Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

40

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

NanoBracket Universal polohovací držák pro NanoStation na zeď nebo stožár s možností polohování

NanoBracket Universal je praktický plastový držák pro outdoorové jednotky Ubiquiti, OvisLink, TP-Link a další. NanoBracket umožňuje instalaci jednotky na zeď nebo na stožár. Pomocí NanoBracketu je možné nastavit směr a náklon jednotky jakýmkoliv směrem až...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

132 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Napájecí zdroj na DIN lištu BKE JS-75-240/DIN2 24 V, 75 W, 3 A, spínaný

Průmyslový napájecí zdroj na DIN lištu BKE JS-75-240/DIN2 24 V, 75 W, 3 A, spínaný s ochranou proti zkratu na výstupu, přetížení a přepětí. Zdroj je vhodný pro napájení informační a telekomunikační techniky. Zdroj má účinnost vyšší než 85% a velkou předno...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 947 Kč  bez DPH

 

2 357 Kč  s DPH

 

1.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

NanoBracket Sextant polohovací držák na zeď nebo stožár pro RB Sextant

NanoBracket Sextant je praktický držák pro MikroTik RouterBoard Sextant umožňující jednoduše upevnitz jednotka na stožár nebo zeď.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

291 Kč  bez DPH

 

358 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Krytka Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna

Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna, vhodný do přenosové rychlosti 1000 Mbps, pro stíněné kabely průměru 5 - 6 mm.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

Kč  bez DPH

 

10 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APC

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

205 Kč  bez DPH

 

248 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pigtail U.FL/MMCX 20 cm, RG178U pro boxy Jirous

Pigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pigtail MMCX Male úhlový/MMCX Male úhlový 25 cm, pro StationBox

Pigtail délky 25 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení antény konektorem MMCX a desky s konektorem MMCX. Oba konektory na pigtailu jsou MMCX Male úhlový, použití v anténách StationBox .

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

60 Kč  bez DPH

 

79 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APC

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APC

Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odrušovač jednotky MikroTik SEXTANTG-5HPnD

Odrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

525 Kč  bez DPH

 

636 Kč  s DPH

 

1.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TwistPort adaptér stíněný pro Rocket M5

TwistPort adaptér je určený pro model Rocket M5 od Ubiquiti Networks slouží k propojení všech TwistPort antén. TwistPort adaptéry jsou vybaveny novým rychlozamykacím systémem od RF elements. Připojení a odpojení Rocket jednotky z/do TwistPort adaptéru je ...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 069 Kč  bez DPH

 

1 300 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

RouterBoard Mikrotik Woobm-USB indoor, konfigurační adaptér

Mikrotik USB klíčenka, která Vám umožňují bezdrátovou správu sítě. Pomocí této klíčenky kterou propojíte do jakéhokoliv Routerbordu s USB vstupem se dostanete do konfigurace. Následně poté se připojíte skrze bezdrátovou síť do této konfigurace. Díky takto...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

296 Kč  bez DPH

 

360 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sektorová anténa duální Horn Carirer Class SH-CC-5-30, 5 GHz, zisk 18 dB, 2x2 kanály, 30°

SH-CC 5-30 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 30° vyzařovacím úhlem, ziskem 18dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní s...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

6 081 Kč  bez DPH

 

7 364 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TwistPort adaptér V2 pro Rocket 5AC-PTP/PTMP

TwistPort adaptér určený pro model Rocket 5AC-PTP a Rocket 5AC-PTMP od Ubiquiti Networks slouží k propojení všech TwistPort antén. TwistPort adaptéry jsou vybaveny novým rychlozamykacím systémem od RF elements. Připojení a odpojení Rocket jednotky z/do Tw...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

356 Kč  bez DPH

 

437 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sektorová anténa duální Horn Carirer Class SH-CC-5-40, 5 GHz, zisk 16 dB, 2x2 kanály, 40°

SH-CC 5-40 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 40° vyzařovacím úhlem, ziskem 16dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní s...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

2 092 Kč  bez DPH

 

2 537 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sektorová anténa duální Horn Carirer Class SH-CC-5-50, 5 GHz, zisk 14 dB, 2x2 kanály, 50°

SH-CC 5-50 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 50° vyzařovacím úhlem, ziskem 14dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní s...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

5 755 Kč  bez DPH

 

6 970 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sektorová anténa duální Horn Carirer Class SH-CC-5-70, 5 GHz, zisk 11,5 dB, 2x2 kanály, 70°

SH-CC 5 70 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 70° vyzařovacím úhlem, ziskem 11,5dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 998 Kč  bez DPH

 

2 424 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sektorová anténa duální Horn Carirer Class SH-CC-5-80, 5 GHz, zisk 10,4 dB, 2x2 kanály, 80°

SH-CC 5 80 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 80° vyzařovacím úhlem, ziskem 10,4dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

1 998 Kč  bez DPH

 

2 424 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sektorová Carrier Class anténa, 5 GHz, 16 dBi, 3x3 MIMO HHV, 75/100°

Sektorová dualpolarizační anténa Sector Carrier Class 5-16 od výrobce RF Elements pracující ve frekvenčním pásmu 5 GHz se ziskem 16 dBi a vyzařovacím úhlem 75°-100°. Důležitým prvkem zabudovaným do struktury antény je tzv. Backshield. Backshield je frekve...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

3 948 Kč  bez DPH

 

4 783 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sektorová Carrier Class anténa, 5 GHz, 16 dBi, 3x3 MIMO VVH, 75/100°

Sektorová dualpolarizační anténa Sector Carrier Class 5-16 od výrobce RF Elements pracující ve frekvenčním pásmu 5 GHz se ziskem 16 dBi a vyzařovacím úhlem 75°-100°. Důležitým prvkem zabudovaným do struktury antény je tzv. Backshield. Backshield je frekve...

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

   
 

 

3 988 Kč  bez DPH

 

4 832 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

40

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.