GPON zařízení

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

489

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

8

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APCModerní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip...

 

1 039 Kč  bez DPH

 

1 259 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-B+, GPON OLT, Class B+MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 673 Kč  bez DPH

 

2 026 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-C+, GPON OLT, Class C+MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 846 Kč  bez DPH

 

2 235 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
20 pack GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APCModerní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip...

 

19 330 Kč  bez DPH

 

23 391 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti UF-WiFi, koncová jednotka s Wifi, SC/APCUF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním. *Funkce routeru bude podporována v budoucí verzi firmware. Napájení Napájí se prostřednictvím pasivního PoE nebo adaptérem

 

1 644 Kč  bez DPH

 

1 991 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 8x GPON SFP Line, 2x SFP+Novinka od společnosti Ubiquiti, která se rozhodla přijít na trh s řešením pro pasivní optické sítě. Tento terminál je schopen obsloužit až 1024 klientů do max. vzdálenosti 20km. Terminál obsahuje 8 GPON portů + 2 SFP+ porty s 10Gbps uplinkem. Tato jednot...

 

34 610 Kč  bez DPH

 

41 880 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APCUFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr...

 

1 586 Kč  bez DPH

 

1 921 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 4x GPON SFP Line, 1x SFP+UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový por...

 

21 930 Kč  bez DPH

 

26 537 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.