Gigabit L2 Managed

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

261

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
RP*
 
Vaše cena
s RP
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
181383

GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

 
Ubiquiti Networks        1 075 Kč
 
1.50 Kč
 
1 077 Kč 1 303 Kč
 
181382

GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 4x GPON SFP Line, 1x SFP+

 
Ubiquiti Networks        22 700 Kč
 
1.50 Kč
 
22 702 Kč 27 469 Kč
 
157570

Switch TP-LINK T2600G-28SQ 24x 10/100/1000 SFP port + 4x SFP+ port, Managed JetStream

 
TP-LINK 

 V 

    13 720 Kč
 
1.50 Kč
 
13 722 Kč 16 603 Kč
 
157574

Switch TP-LINK TL-SG116E 16x 10/100/1000 port, unmanaged, Desktop kovový

 
TP-LINK        2 261 Kč
 
1.50 Kč
 
2 263 Kč 2 738 Kč
 
191174

Switch OEM 8-Port Gigabit, Web managment, 8x PoE

 
Ostatní výrobci        910 Kč
 
1.50 Kč
 
912 Kč 1 103 Kč
 
157580

Switch TP-LINK TP-Link P1201-08 8x SFP GPON + 8x SFPport, 8x RJ45 10/100/1000

 
TP-LINK        41 540 Kč
 
1.50 Kč
 
41 542 Kč 50 265 Kč
 
181398

20 pack GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

 
Ubiquiti Networks        20 010 Kč
 
1.50 Kč
 
20 012 Kč 24 214 Kč
 
156711

GPON Ubiquiti UF-WiFi, koncová jednotka s Wifi, SC/APC

 
Ubiquiti Networks        1 703 Kč
 
1.50 Kč
 
1 705 Kč 2 062 Kč
 
156714

Switch Ubiquiti Unifi PoE 48x 10/100/1000 port+ 2x SFP port + 2x SFP+

 
Ubiquiti Networks        18 960 Kč
 
1.50 Kč
 
18 962 Kč 22 943 Kč
 
157657

Switch TP-LINK TL-SX3008F 8x 10 Gbit/s SFP+ port, Managed JetStream

 
TP-LINK 

 N 

    5 504 Kč
 
1.50 Kč
 
5 506 Kč 6 662 Kč
 
178919

Switch TP-LINK TL-SG5428 24x 10/100/1000 port+4x SFP port, Managed, Rackmount

 
TP-LINK        8 096 Kč
 
1.50 Kč
 
8 098 Kč 9 798 Kč
 
178622

Switch Cisco SG300-20 18x 10/100/1000 port + 2x GB Combo SFP/TX port

 
Cisco        10 560 Kč
 
1.50 Kč
 
10 562 Kč 12 779 Kč
 
178281

Switch Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO 8x 10/100/1000 PoE port+1x 10/100 Management port

 
Ubiquiti Networks        4 215 Kč
 
1.50 Kč
 
4 217 Kč 5 102 Kč
 
178282

Switch 19" 1U Ubiquiti TOUGHSwitch PoE CARRIER 16x 10/100/1000 PoE port+2x 10/100 Management port

 
Ubiquiti Networks        6 975 Kč
 
1.50 Kč
 
6 977 Kč 8 442 Kč
 
178925

Switch TP-LINK TL-SG2218 JetStream 16x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed

 
TP-LINK        2 863 Kč
 
1.50 Kč
 
2 865 Kč 3 466 Kč
 
178926

Switch TP-LINK TL-SG3428, 24x 10/100/1000 port+4x SFP port

 
TP-LINK        3 473 Kč
 
1.50 Kč
 
3 475 Kč 4 204 Kč
 
178928

Switch TP-LINK TL-SG5412F JetStream 12x GB SFP port + 4x 10/100/1000 RJ-45 port, Managed

 
TP-LINK        6 876 Kč
 
1.50 Kč
 
6 878 Kč 8 322 Kč
 
170027

Mikrotik RB260GS, 5x 10/100/1000BaseT + 1x GB SFP port

 
Mikrotik        787 Kč
 
1.50 Kč
 
789 Kč 954 Kč
 
181303

Router Ubiquiti EdgeRouter Lite 3x 10/100/1000 port, Layer3, podpora IPv6

 
Ubiquiti Networks        2 385 Kč
 
1.50 Kč
 
2 387 Kč 2 888 Kč
 
178976

Switch TP-LINK TL-SG108E 8x 10/100/1000 port, Easy managed, úspora až 70% energie

 
TP-LINK        900 Kč
 
1.50 Kč
 
902 Kč 1 091 Kč
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.