Status: Speciální nabídka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Speciální nabídka 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

40

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
20 pack - AP/Router TP-LINK WR840N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nTL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří.

 

9 806 Kč  bez DPH

 

11 902 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
Radiový spoj Siklu EtherHaul EH-1200TX 100 Mbps TDD, 71-76 GHz, 30 cm parabola, délka spoje max. 2,5 kmNovinka spoje EH1200TX spoje o kapacitě 100Mbps, s možností rozšíření na 200Mbps pracující ve volném pásmu 71-76 GHz. Sada spoje obsahuje 2x radiovou jednotku s anténou 30 cm.

 

62 170 Kč  bez DPH

 

75 238 Kč  s DPH

 

10.00  RP

 
 
 
 
Radiový spoj Siklu EtherHaul EH-1200FX-1ft 1 Gbps FDD, 71-76/81-86 GHz, 31 cm parabolaSestava kompletního FDD spoje EH-1200FX 1 Gbps s 31 cm anténami.

 

86 980 Kč  bez DPH

 

105 275 Kč  s DPH

 

24.00  RP

 
 
 
 
2 pack Kabel Solarix UTP CAT5e, drát, nestíněný, box 305m, šedýVyužijte naší omezenou nabídku na koupi tohoto vynikajícího instalačního kabelu v setu. Kabel Solarix netřeba představovat kvalita za výbornou cenu.

 

4 158 Kč  bez DPH

 

5 031 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
20 pack RouterBoard Mikrotik RB SXT Lite5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 16 dBJedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SXT s MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s výkonem až 27 dBm!!

 

21 820 Kč  bez DPH

 

26 439 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
5 pack - RouterBoard Mikrotik RB LHG 5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 24 dBAkční set 5ks LHG v originálním balení.

 

5 323 Kč  bez DPH

 

6 450 Kč  s DPH

 

7.50  RP

 
 
 
 
8 pack - RouterBoard Mikrotik RB Disc-5nD Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 21 dBNová venkovní klientská jednotka Disc, je Low End zařízení s 21dB anténou. kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena. Hardware je zkopírován z jednotky LHG. Hlavní vlastnosti:

 

7 026 Kč  bez DPH

 

8 516 Kč  s DPH

 

12.00  RP

 
 
 
 
20 pack - RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP lite Box, hAP lite, 4x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n20 pack Oblíbeného MikroTik hAP Lite TC router 2,4 GHz 802.11b/g/n MIMO s duální integrovanou anténou.

 

8 410 Kč  bez DPH

 

10 212 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
20 pack - RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP lite Box classic, hAP lite, 4x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n20 pack Oblíbeného MikroTik hAP Lite TC router 2,4 GHz 802.11b/g/n MIMO s duální integrovanou anténou.

 

8 410 Kč  bez DPH

 

10 212 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
3 pack - RouterBoard Mikrotik RB LHG 5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 24 dB Economy baleníAkční set 3ks LHG v originálním balení.

 

3 194 Kč  bez DPH

 

3 870 Kč  s DPH

 

4.50  RP

 
 
 
 
20pack RouterBoard Mikrotik SXTsq Lite5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 16 dBNová venkovní jednotka SXT sq Lite5 je kvalitní lehká jednotka s integrovanou anténou 16dBi. Perfektní spojení až na 12km jako bod bod. Nová jednotka prošla modernizací velikosti a je nyní kompaktnější. Hlavní vlastnos

 

17 030 Kč  bez DPH

 

20 643 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

354 Kč  bez DPH

 

428 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

425 Kč  bez DPH

 

514 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Svářečka optických vláken Fujikura FSM-22S - KIT s lámačkou vláken CT-30ASvářečka optických vláken Fujikura FSM-21S - KIT obsahuje samotnou svářečku s napájecím zdrojem, lamačku optických vláken CT-30A, standardní baterii BTR-18 pro 100 cyklů (svár + zapečení) a náhradními elektrodami.

 

97 240 Kč  bez DPH

 

117 666 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1005D 5x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

194 Kč  bez DPH

 

237 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SF1008D 8x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEE...

 

245 Kč  bez DPH

 

298 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) JetStream 24x 10/100/1000 port+4x SFP port, Managed19" Rackmount switch s 24 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty a 4 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontován...

 

2 818 Kč  bez DPH

 

3 412 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
20 pack - AP/Router TP-LINK WR841N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nBezdrátový směrovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR841N výjimečný a pok...

 

9 767 Kč  bez DPH

 

11 854 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
20 pack - AP/Router TP-LINK WR840N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/nTL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří.

 

9 806 Kč  bez DPH

 

11 902 Kč  s DPH

 

30.00  RP

 
 
 
 
Nestíněný konektor RJ45 8p8c na UTP kabel Cat 5e, drát i licna, 100 PackBalení konektorů po 100 kusech. Nestíněný konektor RJ45 8p8c na kulatý kabel pro UTP kabeláže typu max. Cat 5e. Konektor je univerzální - je vhodný pro drát i licnu (lanko). Kontakty jsou pozlaceny vrstvou 30 mikronů. Konektor je určen k nalisování (nakr

 

160 Kč  bez DPH

 

194 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

40

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.