Výprodej

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

28

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa 5 GHz 90°, zisk 17 dB Vertikální polarizace úhel V10°Malá 90° sektorová venkovní anténa se ziskem 17 dBi a vertikální polarizací v šedobílém provedení s možností mechanického náklonu. Je vhodná do anténních systémů základnových stanic a přístupových bodů pracujících v pásmu 5 GHz. Anténa má malé boční lalok...

 

960 Kč  bez DPH

 

1 165 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa 5 GHz 90°, zisk 17 dB Horizontální polarizace, úhel V10°Malá 90° sektorová venkovní anténa se ziskem 17 dBi a horizontální polarizací v šedobílém provedení s možností mechanického náklonu. Je vhodná do anténních systémů základnových stanic a přístupových bodů pracujících v pásmu 5 GHz. Anténa má malé boční lal...

 

924 Kč  bez DPH

 

1 122 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel H155/RF240Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel s vnějším průměrem 5,4 mm (H155, RF240). Montáž konektoru pomocí krimpovacích kleští.

 

39 Kč  bez DPH

 

47 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatible, pro 100 Mbps slotMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

 

608 Kč  bez DPH

 

737 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Outdoor klient MaxStation Mikron 918PA-D, 5 GHz MIMO, anténa 18 dB, RB911-5HPnD, vč. PoE zdrojeVenkovní klientská jednotka MaxStation Mikron 918PA-D pro pásmo 5 GHz s 2x2 MIMO anténou 18 dB podporující standardy 802.11a/n vhodná pro řešení klientů. Bezdrátová část založená na MikroTik RB911-5HPnD a je zabudovaná do MIMO antény se ziskem 18 dB. Mont...

 

1 430 Kč  bez DPH

 

1 732 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Router Ubiquiti EdgePoint 6x 10/100/1000 port, 2x SFP, Layer3, podpora IPv6, venkovníEdgePoint EP-R8 od Ubiquiti Networks je Gigabitový Router ve venkovním provedení s podporou výstupního POE na všech 7 ethernetových portech a vstupního POE na prvním portu. Díky tomuto produktu už nebudete muset tahat kabely ze střechy do nižších pater pr...

 

10 130 Kč  bez DPH

 

12 259 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

28

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.