Status: Speciální nabídka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Speciální nabídka 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

37

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
20 pack - AP/Router TP-LINK WR840N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nTL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří.

 

9 806 Kč  bez DPH

 

11 902 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
Radiový spoj Siklu EtherHaul EH-1200TX 100 Mbps TDD, 71-76 GHz, 30 cm parabola, délka spoje max. 2,5 kmNovinka spoje EH1200TX spoje o kapacitě 100Mbps, s možností rozšíření na 200Mbps pracující ve volném pásmu 71-76 GHz. Sada spoje obsahuje 2x radiovou jednotku s anténou 30 cm.

 

61 724 Kč  bez DPH

 

74 698 Kč  s DPH

 

10.00  RP

 
 
 
 
2 pack Kabel Solarix UTP CAT5e, drát, nestíněný, box 305m, šedýVyužijte naší omezenou nabídku na koupi tohoto vynikajícího instalačního kabelu v setu. Kabel Solarix netřeba představovat kvalita za výbornou cenu.

 

4 158 Kč  bez DPH

 

5 031 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
20 pack RouterBoard Mikrotik RB SXT Lite5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 16 dBJedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SXT s MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s výkonem až 27 dBm!!

 

21 660 Kč  bez DPH

 

26 245 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB LHG 5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 24 dBNová venkovní klientská jednotka LHG tzv. Light Head Grid je lehký, kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena, odolnost proti povětrnostním vlivům díky nové technologii antény jako mřížky. Tyto jednotky jsou určeny jako PTP spoj...

 

1 057 Kč  bez DPH

 

1 281 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
8 pack - RouterBoard Mikrotik RB Disc-5nD Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 21 dBNová venkovní klientská jednotka Disc, je Low End zařízení s 21dB anténou. kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena. Hardware je zkopírován z jednotky LHG. Hlavní vlastnosti:

 

6 974 Kč  bez DPH

 

8 453 Kč  s DPH

 

12.00  RP

 
 
 
 
20 pack - RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP lite Box classic, hAP lite, 4x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n20 pack Oblíbeného MikroTik hAP Lite TC router 2,4 GHz 802.11b/g/n MIMO s duální integrovanou anténou.

 

8 348 Kč  bez DPH

 

10 137 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
3 pack - RouterBoard Mikrotik RB LHG 5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 24 dB Economy baleníAkční set 3ks LHG v originálním balení.

 

3 170 Kč  bez DPH

 

3 841 Kč  s DPH

 

4.50  RP

 
 
 
 
20pack RouterBoard Mikrotik SXTsq Lite5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 16 dBNová venkovní jednotka SXT sq Lite5 je kvalitní lehká jednotka s integrovanou anténou 16dBi. Perfektní spojení až na 12km jako bod bod. Nová jednotka prošla modernizací velikosti a je nyní kompaktnější. Hlavní vlastnos

 

16 910 Kč  bez DPH

 

20 497 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

351 Kč  bez DPH

 

425 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

422 Kč  bez DPH

 

511 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1005D 5x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

194 Kč  bez DPH

 

237 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1008D 8x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEE...

 

245 Kč  bez DPH

 

298 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) JetStream 24x 10/100/1000 port+4x SFP port, Managed19" Rackmount switch s 24 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty a 4 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontován...

 

3 282 Kč  bez DPH

 

3 973 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
20 pack - AP/Router TP-LINK WR841N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nBezdrátový směrovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR841N výjimečný a pok...

 

9 767 Kč  bez DPH

 

11 854 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
20 pack - AP/Router TP-LINK WR840N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nTL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří.

 

9 806 Kč  bez DPH

 

11 902 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
Nestíněný konektor RJ45 8p8c na UTP kabel Cat 5e, drát i licna, 100 PackBalení konektorů po 100 kusech. Nestíněný konektor RJ45 8p8c na kulatý kabel pro UTP kabeláže typu max. Cat 5e. Konektor je univerzální - je vhodný pro drát i licnu (lanko). Kontakty jsou pozlaceny vrstvou 30 mikronů. Konektor je určen k nalisování (nakr

 

160 Kč  bez DPH

 

194 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, LC/PC-SC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

182 Kč  bez DPH

 

220 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PCZjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

37

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.