Síťové aktivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové aktivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

82

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

236

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK AC500 , Auranet hardware controller

Auto-detekce a centralizovaná správa až 500 CAP. Bezlicenční správa snižuje provozní náklady (OPEX) podnikových sítí. Snadné rozmístění beze změny stávající topologie sítě. Sjednocená konfigurace bezdrátových sítí, podpora mapování SSID a VLAN. Podpora ov...

     
 

 

1 095 Kč  bez DPH

 

1 327 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG3210, 8x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed JetStream

Switch TP-Link T2500G-10TS je navržen pro pracovní skupiny a oddělení a poskytuje ucelenou sadu funkcí pro řízení 2. síťové vrstvy. Zajišťuje maximální propustnost tam, kde ji potřebujete – k vysoce výkonným pracovním skupinám na okraji sítě, nebo jako pá...

     
 

 

2 965 Kč  bez DPH

 

3 589 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SG2210MP 8x 10/100/1000 port+ 2x SFP port, PoE+, 150W

- Příkon přes PoE až 150 W: 8 portů napájených přes PoE+ vyhovující standardu 802.3at/ af s celkovým napájením až 150W*. - Plné gigabitové porty: 8 gigabitových portů s napájením přes PoE + a 2 gigabitové SFP sloty poskytují vysokorychlostní připojení.

     
 

 

4 122 Kč  bez DPH

 

4 989 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

MikroTik CRS317-1G-16S+RM, 16x SFP+ port

Cloud Router Switch MikroTik CRS317-1G-16S+RM + 1x Gigabit Ethernet. Zařízení s RouterOS Level6 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do me...

     
 

 

7 327 Kč  bez DPH

 

8 867 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

20 pack - RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP lite Box classic, hAP lite, 4x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n

20 pack Oblíbeného MikroTik hAP Lite classic, router 2,4 GHz 802.11b/g/n MIMO s duální integrovanou anténou.

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

8 299 Kč  bez DPH

 

10 078 Kč  s DPH

 

30.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Router Ubiquiti EdgeRouter X SFP, 5x GLAN, 1x SFP, 5x PoE out

EdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X-SFP je výkonný router z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven 5x Gigabitovými eth...

     
 

 

1 743 Kč  bez DPH

 

2 111 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 8x GPON SFP Line, 2x SFP+

Novinka od společnosti Ubiquiti, která se rozhodla přijít na trh s řešením pro pasivní optické sítě. Tento terminál je schopen obsloužit až 1024 klientů do max. vzdálenosti 20km. Terminál obsahuje 8 GPON portů + 2 SFP+ porty s 10Gbps uplinkem. Tato jednot...

     
 

 

35 440 Kč  bez DPH

 

42 884 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APC

UFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr...

     
 

 

1 625 Kč  bez DPH

 

1 968 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-PA4010, 500 Mbit/s, Adaptér AV500 Nano Powerline

Využitím pokročilé HomePlug AV technologie, nabízí TL-PA4010KIT uživatelům stabilní vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 500 Mbps na vzdálenost až 300 metrů. S rychlostí až 500Mbps, umožňuje TL-PA4010KIT provoz aplikaci s vysokými nároky na přenosovou...

     
 

 

579 Kč  bez DPH

 

702 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-PA8010P KIT, 1200 Mbit/s, startovací sada

Pokročilá technologie HomePlug AV2 znamená, že TL-PA8010P KIT podporuje technologii 2x2 MIMO* s tvarováním paprsku, takže uživatelé mohou využívat ultra vysokou přenosovou rychlost až 1200 Mbit/s. Což je skvělé pro činnosti náročné na šířku pásma jako je ...

     
 

 

1 929 Kč  bez DPH

 

2 336 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-PA8010 KIT, 1200 Mbit/s, startovací sada

Pokročilá technologie HomePlug AV2 znamená, že TL-PA8010 KIT podporuje technologii 2x2 MIMO* s tvarováním paprsku, takže uživatelé mohou využívat ultra vysokou přenosovou rychlost až 1200 Mbit/s. Což je skvělé pro činnosti náročné na šířku pásma jako je s...

     
 

 

1 757 Kč  bez DPH

 

2 128 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-WPA8630P KIT, 1200 Mbit/s, startovací sada se zásuvkou + Wi-Fi extender

Rozšiřte vaši Wi-Fi síť pomocí vašich existujících elektrických rozvodů. Zapojte TL-WPA8630P pro zavedení připojení k internetu do jakéhokoli místa vašeho domova a sdílení tohoto připojení se všemi vašimi oblíbenými drátovými i bezdrátovými zařízeními. Sj...

     
 

 

4 024 Kč  bez DPH

 

4 871 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-PA7020P KIT, 1000 Mbit/s, startovací sada se zásuvkou

Díky pokročilé technologii HomePlug AV startovní sada TL-PA7020P KIT poskytuje uživatelům stabilní a vysokorychlostní přenos dat až 1000 Mbit/s, jež je ideální pro aplikace náročné na šířku pásma, jako je streamování HD/3D/4K videa, online hraní her a pře...

     
 

 

1 651 Kč  bez DPH

 

2 000 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-WPA8630 KIT, 1200 Mbit/s, startovací sada se zásuvkou + Wi-Fi extender

KIT TL-WPA8630 rozšiřuje vaše domácí pokrytí Wi-Fi do míst, kde je bezdrátový signál z hlavního routeru slabý nebo vůbec žádný. Rozšiřovací kit může vytvořit unifikovanou síť pomocí vašeho existujícího elektrického rozvodu a umožňuje vám užívat si Wi-Fi z...

     
 

 

3 859 Kč  bez DPH

 

4 671 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-PA7020 KIT, 1000 Mbit/s, startovací sada

Díky pokročilé technologii HomePlug AV startovní sada TL-PA7020 KIT poskytuje uživatelům stabilní a vysokorychlostní přenos dat až 1000 Mbit/s, jež je ideální pro aplikace náročné na šířku pásma, jako je streamování HD/3D/4K videa, online hraní her a přen...

     
 

 

1 462 Kč  bez DPH

 

1 771 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-PA4020P KIT, 500 Mbit/s, startovací sada se zásuvkou

Sada TL-PA4020PKIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání do zdi. Není potřeba žádné konfigurace, stačí jen zapojit adaptér do elektrické zásuvky a okamžitě tak vytvořit síťovou in...

     
 

 

1 390 Kč  bez DPH

 

1 684 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

RouterBoard Mikrotik AP/Router RBcAP2n, WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n

Miniaturní Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik s integrovanou anténou.

     
 

 

525 Kč  bez DPH

 

637 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

MikroTik CSS326-24G-2S+RM, 24x GB LAN + 2xSFP+

Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM. Tento switch disponuje 24 GB Lan porty + 2 SFP+ šachtami kde lze použít samozřejmě i klasické SFP. Zařízení pracuje se Switch OS. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway. Switch je dodáván...

     
 

 

2 600 Kč  bez DPH

 

3 148 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Síťový adaptér TP-Link UE300, USB 3.0 gigabit ethernet

USB 3.0 gigabitový ethernetový adaptér UE300 zajišťuje prostřednictvím portu USB 3.0 gigabitové síťové ethernetové připojení pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Zpětně kompatibilní se standardy USB 2.0/1.1, přenos souborů ultra vysokou ryc...

     
 

 

320 Kč  bez DPH

 

389 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SFP Transceiver GPON ONU modul Mikrotik

MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

     
 

 

1 628 Kč  bez DPH

 

1 972 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

236

položek

12

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.