Vyhledávání podle kategorie


 

rozbalit celou strukturu Výprodej    

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

44

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
RP*
 
Vaše cena
s RP
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
181074

Duální panelová anténa GentleBOX JC-320-MMCX 5 GHz 20 dB s case pro jednotku

 
J&J 

 V 

    1 092 Kč
 
5.00 Kč
 
1 097 Kč 1 327 Kč
 
#BAZAR#190744

#BAZAR#Patch panel 10/100 UTP 1U pasivní PoE injektor 12x portů LAN s napájením/12 portů LAN

 
OWLAN 

 V 

    325 Kč
 
0.00 Kč
 
325 Kč 393 Kč
 
181354

AP/Klient/PtP Ubiquiti PBE-M5-620, outdoor 5 GHz, MIMO 802.11a/n

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    4 438 Kč
 
5.00 Kč
 
4 443 Kč 5 376 Kč
 
181372

GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APC

 
Ubiquiti Networks 

 V 

    1 666 Kč
 
1.50 Kč
 
1 668 Kč 2 018 Kč
 
190971

GSM ovládaná zásuvka IQSW-GSM + monitoring teploty, čidel, časový spínač, 230 V max. 16 A

 
Ostatní výrobci 

 V 

    2 125 Kč
 
0.00 Kč
 
2 125 Kč 2 571 Kč
 
190119

Koaxiální kabel Belden RF240 2m RSMA Male/N Male, útlum 2 dB/5,8 GHz

 
OWLAN 

 V 

    137 Kč
 
0.00 Kč
 
137 Kč 166 Kč
 
190120

Koaxiální kabel Belden RF240 3m RSMA Male/N Male, útlum 2,5 dB/5,8 GHz

 
OWLAN 

 V 

    165 Kč
 
0.00 Kč
 
165 Kč 200 Kč
 
170030

Mikrotik RouterBoard SEXTANTG-5HPnD Outdoor unit 802.11a/n, RB911G-5HPnD, 2x 18 dB Duální MIMO anténa

 
Mikrotik 

 V 

    2 106 Kč
 
1.50 Kč
 
2 108 Kč 2 550 Kč
 
191054

Napájecí zdroj 18 V, 18 W, 1A pro alix desky

 
Ostatní výrobci 

 V 

    123 Kč
 
3.00 Kč
 
126 Kč 152 Kč
 
180095

Odrušovač jednotky MikroTik SEXTANTG-5HPnD

 
IPMEDIA 

 V 

    525 Kč
 
1.00 Kč
 
526 Kč 636 Kč
 
190736

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

 
KDP 

 V 

    13 Kč
 
0.00 Kč
 
13 Kč 15 Kč
 
190210

Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PC

 
OFIBER 

 V 

    172 Kč
 
0.00 Kč
 
172 Kč 208 Kč
 
183330

Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APC

 
OFIBER 

 V 

    201 Kč
 
0.00 Kč
 
201 Kč 243 Kč
 
183282

Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APC

 
OFIBER 

 V 

    203 Kč
 
0.00 Kč
 
203 Kč 246 Kč
 
158807

Sektorová anténa duální Horn SH-TP-5-60, 5 GHz, zisk 13dB, 2x2 kanály, 60°

 
RF elements  

 V 

    2 852 Kč
 
5.00 Kč
 
2 857 Kč 3 457 Kč
 
183331

Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APC

 
OFIBER 

 V 

    218 Kč
 
0.00 Kč
 
218 Kč 264 Kč
 
183321

Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APC

 
OFIBER 

 V 

    210 Kč
 
0.00 Kč
 
210 Kč 254 Kč
 
180118

Pasivní Gigabitový PoE adapter/slučovač 8 porty LAN s napájením/8 porty LAN, BOX AF/AT

 
OWLAN 

 V 

    1 610 Kč
 
0.00 Kč
 
1 610 Kč 1 948 Kč
 
190768

Patch cord Datacom FTP Cat 5e, 1 m, šedý, stíněný, 24AWG

 
Datacom 

 V 

    17 Kč
 
0.00 Kč
 
17 Kč 20 Kč
 
180104

Patch panel 10/100 STP 1U pasivní PoE injektor 24x portů LAN s napájením/24 portů LAN

 
OWLAN 

 V 

    1 197 Kč
 
0.00 Kč
 
1 197 Kč 1 448 Kč
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

44

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.