MM 50/125

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

228

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

27

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
183184

Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, ST-LC

 
OFIBER        160 Kč
 
 
 
 
194 Kč
 
190192

Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory ST-ST

 
OFIBER        141 Kč
 
 
 
 
171 Kč
 
190396

Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-LC/PC

 
OFIBER        153 Kč
 
 
 
 
185 Kč
 
183131

Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, duplex, SC - LC, OM3

 
OFIBER        167 Kč
 
 
 
 
202 Kč
 
183207

Optický patchcord MM 50/125 um, 30 m, duplex, SC/PC-LC/PC

 
OFIBER        849 Kč
 
 
 
 
1 027 Kč
 
183258

Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PC

 
OFIBER        182 Kč
 
 
 
 
220 Kč
 
191015

Optický patchcord MM 50/125um, 10 m, duplex, konektory SC/PC-LC/PC

 
Ostatní výrobci        367 Kč
 
 
 
 
444 Kč
 
191040

Optický patchcord MM 50/125um, 3 m, duplex, LC-ST

 
Ostatní výrobci        280 Kč
 
 
 
 
339 Kč
 
191056

Optický patchcord MM 50/125um, 10 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PC

 
Ostatní výrobci        367 Kč
 
 
 
 
444 Kč
 
191062

Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, duplex, LC-ST

 
Ostatní výrobci        172 Kč
 
 
 
 
208 Kč
 
191063

Optický patchcord MM 50/125um, 5 m, duplex, LC-SC

 
Ostatní výrobci        210 Kč
 
 
 
 
254 Kč
 
191161

Optický patchcord MM 50/125um, 10 m, duplex, LC/ST

 
Ostatní výrobci        367 Kč
 
 
 
 
444 Kč
 
191223

Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, ST-SC

 
Ostatní výrobci        141 Kč
 
 
 
 
171 Kč
 
190442

Optický patchcord MM 50/125um, 3 m, simplex, SC-ST

 
OFIBER        155 Kč
 
 
 
 
188 Kč
 
190715

Optický patchcord MM 50/125um, 0,5 m, duplex, FC-FC

 
OFIBER        707 Kč
 
 
 
 
855 Kč
 
190841

Optický patchcord MM 50/125um, 20 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PC

 
OFIBER        625 Kč
 
 
 
 
756 Kč
 
190842

Optický patchcord MM 50/125um, 25 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PC

 
OFIBER        653 Kč
 
 
 
 
790 Kč
 
190904

Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, konektory LC/PC-ST

 
OFIBER 

 V 

    135 Kč
 
 
 
 
163 Kč
 
190905

Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, LC/PC-SC/PC

 
OFIBER        135 Kč
 
 
 
 
163 Kč
 
183119

Optický patchcord MM 50/125 um, 30 m, duplex, LC/PC-LC/PC

 
OFIBER        882 Kč
 
 
 
 
1 067 Kč
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

27

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.