Síťové aktivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové aktivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

82

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

227

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-LINK TL-PA8010P KIT, 1200 Mbit/s, startovací sadaPokročilá technologie HomePlug AV2 znamená, že TL-PA8010P KIT podporuje technologii 2x2 MIMO* s tvarováním paprsku, takže uživatelé mohou využívat ultra vysokou přenosovou rychlost až 1200 Mbit/s. Což je skvělé pro činnosti náročné na šířku pásma jako je ...

 

1 929 Kč  bez DPH

 

2 336 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-PA8010 KIT, 1200 Mbit/s, startovací sadaPokročilá technologie HomePlug AV2 znamená, že TL-PA8010 KIT podporuje technologii 2x2 MIMO* s tvarováním paprsku, takže uživatelé mohou využívat ultra vysokou přenosovou rychlost až 1200 Mbit/s. Což je skvělé pro činnosti náročné na šířku pásma jako je s...

 

1 757 Kč  bez DPH

 

2 128 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-WPA8630P KIT, 1200 Mbit/s, startovací sada se zásuvkou + Wi-Fi extenderRozšiřte vaši Wi-Fi síť pomocí vašich existujících elektrických rozvodů. Zapojte TL-WPA8630P pro zavedení připojení k internetu do jakéhokoli místa vašeho domova a sdílení tohoto připojení se všemi vašimi oblíbenými drátovými i bezdrátovými zařízeními. Sj...

 

4 024 Kč  bez DPH

 

4 871 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-PA7020P KIT, 1000 Mbit/s, startovací sada se zásuvkouDíky pokročilé technologii HomePlug AV startovní sada TL-PA7020P KIT poskytuje uživatelům stabilní a vysokorychlostní přenos dat až 1000 Mbit/s, jež je ideální pro aplikace náročné na šířku pásma, jako je streamování HD/3D/4K videa, online hraní her a pře...

 

1 651 Kč  bez DPH

 

2 000 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-WPA8630 KIT, 1200 Mbit/s, startovací sada se zásuvkou + Wi-Fi extenderKIT TL-WPA8630 rozšiřuje vaše domácí pokrytí Wi-Fi do míst, kde je bezdrátový signál z hlavního routeru slabý nebo vůbec žádný. Rozšiřovací kit může vytvořit unifikovanou síť pomocí vašeho existujícího elektrického rozvodu a umožňuje vám užívat si Wi-Fi z...

 

3 859 Kč  bez DPH

 

4 671 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-PA7020 KIT, 1000 Mbit/s, startovací sadaDíky pokročilé technologii HomePlug AV startovní sada TL-PA7020 KIT poskytuje uživatelům stabilní a vysokorychlostní přenos dat až 1000 Mbit/s, jež je ideální pro aplikace náročné na šířku pásma, jako je streamování HD/3D/4K videa, online hraní her a přen...

 

1 462 Kč  bez DPH

 

1 771 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK TL-PA4020P KIT, 500 Mbit/s, startovací sada se zásuvkouSada TL-PA4020PKIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání do zdi. Není potřeba žádné konfigurace, stačí jen zapojit adaptér do elektrické zásuvky a okamžitě tak vytvořit síťovou in...

 

1 390 Kč  bez DPH

 

1 684 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RBcAP2n, WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nMiniaturní Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik s integrovanou anténou.

 

502 Kč  bez DPH

 

609 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MikroTik CSS326-24G-2S+RM, 24x GB LAN + 2xSFP+Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM. Tento switch disponuje 24 GB Lan porty + 2 SFP+ šachtami kde lze použít samozřejmě i klasické SFP. Zařízení pracuje se Switch OS. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway. Switch je dodáván...

 

2 484 Kč  bez DPH

 

3 007 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Síťový adaptér TP-Link UE300, USB 3.0 gigabit ethernetUSB 3.0 gigabitový ethernetový adaptér UE300 zajišťuje prostřednictvím portu USB 3.0 gigabitové síťové ethernetové připojení pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Zpětně kompatibilní se standardy USB 2.0/1.1, přenos souborů ultra vysokou ryc...

 

320 Kč  bez DPH

 

389 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver GPON ONU modul MikrotikMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 556 Kč  bez DPH

 

1 885 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch Zyxel ES-108A 8x 10/100 port, unmanaged, Desktop, V3Malý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

445 Kč  bez DPH

 

540 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
USB TP-LINK TL-WN725N 2,4GHz Wireless adapterBezdrátový nano USB adaptér Wireless N TP-LINK TL-WN725N s rychlostí 150 Mbit/s umožňuje uživatelům připojit stolní počítač či notebook k bezdrátové síti při rychlosti 150 Mbit/s. Tento miniaturní adaptér je navržen tak, aby jeho použití bylo co nejjednod...

 

157 Kč  bez DPH

 

192 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1024D 24x 10/100 port, unmanaged, Desktop/RackmountSwitch TL-SF1024D Fast Ethernet představuje výkonnou, cenově dostupnou, snadno použitelnou, bezproblémovou a standardní možnost upgradování staré sítě na síť s rychlostí 1 000 Mbit/s. Všech 24 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, díky které se nemusíte s...

 

995 Kč  bez DPH

 

1 206 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1024M 24x 10/100 port, unmanaged, DesktopSwitch TL-SF1024M Fast Ethernet je určen pro malé kanceláře nebo pracovní skupiny. Všech 24 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, díky níž se nemusíte starat o příslušný typ kabelu – stačí zapojit a můžete používat. Navíc s inovativní technologií úspory e...

 

931 Kč  bez DPH

 

1 128 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Router Ubiquiti EdgeRouter X SFP, 5x GLAN, 1x SFP, 5x PoE outEdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X-SFP je výkonný router z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven 5x Gigabitovými eth...

 

1 684 Kč  bez DPH

 

2 039 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 8x GPON SFP Line, 2x SFP+Novinka od společnosti Ubiquiti, která se rozhodla přijít na trh s řešením pro pasivní optické sítě. Tento terminál je schopen obsloužit až 1024 klientů do max. vzdálenosti 20km. Terminál obsahuje 8 GPON portů + 2 SFP+ porty s 10Gbps uplinkem. Tato jednot...

 

34 240 Kč  bez DPH

 

41 432 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APCUFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr...

 

1 570 Kč  bez DPH

 

1 902 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RBwAPG-60ad kit, 802.11ad, 60GHz spojVnitřní/venkovní spoj Mikrotik v 60GHz pásmu umožňující spojení až na 250m

 

3 564 Kč  bez DPH

 

4 314 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik FiberBox outdoor, 5x SFP portexterní napájecí zdroj.

 

1 380 Kč  bez DPH

 

1 672 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

227

položek

12

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.