Gigabit L2 Managed

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

261

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG2008, 8x 10/100/1000 port, Easy managed, Desktop kovový

- Plně gigabitové porty: 8 gigabitových portů RJ45 poskytuje vysokorychlostní připojení. 8. port může přijímat napájení ze zdroje kompatibilního s PoE (Power Sourcing Equipment, PSE). - Integrováno do platformy Omada SDN: funkce ZTP (Zero-Touch Provision

     
 

 

1 864 Kč  bez DPH

 

2 257 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mikrotik RB260GS, 5x 10/100/1000BaseT + 1x GB SFP port

Switch Mikrotik RB260GSje malý Gigabitový SWITCH v plastovém case s 5 metalickými GB porty a 1x GB SFP slotem. Vzhledem k tomu že se jedná o switch běží na něm Sw OS (SwitchOS) pro konfiguraci - tento SwOS umožňuje využít a nastavovat všechny funkcionalit...

     
 

 

775 Kč  bez DPH

 

940 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG3210, 8x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed JetStream

Switch TP-Link T2500G-10TS je navržen pro pracovní skupiny a oddělení a poskytuje ucelenou sadu funkcí pro řízení 2. síťové vrstvy. Zajišťuje maximální propustnost tam, kde ji potřebujete – k vysoce výkonným pracovním skupinám na okraji sítě, nebo jako pá...

     
 

 

2 965 Kč  bez DPH

 

3 589 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG108E 8x 10/100/1000 port, Easy managed, úspora až 70% energie

Malý desktop switch v kovovém provedení s 8x 10/100/1000 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

     
 

 

900 Kč  bez DPH

 

1 091 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG2218 JetStream 16x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed

19" Rackmount switch s 16 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty 2 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontování ...

     
 

 

2 863 Kč  bez DPH

 

3 466 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG3428, 24x 10/100/1000 port+4x SFP port

19" Rackmount switch s 24 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty a 4 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontován...

     
 

 

4 122 Kč  bez DPH

 

4 989 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG105E 5x 10/100/1000 port, Easy managed, úspora až 70% energie

Malý desktop switch v kovovém provedení s 5x 10/100/1000 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

     
 

 

658 Kč  bez DPH

 

798 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 4x GPON SFP Line, 1x SFP+

UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový por...

     
 

 

22 390 Kč  bez DPH

 

27 094 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip...

     
 

 

1 060 Kč  bez DPH

 

1 284 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK T2600G-28SQ 24x 10/100/1000 SFP port + 4x SFP+ port, Managed JetStream

Gigabitový JetStream 28portový switch značky TP-LINK obsahuje 24 portů 10 / 100 / 1000 Mbit / s a 4 gigabitové SFP sloty a 4 10G sloty SFP+. Nabízí dostatečnou šířku pásma, vysoký výkon a stabilitu pro vysokorychlostní přenos dat. Funkce L2 a L2 + pro sta...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

13 720 Kč  bez DPH

 

16 603 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG116E 16x 10/100/1000 port, unmanaged, Desktop kovový

Malý desktop switch v kovovém provedení s 5 10/100/1000 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

     
 

 

2 261 Kč  bez DPH

 

2 738 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch OEM 8-Port Gigabit, Web managment, 8x PoE

8portový 10/100/1000 Mbit/s stolní přepínač OEM-G108E easy smart (jednoduchý managment) představuje snadný způsob přechodu na gigabitový ethernet. Zvyšte rychlost svého síťového serveru a páteřních připojení nebo proměňte gigabitovou rychlost ve stolních ...

     
 

 

910 Kč  bez DPH

 

1 103 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TP-Link P1201-08 8x SFP GPON + 8x SFPport, 8x RJ45 10/100/1000

P1201-08 je GPON OLT jednotka s osmi GPON porty, které zvládnou obsloužit až 1024 klientských ONU jednotek a to pomocí 1:128 splitterů, které nejsou součástí balení. Jednotka má kromě PON portů také 8 klasických SFP portů s maximální rychlostí 1G a dalšíc...

     
 

 

41 540 Kč  bez DPH

 

50 265 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

20 pack GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip...

     
 

 

19 740 Kč  bez DPH

 

23 887 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti UF-WiFi, koncová jednotka s Wifi, SC/APC

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním. *Funkce routeru bude podporována v budoucí verzi firmware. Napájení Napájí se prostřednictvím pasivního PoE nebo adaptérem

     
 

 

1 679 Kč  bez DPH

 

2 033 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch Ubiquiti Unifi PoE 48x 10/100/1000 port+ 2x SFP port + 2x SFP+

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 500W. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými porty, 2x SFP, 2x 1/10G SFP+ porty a celkovou propustnost 70 Gbps.Jeho největší předností...

     
 

 

18 700 Kč  bez DPH

 

22 629 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SX3008F 8x 10 Gbit/s SFP+ port, Managed JetStream

Bleskurychlá připojení 10G: 8 portů SFP+ s rychlostí 10 Gbit/s poskytuje vysoce propustné širokopásmové připojení a přepínací kapacitu 160 Gbit/s bez blokování. Integrováno do platformy Omada SDN: Funkce ZTP (Zero-Touch Provisioning),* centralizovaná clo

 Novinka 

   
 

 

5 504 Kč  bez DPH

 

6 662 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG3452 48x 10/100/1000 port+4x SFP Combo port, Managed JetStream

48portový gigabitový L2 řízený switch JetStream se 4 SFP sloty

     
 

 

7 121 Kč  bez DPH

 

8 618 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch Ubiquiti EdgeSwitch 24x 10/100/1000 port+ 2x SFP port

Gigabitový L2 switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 25W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps. Velikými výhod...

     
 

 

4 684 Kč  bez DPH

 

5 669 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Router Ubiquiti EdgePoint 6x 10/100/1000 port, Layer3, podpora IPv6, venkovní

EdgePoint EP-R6 od Ubiquiti Networks je Gigabitový Router ve venkovním provedení s podporou výstupního POE na všech 5ti ethernetových portech a vstupního POE na prvním portu. Díky tomuto produktu už nebudete muset tahat kabely ze střechy do nižších pater ...

     
 

 

2 651 Kč  bez DPH

 

3 210 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.