Status: Speciální nabídka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Speciální nabídka 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

34

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

190 Kč  bez DPH

 

232 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Radiový spoj Siklu EtherHaul EH-1200TX 100 Mbps TDD, 71-76 GHz, 30 cm parabola, délka spoje max. 2,5 km

Novinka spoje EH1200TX spoje o kapacitě 100Mbps, s možností rozšíření na 200Mbps pracující ve volném pásmu 71-76 GHz. Sada spoje obsahuje 2x radiovou jednotku s anténou 30 cm.

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

73 340 Kč  bez DPH

 

88 754 Kč  s DPH

 

10.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

RouterBoard Mikrotik RB LHG 5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 24 dB

Nová venkovní klientská jednotka LHG tzv. Light Head Grid je lehký, kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena, odolnost proti povětrnostním vlivům díky nové technologii antény jako mřížky. Tyto jednotky jsou určeny jako PTP spoj...

 Speciální nabídka 

   
 

 

1 076 Kč  bez DPH

 

1 304 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

8 pack - RouterBoard Mikrotik RB Disc-5nD Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 21 dB

Nová venkovní klientská jednotka Disc, je Low End zařízení s 21dB anténou. kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena. Hardware je zkopírován z jednotky LHG. Hlavní vlastnosti:

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

7 103 Kč  bez DPH

 

8 609 Kč  s DPH

 

12.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

20 pack - RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP lite Box classic, hAP lite, 4x LAN + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n

20 pack Oblíbeného MikroTik hAP Lite classic, router 2,4 GHz 802.11b/g/n MIMO s duální integrovanou anténou.

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

8 502 Kč  bez DPH

 

10 324 Kč  s DPH

 

30.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

3 pack - RouterBoard Mikrotik RB LHG 5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 24 dB Economy balení

Akční set 3ks LHG v originálním balení.

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

3 229 Kč  bez DPH

 

3 913 Kč  s DPH

 

4.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

20 pack RouterBoard Mikrotik SXTsq Lite5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 16 dB

Nová venkovní jednotka SXT sq Lite5 je kvalitní lehká jednotka s integrovanou anténou 16dBi. Perfektní spojení až na 12km jako bod bod. Nová jednotka prošla modernizací velikosti a je nyní kompaktnější. Hlavní vlastnos

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

17 220 Kč  bez DPH

 

20 873 Kč  s DPH

 

30.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nm

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 Speciální nabídka 

   
 

 

358 Kč  bez DPH

 

433 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nm

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 Speciální nabídka 

   
 

 

429 Kč  bez DPH

 

519 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SF1005D 5x 10/100 port, unmanaged, Desktop

Malý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 Speciální nabídka 

   
 

 

191 Kč  bez DPH

 

233 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK TL-SF1008D 8x 10/100 port, unmanaged, Desktop

Malý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEE...

 Speciální nabídka 

   
 

 

237 Kč  bez DPH

 

289 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Switch TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) JetStream 24x 10/100/1000 port+4x SFP port, Managed

19" Rackmount switch s 24 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty a 4 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontován...

 Speciální nabídka 

   
 

 

3 384 Kč  bez DPH

 

4 096 Kč  s DPH

 

1.50  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

20 pack - AP/Router TP-LINK WR841N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/n

Bezdrátový směrovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR841N výjimečný a pok...

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

9 767 Kč  bez DPH

 

11 854 Kč  s DPH

 

30.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

20 pack - AP/Router TP-LINK WR840N indoor 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11b/g/n

TL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří.

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

7 780 Kč  bez DPH

 

9 450 Kč  s DPH

 

30.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nestíněný konektor RJ45 8p8c na UTP kabel Cat 5e, drát i licna, 100 Pack

Balení konektorů po 100 kusech. Nestíněný konektor RJ45 8p8c na kulatý kabel pro UTP kabeláže typu max. Cat 5e. Konektor je univerzální - je vhodný pro drát i licnu (lanko). Kontakty jsou pozlaceny vrstvou 30 mikronů. Konektor je určen k nalisování (nakr

 Speciální nabídka 

 sestava 

 
 

 

160 Kč  bez DPH

 

194 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, LC/PC-SC/PC

Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 Speciální nabídka 

   
 

 

182 Kč  bez DPH

 

220 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 Speciální nabídka 

   
 

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PC

Zjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 Speciální nabídka 

   
 

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Upgrade Kit JJ 5 GHz, zisk 23,5 dB , MIMO ready N-Female, JRC-24/EX na JRC-24/EX MIMO

Sada k přestavbě jednopolarizační antény na dvoupolarizační formou výměny ozařovače. Tato verze s ozařovačem osazeným konektory N. Vhodné pro: JRC-24, JRC-24EX. - přestavba jednopolarizačních antén JRC-24 a JRC-24 EXTREM na dvoupolarizační - přestavbou

 Speciální nabídka 

   
 

 

743 Kč  bez DPH

 

905 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Upgrade Kit JJ 5 GHz, zisk 23,5 dB , MIMO ready RSMA, JRC-24/EX na JRC-24/EX MIMO

Sada k přestavbě jednopolarizační antény na dvoupolarizační formou výměny ozařovače. Tato verze s ozařovačem osazeným konektory RSMA. Vhodné pro: JRC-24, JRC-24EX. - přestavba jednopolarizačních antén JRC-24 a JRC-24 EXTREM na dvoupolarizační - přestavb

 Speciální nabídka 

   
 

 

743 Kč  bez DPH

 

905 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

34

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.