Optické převodníky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické převodníky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

93

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

6

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Pár Ubiquiti SFP WDM UF-SM-1G-S, 1,25G, max 3kmUF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p...

 

543 Kč  bez DPH

 

659 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Ubiquiti 2m s 10Gbps přenosemUDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 

500 Kč  bez DPH

 

607 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-10G - U Fiber, SM moduly, 10G, 2-PackUF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal...

 

2 028 Kč  bez DPH

 

2 456 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor Ubiquiti Fiber PoE G2, Optika/metalikaUBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat většímu rozsahu teplot (-40 až 60°C).

 

656 Kč  bez DPH

 

794 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-B+, GPON OLT, Class B+MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 656 Kč  bez DPH

 

2 006 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-C+, GPON OLT, Class C+MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 828 Kč  bez DPH

 

2 214 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.