Síťové aktivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové aktivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

82

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

232

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce  vzestupně sestupně       Vaše cena
bez DPH  vzestupně sestupně
 
RP*
 
Vaše cena
s RP
Vaše cena
s DPH  vzestupně sestupně
 
 
170269

Mikrotik KNOT, IoT Gateway

 
Mikrotik        1 757 Kč
 
1.50 Kč
 
1 759 Kč 2 128 Kč
 
178633

Switch Cisco SF110D-08 8x 10/100 port, unmanaged, Desktop

 
Cisco        818 Kč
 
1.50 Kč
 
820 Kč 992 Kč
 
178634

Switch Cisco SG110D-08 8x 10/100 port, unmanaged, Desktop

 
Cisco        1 199 Kč
 
1.50 Kč
 
1 201 Kč 1 453 Kč
 
170230

Mikrotik GPeR, gigabitový PoE repeater

 
Mikrotik        301 Kč
 
1.50 Kč
 
303 Kč 366 Kč
 
170231

RouterBoard Mikrotik home AP router Audience, 802.11b/g/n, 802.11a/n/ac

 
Mikrotik        2 961 Kč
 
1.50 Kč
 
2 963 Kč 3 585 Kč
 
170232

RouterBoard Mikrotik home AP router Audience, 802.11b/g/n, 802.11a/n/ac s LTE

 
Mikrotik        4 894 Kč
 
1.50 Kč
 
4 896 Kč 5 924 Kč
 
181398

20 pack GPON Ubiquiti UF-Loco, koncová jednotka SC/APC

 
Ubiquiti Networks        19 130 Kč
 
1.50 Kč
 
19 132 Kč 23 149 Kč
 
157403

Switch Mercusys MS108 8x 10/100 port, unmanaged, Desktop

 
Mercusys 

 S 

    215 Kč
 
1.50 Kč
 
217 Kč 262 Kč
 
191196

Wodaplug • EOC1121R4L indoor SLAVE • Koaxiální ethernet adaptér 600Mbps

 
Ostatní výrobci        1 075 Kč
 
1.50 Kč
 
1 077 Kč 1 303 Kč
 
1813100

Switch Ubiquiti UniFi US-24-250W 24port RJ45, 2SFP+, Managed, 250W PoE out

 
Ubiquiti Networks        9 135 Kč
 
1.50 Kč
 
9 137 Kč 11 055 Kč
 
157583

Síťový adaptér GPON, TP-Link TX-6610, 1x 1Gbps

 
TP-LINK        848 Kč
 
1.50 Kč
 
850 Kč 1 028 Kč
 
170240

MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM, 48G port RJ45, 4x SFP+ port, 2x QSFP port

 
Mikrotik        8 799 Kč
 
1.50 Kč
 
8 801 Kč 10 649 Kč
 
178622

Switch Cisco SG300-20 18x 10/100/1000 port + 2x GB Combo SFP/TX port

 
Cisco        10 560 Kč
 
1.50 Kč
 
10 562 Kč 12 779 Kč
 
178281

Switch Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO 8x 10/100/1000 PoE port+1x 10/100 Management port

 
Ubiquiti Networks        4 215 Kč
 
1.50 Kč
 
4 217 Kč 5 102 Kč
 
178282

Switch 19" 1U Ubiquiti TOUGHSwitch PoE CARRIER 16x 10/100/1000 PoE port+2x 10/100 Management port

 
Ubiquiti Networks        6 975 Kč
 
1.50 Kč
 
6 977 Kč 8 442 Kč
 
178925

Switch TP-LINK TL-SG2218 JetStream 16x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed

 
TP-LINK        2 603 Kč
 
1.50 Kč
 
2 605 Kč 3 151 Kč
 
178926

Switch TP-LINK TL-SG3428, 24x 10/100/1000 port+4x SFP port

 
TP-LINK        4 122 Kč
 
1.50 Kč
 
4 124 Kč 4 989 Kč
 
178928

Switch TP-LINK TL-SG5412F JetStream 12x GB SFP port + 4x 10/100/1000 RJ-45 port, Managed

 
TP-LINK        6 876 Kč
 
1.50 Kč
 
6 878 Kč 8 322 Kč
 
178893

Switch TP-LINK TL-SG1024D 24x 10/100/1000 port, unmanaged, Desktop/Rackmount úsporný

 
TP-LINK        1 903 Kč
 
1.50 Kč
 
1 905 Kč 2 304 Kč
 
178949

Switch TP-LINK TL-SG1008P 8x 10/100/1000 port, unmanaged, kovové provedení

 
TP-LINK        1 568 Kč
 
1.50 Kč
 
1 570 Kč 1 899 Kč
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

232

položek

12

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.