Status: Novinka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

30

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nm

Základní optický převodník dvouvláknový s DMI diagnostikou na 20km s vlnovou délkou 1310nm. Tento převodník lze použít při teplotách -20°C +70°C

 Novinka 

   
 

 

171 Kč  bez DPH

 

207 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nm

BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 Novinka 

   
 

 

171 Kč  bez DPH

 

207 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nm

BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 Novinka 

   
 

 

187 Kč  bez DPH

 

226 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, Cisco kompatibilní, RJ-45 Ethernet, SGMII

SFP Modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 multirychlostní metalický 10/100/1000BaseT Ethernet port s konektorem RJ-45. Délka linky může být až 100 m. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul je kompatibilní s Cisc...

 Novinka 

   
 

 

329 Kč  bez DPH

 

400 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1270, Rx 1330, Cisco compatibile

Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

 Novinka 

   
 

 

618 Kč  bez DPH

 

748 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1330, Rx 1270, Cisco compatibile

Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

 Novinka 

   
 

 

618 Kč  bez DPH

 

748 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM SFP+ Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm, Cisco compatibile

Duplexní optický transciever SFP+ s DMI diagnostikou. Vzdálenost: 10km a možnost použití při teplotách -20°C až + 70°C

 Novinka 

   
 

 

437 Kč  bez DPH

 

529 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jednotka Ubiguiti AF60-LR, airFiber 60 LR

Rádiový jednotka airFiber 60 GHz s technologií Wave s duplexním gigabitovým výkonem pro spojení PtP na vzdálenosti až 12 km. AF60 LR je 60GHz rádio navržené pro vysoce výkonné připojení v rozšířeném rozsahu. AirFiber 60 LR je vybaven integrovanou anténou ...

 Novinka 

   
 

 

9 688 Kč  bez DPH

 

11 724 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mini UPS záložní zdroj 9V, 1,2A

MHP181-9 Mini UPS je napájecí adaptér a Mini UPS 2 v 1. Jedná se o vysoce kvalitní, VELMI malý, přenosný, multifunkční napájecí - záložní zdroj pro domácí i kancelářské použití. MHPower Mini UPS obsahuje vyměnitelný akumulátor, který Vám zajistí nepřetrž...

 Novinka 

   
 

 

490 Kč  bez DPH

 

599 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mini UPS záložní zdroj 12V, 1A

MHP181-12 Mini UPS je napájecí adaptér a Mini UPS 2 v 1. Jedná se o vysoce kvalitní, VELMI malý, přenosný, multifunkční napájecí - záložní zdroj pro domácí i kancelářské použití. MHPower Mini UPS obsahuje vyměnitelný akumulátor, který Vám zajistí nepřetrž...

 Novinka 

   
 

 

490 Kč  bez DPH

 

599 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Router TPLINK Archer AX23 dualband 2,4/5 GHz s 1,8 GBit/s, wi-fi6

Superrychlá síť Wi-Fi 1,8 Gb/s – vychutnejte si plynulé streamování a stahování v rozlišení 4K se superrychlou sítí Wi-Fi 1,8 Gb/s.† Připojte více zařízení – směrovač komunikuje s více zařízeními pomocí OFDMA a současně snižuje zpoždění.‡ Rozsáhlejší po

 Novinka 

   
 

 

1 390 Kč  bez DPH

 

1 684 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-Link TL-SX1008 8x 10Gb port, unmanaged, Desktop/Rack kovový

Osm portů 10 Gbit/s. Osm 10gigabitových portů umožňuje využít nejvyšší výkon 10G/multigigabitové šířky pásma a zařízení a poskytuje kapacitu přepínání až 160 Gbit/s. Bleskurychlé připojení. Zajišťuje bleskurychlé připojení k úložišti NAS 10G, serveru, sí

 Novinka 

   
 

 

8 995 Kč  bez DPH

 

10 886 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Router TPLINK Archer AX55 dualband 2,4/5 GHz s 3GBit/s, wi-fi6

Gigabitová síť příští generace s rychlostí Wi-Fi 6 – 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz a 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz pro plynulejší streamování obsahu a rychlejší stahování. Připojení většího počtu zařízení – technologie OFDMA 4násobně zvyšuje kapacitu a umožň

 Novinka 

   
 

 

2 194 Kč  bez DPH

 

2 657 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AP/Klient/Repeater TPLINK Archer C6 dualband 2,4/5 GHz s 1200Mbps, 802.11ac v3

Dvoupásmová Wi-Fi AC1200 – 867 Mbit/s v pásmu 5 GHz a 300 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz Technologie MU-MIMO – současný přenos dat do více zařízení pro 2× vyšší výkon Zvýšené pokrytí – čtyři externí antény vybavené technologií Beamforming rozšiřují a koncen

 Novinka 

   
 

 

868 Kč  bez DPH

 

1 052 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-Link DS-P7001-08 DeltaStream OLT, 8x GPON

DS-P7001-08 je GPON OLT jednotka, která nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově tedy až 1024 souběžných klientů (ONT) s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Navíc nabízí 2x SFP+ a 1 Gigabitový ethernet jako uplink, 1 Gigabitový ...

 Novinka 

   
 

 

35 950 Kč  bez DPH

 

43 501 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Router TP-Link XC220-G3v 4xGLAN, 2,4/5GHz, GPON

XC220-G3v je Gigabitový GPON router s 802.11ac WiFi, dvěmi fixními anténami , 4x Gigabit LAN a integrovanou bránou pro VoIP volání. Router je ideální zařízení pro FTTH (fiber to the home) instalaci. Jedná se o ONU jednotku s jedním optickým portem typu SC...

 Novinka 

   
 

 

1 110 Kč  bez DPH

 

1 345 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Síťový adaptér TP-Link XZ000-G3, 1x 1Gbps, GPON

Gigabitový GPON terminál/převodník mezi sítí typu GPON a Gigabitovým ethernetem, ideální zařízení pro FTTH (fiber to the home) instalaci. Jedná se o ONU jednotku s jedním optickým portem typu SC s APC broušením, dosahem 20 km.

 Novinka 

   
 

 

374 Kč  bez DPH

 

454 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Radiový spoj Siklu EH-2500FX, 71-86 GHz, 1ft, 1Gb (až 2Gb)

FDD spoj EH-2500FX o kapacitě 1Gbps, s možností rozšíření na 2 Gbps, anténou 30 cm (1 ft), pracující v pásmu 71-76/81-86 GHz. Kompletní spoj včetně POE. Vzhledem k vysokému výkonu jednotek je vhodný pro delší vzdálenosti.

 Novinka 

 sestava 

 
 

 

162 154 Kč  bez DPH

 

196 222 Kč  s DPH

 

13.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Radiový spoj Siklu EH-2500FX, 71-86 GHz, 2ft, 1Gb (až 2Gb)

FDD spoj EH-2500FX o kapacitě 1Gbps, s možností rozšíření na 2 Gbps, anténou 60 cm (2 ft), pracující v pásmu 71-76/81-86 GHz. Kompletní spoj včetně POE. Vzhledem k vysokému výkonu jednotek je vhodný pro delší vzdálenosti.

 Novinka 

 sestava 

 
 

 

187 730 Kč  bez DPH

 

227 169 Kč  s DPH

 

13.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Radiový spoj Siklu EtherHaul EH-8010, 2Gbps, 71-76/81-86 GHz, 1ft

Radiový spoj siklu EH8010 v pásmu 71-76 a 81-86, jeden z mála spojů který umí přenést kapacitu až 10Gbps. Provoz bez poplatků Integrovaný L2 switch Vysoký výkon, větší dosah. Hlavní vlastnosti: -

 Novinka 

 sestava 

 
 

 

161 474 Kč  bez DPH

 

195 391 Kč  s DPH

 

6.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

30

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.