Spojky

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

137

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

19

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
190228

Spojka SC/PC Single-mode, simplex

 
OFIBER        16 Kč
 
 
 
 
20 Kč
 
190229

Spojka SC/PC Single-mode, duplex

 
OFIBER        30 Kč
 
 
 
 
36 Kč
 
190232

Spojka E2000/APC Single-mode, simplex vč. kovové pružiny

 
OFIBER        249 Kč
 
 
 
 
301 Kč
 
190354

Spojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovová

 
OFIBER        79 Kč
 
 
 
 
96 Kč
 
190517

Spojka LC Single-mode, duplex

 
OFIBER        35 Kč
 
 
 
 
42 Kč
 
190522

Hybridní spojka SC/PC-ST Single-mode, duplex, ceramic sleeve

 
OFIBER        178 Kč
 
 
 
 
215 Kč
 
190566

Spojka ST Single-mode, simplex

 
OFIBER        24 Kč
 
 
 
 
29 Kč
 
190702

Keystone adapter SC

 
OFIBER        8 Kč
 
 
 
 
9 Kč
 
190703

Keystone adapter ST

 
OFIBER        14 Kč
 
 
 
 
17 Kč
 
190836

Spojka SC/APC Single-mode, duplex

 
OFIBER        66 Kč
 
 
 
 
80 Kč
 
183103

Spojka SC/APC Single-mode, simplex

 
OFIBER        34 Kč
 
 
 
 
41 Kč
 
183104

Spojka SC/APC Single-mode, simplex s krytkou

 
OFIBER        47 Kč
 
 
 
 
57 Kč
 
183105

Spojka LC/APC Single-mode, duplex

 
OFIBER        73 Kč
 
 
 
 
88 Kč
 
183154

Spojka E2000/APC Single-mode, Duplex, Huber&Suhner

 
OFIBER        509 Kč
 
 
 
 
616 Kč
 
191127

Spojka LC Single-mode, quad

 
Ostatní výrobci        83 Kč
 
 
 
 
100 Kč
 
190224

Spojka ST Multi-mode, simplex

 
OFIBER        20 Kč
 
 
 
 
24 Kč
 
190225

Spojka SC Multi-mode, simplex

 
OFIBER        18 Kč
 
 
 
 
21 Kč
 
190226

Spojka SC Multi-mode, duplex

 
OFIBER        29 Kč
 
 
 
 
35 Kč
 
190227

Spojka LC Multi-mode, duplex

 
OFIBER        124 Kč
 
 
 
 
150 Kč
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.