Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Patch cord Datacom FTP Cat 5e, 1 m, šedý, stíněný, 24AWG

Stíněný FTP patch cord kategorie 5e délky 1 m, šedá barva. Kvalitní kabel s dvojitým stíněním - každý pár je samostatně stíněn aluminiovou fólií a celý kabel (všechny 4 páry) je ještě stíněn opletem.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

17 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APC

Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pigtail U.FL/N Female 20 cm, RG178U pro miniPCI karty CM9, CM10

Pigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem U.FL a antény (nebo svodu) s konektorem N Male. Konektory U-FL využívají miniPCI karty CM9 a CM10 používané jako radiové části zařízení vytavěné na platformě RouterBo...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

56 Kč  bez DPH

 

68 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Koaxiální kabel Belden RF240 2m RSMA Male/N Male, útlum 2 dB/5,8 GHz

Kabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Female k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2 dB/5,8 GHz.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

137 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Koaxiální kabel Belden RF240 3m RSMA Male/N Male, útlum 2,5 dB/5,8 GHz

Kabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Male k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2,5 dB/5,8 GHz.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Čistící tyčinky s vatovým smotkem (25 ks)

Čistící tyčinky s vatovým smotkem (25 ks)

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

107 Kč  bez DPH

 

129 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pigtail MMCX Male/N Female 25 cm, RG178U pro miniPCI karty CM11, SR5, XR5

Pigtail délky 25 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem N Male. Konektory MMCX využívají miniPCI karty s vyšším výstupním výkonem CM11, UB-SR5 a UB-XR5 používané jako radiové části z...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

94 Kč  bez DPH

 

114 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Napájecí zdroj 18 V, 1,66A, 30 W pro RouterBoard, WRAP a ALIX (mimo 1C/1D), průměr 5,5/2,1 mm

Napájecí zdroj 18 V, 30 W, 1,7 A pro řešení založená na RouterBoard, WRAP a ALIX deskách.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

259 Kč  bez DPH

 

315 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Koaxiální kabel Belden RF240 4m RSMA Male/N Male, útlum 3,5 dB/5,8 GHz

Kabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Female k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <3,5 dB/5,8 GHz.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

209 Kč  bez DPH

 

253 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubky

Spojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubky

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 387 Kč  bez DPH

 

1 678 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ

Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Duální panelová anténa GentleBOX JC-320-MMCX 5 GHz 20 dB s case pro jednotku

Venkovní duální panelová anténa GentleBOX JC-320 5 GHz se ziskem 20 dBi v šedém provedení s case pro montáž bezdrátové jednotky, Routerboardu. Mechanické provedení je identické s anténou JC-323. Umožňuje snadnou realizaci duplexních spojů nebo spojů využí...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 092 Kč  bez DPH

 

1 327 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vodotěsná venkovní krabice MaxBOX Uni200 pro parabol. antény Maxlink + RB411/WISP

Venkovní vodotěsná krabice MaxBOX Uni200 určená pro použití s parabolickými anténami Maxlink. Umožňuje zabudování RouterBoardu RB411 nebo Ubiquiti WISP station. Součástí dodávky jsou všechny potřebné šroubky a distanční sloupky. Oproti svým předchůdcům Ma...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

169 Kč  bez DPH

 

204 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, konektory LC/PC-ST

Optický multimódový simplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-ST.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

135 Kč  bez DPH

 

163 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Napájecí zdroj na DIN lištu BKE JS-75-240/DIN2 24 V, 75 W, 3 A, spínaný

Průmyslový napájecí zdroj na DIN lištu BKE JS-75-240/DIN2 24 V, 75 W, 3 A, spínaný s ochranou proti zkratu na výstupu, přetížení a přepětí. Zdroj je vhodný pro napájení informační a telekomunikační techniky. Zdroj má účinnost vyšší než 85% a velkou předno...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 947 Kč  bez DPH

 

2 357 Kč  s DPH

 

1.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mikrotik RouterBoard SEXTANTG-5HPnD Outdoor unit 802.11a/n, RB911G-5HPnD, 2x 18 dB Duální MIMO anténa

Jedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SEXANTG s Gigabitovým Ethernet portem, MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s 2x2 MIMO anténami se ziskem 18 dB.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

2 313 Kč  bez DPH

 

2 801 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cloud Core Router MikroTik CCR1036-12G-4S-EM, 12x GB LAN + 4x GB SFP port, Level6

Cloud Core Router MiktoTik CCR-1036-12G-4S-EM je jedinečný router založený na 36 jádrovém procesoru Tilera s propustností 16 Gbps. Verze EM má rozšířenou paměť 16 GB. Router má 16 GB LAN portů - z toho 4 SFP, dotykový LCD displej a 1U case pro montáž do 1...

     
 

 

22 120 Kč  bez DPH

 

26 767 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Krytka Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna

Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna, vhodný do přenosové rychlosti 1000 Mbps, pro stíněné kabely průměru 5 - 6 mm.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

Kč  bez DPH

 

10 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APC

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

203 Kč  bez DPH

 

246 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pigtail U.FL/MMCX 20 cm, RG178U pro boxy Jirous

Pigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.