Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

110

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125,4 vlákna, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubiček

Optický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 24 vláken, pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 24 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

     
 

 

16 Kč  bez DPH

 

19 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 8 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcům

Optický singlemódový 8 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

12 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 24 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

     
 

 

23 Kč  bez DPH

 

28 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva/držák plastová pro optický kabel Drop FTTx průměru 2 - 6 mm, rozpojitelné očko

Kotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Drop FTTx o průměru 2 - 6 m s plastovým, rozpojitelným okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu) a vyznačuje se velkým poloměrem ohybu...

     
 

 

50 Kč  bez DPH

 

61 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 80m Simplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 80m Simplex

     
 

 

1 596 Kč  bez DPH

 

1 931 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m Simplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m Simplex

     
 

 

1 462 Kč  bez DPH

 

1 769 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m Simplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SX

     
 

 

1 820 Kč  bez DPH

 

2 202 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kabel optický, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 12vl., 50/125, OM3, LSOH, 3mm, Fca, KDP

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

     
 

 

40 Kč  bez DPH

 

48 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 15m Simplex

Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 15m SX

     
 

 

700 Kč  bez DPH

 

847 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 50/125um, 40 m, 4 vlákna, 4x SC/PC, vyrobený v EU

Předkonektorovaný venkovní optický kabel MM 50/125 um, 4 vlákna, zakončená jen 2 vlákna 4x konektor SC/PC, délka 40 m. Délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou stejné - 1 m. Vlastní venkovní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 7,5 mm...

     
 

 

2 892 Kč  bez DPH

 

3 499 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP MLT Micro cable SM 9/125, 24 vláken pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 24 vláknový kabel Multi loose tube pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna v primární ochraně v mikrotrubičkách po 12 vláknech s gelem, Tahovým prvkem je centrální prvek FRP a kabel je opatřen HDPE pláš...

     
 

 

19 Kč  bez DPH

 

23 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP MLT Micro cable SM 9/125, 48 vláken pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 48 vláknový kabel Multi loose tube pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna v primární ochraně v mikrotrubičkách po 12 vláknech s gelem, Tahovým prvkem je centrální prvek FRP a kabel je opatřen HDPE pláš...

     
 

 

28 Kč  bez DPH

 

34 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický Riser kabel vnitřní 12 vláken SM 9/125 G.657A, bílý, vnitřní, METRÁŽ

Vnitřní optický Riser kabel pro rychlou realizaci optických rozvodů v budovách. Riser kabel je tvořen pláštěm ve kterém jsou poměrně volně uložéná optická vlákna v sekundární ochraně. Kabel je určen pro vertikální rozvody a odbočky ke koncovým zásůvkám už...

     
 

 

27 Kč  bez DPH

 

32 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kabelová chránička HDPE 32 mm, hladká, černá, 100 m

Kabelová chránička optického kabelu z HDPE o průměru 32 mm černé barvy je určená k zavádění kabelů zatahováním nebo zafukováním. Chránička neobsahuje halogeny a je ohebná. Chránička je tlakuvzdorná a za chladu rázuvzdorná,volbou stěny určená pro těžké mec...

 
 
 

 

3 912 Kč  bez DPH

 

4 734 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kabelová chránička HDPE 40 mm, hladká, černá, 100 m

Kabelová chránička optického kabelu z HDPE o průměru 40 mm černé barvy je určená k zavádění kabelů zatahováním nebo zafukováním. Chránička neobsahuje halogeny a je ohebná. Chránička je tlakuvzdorná a za chladu rázuvzdorná,volbou stěny určená pro těžké mec...

 
 
 

 

4 396 Kč  bez DPH

 

5 319 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 4 vlákna, univerzální, ochrana proti hlodavcům

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva koncová pro optický kabel ADSS, závěs do 120 m, průměr kabelu 11,7 - 12,5 mm, kovová

Kovová koncová zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 11,7 - 12,5 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 120 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

     
 

 

561 Kč  bez DPH

 

679 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotva průběžná pro optický kabel ADSS, závěs do 120 m, průměr kabelu 11,7 - 12,5 mm, kovová

Kovová průběžná zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 11,7 - 12,5 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 120 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

     
 

 

378 Kč  bez DPH

 

457 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

110

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.