Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

8

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Čistící tyčinky s vatovým smotkem (25 ks)Čistící tyčinky s vatovým smotkem (25 ks)

 

107 Kč  bez DPH

 

129 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubkySpojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubky

 

1 387 Kč  bez DPH

 

1 678 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, konektory LC/PC-STOptický multimódový simplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-ST.

 

135 Kč  bez DPH

 

163 Kč  s DPH

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 155 Mbps, 100BX, WDM Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 100Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

593 Kč  bez DPH

 

718 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

203 Kč  bez DPH

 

246 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.