SC-LC

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

308

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

6

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
179351

Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PC

 
OFIBER 

 S 

    143 Kč
 
 
 
 
173 Kč
 
190722

Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, LC/PC-SC/PC

 
OFIBER        193 Kč
 
 
 
 
234 Kč
 
190723

Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, LC/PC-SC/PC

 
OFIBER        224 Kč
 
 
 
 
271 Kč
 
183311

Optický patchcord SM 9/125um, 10 m, duplex, LC/PC-SC/PC

 
OFIBER        256 Kč
 
 
 
 
310 Kč
 
191114

Optický patchcord SM 9/125um, 20m, duplex, LC/PC-SC/PC

 
Ostatní výrobci        237 Kč
 
 
 
 
287 Kč
 
179347

Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, LC/PC-SC/PC

 
OFIBER 

 S 

    182 Kč
 
 
 
 
220 Kč
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.