5,5 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průmě...

     
 

 

13 Kč  bez DPH

 

16 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel PowerGuide ShortSpan ADSS SM 9/125, 48 vláken, venkovní samonosný

Optický singlemódový 48 vláknový venkovní samonosný kabel ADSS konstrukce průměru 11,8 mm pro vytváření závěsů délky max. 120 m. Kabel je dielektrický, Multi loose tube, voděodolný. Kabel je snadnou a ekonomicky výhodnou instalací v jednom kroku (bez pomo...

     
 

 

46 Kč  bez DPH

 

55 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva koncová pro optický kabel ADSS, závěs do 120 m, průměr kabelu 11,7 - 12,5 mm, kovová

Kovová koncová zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 11,7 - 12,5 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 120 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

     
 

 

561 Kč  bez DPH

 

679 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva průběžná pro optický kabel ADSS, závěs do 120 m, průměr kabelu 11,7 - 12,5 mm, kovová

Kovová průběžná zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 11,7 - 12,5 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 120 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

     
 

 

378 Kč  bez DPH

 

457 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel PowerGuide TTH ADSS SM 9/125, 24 vláken, venkovní samonosný

Optický singlemódový 24 vláknový venkovní samonosný kabel PowerGuide TTH ADSS konstrukce průměru 9 mm pro vytváření závěsů délky max. 77 m. Kabel je dielektrický, Multi loose tube, voděodolný. Kabel je snadnou a ekonomicky výhodnou instalací v jednom krok...

     
 

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva koncová pro optický kabel ADSS, závěs do 75 m, průměr kabelu 9 mm, kovová

Kovová koncová zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 9 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 75 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

     
 

 

253 Kč  bez DPH

 

306 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva průběžná pro optický kabel ADSS, závěs do 75 m, průměr kabelu 9 mm, kovová

Kovová průběžná zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 9 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 77 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

     
 

 

333 Kč  bez DPH

 

403 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel venkovní SM 9/125um, 15 m, 4 vlákna, 4x LC/PC, vyrobený v EU

Předkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 4x konektor LC/PC, délka 15 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou ...

     
 

 

1 154 Kč  bez DPH

 

1 396 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel universaální SM 9/125um, 40 m, 12 vlákna, 24x SC/PC, vyrobený v EU

Předkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 12 vlákna, zakončené 12 vláken, 24x konektor SC/PC, délka 40 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarov...

     
 

 

8 691 Kč  bez DPH

 

10 516 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

117

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.