GPON zařízení

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

489

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

13

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip...

     
 

 

1 039 Kč  bez DPH

 

1 259 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-B+, GPON OLT, Class B+

MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

     
 

 

1 673 Kč  bez DPH

 

2 026 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-C+, GPON OLT, Class C+

MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

     
 

 

1 846 Kč  bez DPH

 

2 235 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AP/Klient/Repeater TPLINK Archer XR500v 4xGLAN, 2,4/5GHz, GPON

TP-LINK Archer C5 přichází s další generací standardu Wi-Fi - 802.11ac, 3krát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N

     
 

 

1 629 Kč  bez DPH

 

1 973 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TP-Link P1201-08 8x SFP GPON + 8x SFPport, 8x RJ45 10/100/1000

P1201-08 je GPON OLT jednotka s osmi GPON porty, které zvládnou obsloužit až 1024 klientských ONU jednotek a to pomocí 1:128 splitterů, které nejsou součástí balení. Jednotka má kromě PON portů také 8 klasických SFP portů s maximální rychlostí 1G a dalšíc...

     
 

 

41 540 Kč  bez DPH

 

50 265 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

20 pack GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip...

     
 

 

19 330 Kč  bez DPH

 

23 391 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Síťový adaptér GPON, TP-Link TX-6610, 1x 1Gbps

TP-LINK TX-6610 je terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON), jež je ideální pro řešení Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuvěřitelně výkonné zařízení, které poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu pr...

     
 

 

848 Kč  bez DPH

 

1 028 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti UF-WiFi, koncová jednotka s Wifi, SC/APC

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním. *Funkce routeru bude podporována v budoucí verzi firmware. Napájení Napájí se prostřednictvím pasivního PoE nebo adaptérem

     
 

 

1 644 Kč  bez DPH

 

1 991 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pasivní propojovací kabel SFP28, DDM, Cisco compatibilní

Pasivní propojovací kabel SFP28, DDM, Cisco compatibilní 25G SFP28 DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 25Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslu

     
 

 

379 Kč  bez DPH

 

460 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SFP Transceiver GPON ONU modul Mikrotik

MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

     
 

 

1 570 Kč  bez DPH

 

1 902 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 8x GPON SFP Line, 2x SFP+

Novinka od společnosti Ubiquiti, která se rozhodla přijít na trh s řešením pro pasivní optické sítě. Tento terminál je schopen obsloužit až 1024 klientů do max. vzdálenosti 20km. Terminál obsahuje 8 GPON portů + 2 SFP+ porty s 10Gbps uplinkem. Tato jednot...

     
 

 

34 610 Kč  bez DPH

 

41 880 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APC

UFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr...

     
 

 

1 586 Kč  bez DPH

 

1 921 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 4x GPON SFP Line, 1x SFP+

UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový por...

     
 

 

21 930 Kč  bez DPH

 

26 537 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.