Vyhledávání podle kategorie


 

rozbalit celou strukturu Výprodej    

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cloud Core Router MikroTik CCR1036-12G-4S-EM, 12x GB LAN + 4x GB SFP port, Level6

Cloud Core Router MiktoTik CCR-1036-12G-4S-EM je jedinečný router založený na 36 jádrovém procesoru Tilera s propustností 16 Gbps. Verze EM má rozšířenou paměť 16 GB. Router má 16 GB LAN portů - z toho 4 SFP, dotykový LCD displej a 1U case pro montáž do 1...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

22 810 Kč  bez DPH

 

27 602 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Duální panelová anténa GentleBOX JC-320-MMCX 5 GHz 20 dB s case pro jednotku

Venkovní duální panelová anténa GentleBOX JC-320 5 GHz se ziskem 20 dBi v šedém provedení s case pro montáž bezdrátové jednotky, Routerboardu. Mechanické provedení je identické s anténou JC-323. Umožňuje snadnou realizaci duplexních spojů nebo spojů využí...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 092 Kč  bez DPH

 

1 327 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Koaxiální kabel Belden RF240 2m RSMA Male/N Male, útlum 2 dB/5,8 GHz

Kabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Female k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2 dB/5,8 GHz.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

137 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Koaxiální kabel Belden RF240 3m RSMA Male/N Male, útlum 2,5 dB/5,8 GHz

Kabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Male k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2,5 dB/5,8 GHz.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mikrotik RouterBoard SEXTANTG-5HPnD Outdoor unit 802.11a/n, RB911G-5HPnD, 2x 18 dB Duální MIMO anténa

Jedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SEXANTG s Gigabitovým Ethernet portem, MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s 2x2 MIMO anténami se ziskem 18 dB.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

2 313 Kč  bez DPH

 

2 801 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odrušovač jednotky MikroTik SEXTANTG-5HPnD

Odrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

525 Kč  bez DPH

 

636 Kč  s DPH

 

1.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

RouterBoard Mikrotik RB mANTBox 19s Outdoor unit 802.11a/n/ac, Duální anténa 19dBi sektorová

RouterBoard Mikrotik mANTBox 19s 1xRJ45 + 1x SFP

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

3 797 Kč  bez DPH

 

4 596 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC, 8x GB LAN + 1x SFP + 1x SFP+ port, + serial port, Level6

Cloud Core Router MiktoTik CCR1009-7G-1C-1S+ je Mikrotik router s 9 Gigabit porty. Jedinečný router založený na 9 jádrovém procesoru Tilera (TLR4-00980CG-10CE-A3a). Router má 8 metalických Gigabitpových LAN portů +1x SFP port, dotykový LCD displej 1GB pa...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

9 423 Kč  bez DPH

 

11 404 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APC

Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APC

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

203 Kč  bez DPH

 

246 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APC

Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APC

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

MikroTik CRS305-1G-4S+IN, 4x SFP+ port, 1x RJ45

Cloud Router Switch MikroTik CRS305-1G-4S+IN. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případ...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

2 841 Kč  bez DPH

 

3 439 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

MikroTik CRS326-24S+2Q+RM, 24x SFP+ port, 2x QSFP port

Nový CRS switch mikrotik CRS326-24S+2Q+RM diponuje 24SFP+ porty na 10G navíc 2 porty QSFP na přenos až 40G. Jako veškeré routerswitche od mikrotiku využívá duální boot, kde záleží pouze na Vás zda-li zvolíte rOS s licencí lvl 5 nebo Vám bude postačovat sw...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

9 532 Kč  bez DPH

 

11 536 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Patch cord Datacom FTP Cat 5e, 1 m, šedý, stíněný, 24AWG

Stíněný FTP patch cord kategorie 5e délky 1 m, šedá barva. Kvalitní kabel s dvojitým stíněním - každý pár je samostatně stíněn aluminiovou fólií a celý kabel (všechny 4 páry) je ještě stíněn opletem.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

17 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Patch panel 10/100 STP 1U pasivní PoE injektor 24x portů LAN s napájením/24 portů LAN

Panel integrující 24 pasivních POE injektorů, vhodný pro napájení až dvaačtyřiceti zařízení, v provedení do 19" racku. Profesionální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Přidáním tohoto prů...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 197 Kč  bez DPH

 

1 448 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pigtail MMCX Male/N Female 25 cm, RG178U pro miniPCI karty CM11, SR5, XR5

Pigtail délky 25 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem N Male. Konektory MMCX využívají miniPCI karty s vyšším výstupním výkonem CM11, UB-SR5 a UB-XR5 používané jako radiové části z...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

94 Kč  bez DPH

 

114 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pigtail U.FL/MMCX 20 cm, RG178U pro boxy Jirous

Pigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pigtail U.FL/N Female 20 cm, RG178U pro miniPCI karty CM9, CM10

Pigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem U.FL a antény (nebo svodu) s konektorem N Male. Konektory U-FL využívají miniPCI karty CM9 a CM10 používané jako radiové části zařízení vytavěné na platformě RouterBo...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

56 Kč  bez DPH

 

68 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.