Síťové aktivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové aktivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

82

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

32

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
RP*
 
Vaše cena
s RP
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
181383

GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

 
Ubiquiti Networks        1 028 Kč
 
1.50 Kč
 
1 030 Kč 1 246 Kč
 
181389

Switch Ubiquiti EdgeSwitch 10XP 8x GLan + 2x SFP port, 8x PoE

 
Ubiquiti Networks        2 713 Kč
 
1.50 Kč
 
2 715 Kč 3 285 Kč
 
181391

Switch Ubiquiti EdgeSwitch 16Port vše 10G

 
Ubiquiti Networks        12 700 Kč
 
1.50 Kč
 
12 702 Kč 15 369 Kč
 
181392

SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-B+, GPON OLT, Class B+

 
Ubiquiti Networks        1 656 Kč
 
1.50 Kč
 
1 658 Kč 2 006 Kč
 
181393

SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-C+, GPON OLT, Class C+

 
Ubiquiti Networks        1 828 Kč
 
1.50 Kč
 
1 830 Kč 2 214 Kč
 
181398

20 pack GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

 
Ubiquiti Networks        19 130 Kč
 
1.50 Kč
 
19 132 Kč 23 149 Kč
 
1813100

Switch Ubiquiti UniFi US-24-250W 24port RJ45, 2SFP+, Managed, 250W PoE out

 
Ubiquiti Networks        9 135 Kč
 
1.50 Kč
 
9 137 Kč 11 055 Kč
 
156710

Router Ubiquiti ER-12P EdgeRouter 12P

 
Ubiquiti Networks        6 823 Kč
 
1.50 Kč
 
6 825 Kč 8 258 Kč
 
156711

GPON Ubiquiti UF-WiFi, koncová jednotka s Wifi, SC/APC

 
Ubiquiti Networks        1 628 Kč
 
1.50 Kč
 
1 630 Kč 1 972 Kč
 
157603

Ubiquiti Rackmount Kit pro EdgeRouter 4/6P/10X/12 a EdgeSwitch 10X

 
Ubiquiti Networks        361 Kč
 
0.00 Kč
 
361 Kč 437 Kč
 
156714

Switch Ubiquiti Unifi PoE 48x 10/100/1000 port+ 2x SFP port + 2x SFP+

 
Ubiquiti Networks        18 130 Kč
 
1.50 Kč
 
18 132 Kč 21 939 Kč
 
156726

Switch Ubiquiti UniFi Flex, 5x Gigabit port, PoE

 
Ubiquiti Networks        2 342 Kč
 
1.50 Kč
 
2 344 Kč 2 836 Kč
 
156727

5pack UBNT UniFi Switch, 8-Port, 4x PoE Out, 60W

 
Ubiquiti Networks        12 700 Kč
 
1.50 Kč
 
12 702 Kč 15 369 Kč
 
178281

Switch Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO 8x 10/100/1000 PoE port+1x 10/100 Management port

 
Ubiquiti Networks        4 215 Kč
 
1.50 Kč
 
4 217 Kč 5 102 Kč
 
178282

Switch 19" 1U Ubiquiti TOUGHSwitch PoE CARRIER 16x 10/100/1000 PoE port+2x 10/100 Management port

 
Ubiquiti Networks        6 975 Kč
 
1.50 Kč
 
6 977 Kč 8 442 Kč
 
181303

Router Ubiquiti EdgeRouter Lite 3x 10/100/1000 port, Layer3, podpora IPv6

 
Ubiquiti Networks        2 385 Kč
 
1.50 Kč
 
2 387 Kč 2 888 Kč
 
181336

Switch Ubiquiti EdgeSwitch 24x 10/100/1000 port+ 2x SFP port

 
Ubiquiti Networks        4 539 Kč
 
1.50 Kč
 
4 541 Kč 5 494 Kč
 
181339

Router Ubiquiti EdgePoint 6x 10/100/1000 port, Layer3, podpora IPv6, venkovní

 
Ubiquiti Networks        2 569 Kč
 
1.50 Kč
 
2 571 Kč 3 110 Kč
 
181340

Router Ubiquiti EdgePoint 6x 10/100/1000 port, 2x SFP, Layer3, podpora IPv6, venkovní

 
Ubiquiti Networks        9 964 Kč
 
1.50 Kč
 
9 966 Kč 12 058 Kč
 
181341

Router Ubiquiti EdgePoint 16x 10/100/1000 port, Layer3, podpora IPv6, venkovní

 
Ubiquiti Networks        10 530 Kč
 
1.50 Kč
 
10 532 Kč 12 743 Kč
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

32

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.