SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-C+, GPON OLT, Class C+


 

 

 

SFP Transceiver modul Ubiquiti UF-GP-C+, GPON OLT, Class C+
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Ubiquiti Networks 

Kód181393
Part No.UF-GP-C+
Vaše cena bez DPH 1 923   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)   
Vaše cena s RP* 1 925   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 2 329   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům.GPON SFP modul je zakončen SC konektorem s UPC broušením a má dosah až 20km. Vysílací výkon modulu je 3 až 7dBm, citlivost na příjmu je -12 až -30dBm.

Hlavní vlastnosti:
Konektor: SC
Formát: SFP
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1.244 / 2.488 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1490 / 1310
Dosah [km]: 20
Typ přenosu: XPON
Vysílací výkon [dBm]: 3 až 7
Přijímací citlivost [dBm]: -12 až -30


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Stránky o produktu:

https://www.ui.com/accessories/gpon-olt-sfp-transceiver/




 
 
 

 

Související dokumenty


 

Datasheet:  UFiber_GPON_DS.pdf


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.