Vyhledávání: mikrotik


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

239

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP AC Box, 5x GB LAN + WiFi 2,4 a 5 GHz 802.11a/n/ac + USB + SFPIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

 

2 259 Kč  bez DPH

 

2 735 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB LHG 5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 24 dBNová venkovní klientská jednotka LHG tzv. Light Head Grid je lehký, kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena, odolnost proti povětrnostním vlivům díky nové technologii antény jako mřížky. Tyto jednotky jsou určeny jako PTP spoj...

 

1 151 Kč  bez DPH

 

1 395 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Metal 52 ac Outdoor unit 802.11ac podpora 2.4GHz, 5GHzNová jednotka MikroTik Metal s ac podporou, s Gigabitovým portem a volitelným pásmem (2.4GHz nebo 5GHz, a to až 80 MHz široký kanál). Metal 52 ac podporuje 2,4 GHz, 5 GHz a všechna bezdrátová režimy starší verze stejně (802.11 b / g / n pro 2,4 GHz a 802....

 

2 083 Kč  bez DPH

 

2 522 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB911-5HacD, 5 GHz 802.11ac, 2x MMCX, Level3, 64 MBNový 2x2 MIMO RouterBoard Mikrotik RB911-5HacD, procesorem QCA9531 taktovaným na 650 MHz s integrovanou kartou 5 GHz 802.11ac je ideálním řešením pro klientské stanice standardu 2x2 MIMO. Ethernetový port má ESD ochrana +16 kV je na obou RF portech i ...

 

778 Kč  bez DPH

 

943 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
miniPCI karta MikroTik R52HnD, 400 mW, AR9220, 802.11a/b/g/n 2,4/5 GHzDuální 2,4 + 5 GHz miniPCI adaptér MikroTik R52HnD s výstupním výkonem až 400 mW využívající nový chip Atheros AR9220. Karta podporuje mód Super G (108Mbps pro 802.11g). Karta pracuje pod operačními systémy MikroTik RouterOS, Windows XP a GNU/Linux. Podpo...

 

853 Kč  bez DPH

 

1 034 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Univerzální držák Mikrotik na stožár/zeď quickMOUNT Pro LHGUniverzální plastový držák Mikrotik s označením quickMount PRO je určení pro uchycení zařízení jak na zeď tak na stožár. Jeho předností je možnost náklonu jak ve vertikální tak horizontální poloze s možností stupnice na držáku. Určeno pro jednotky LHG,

 

128 Kč  bez DPH

 

155 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik wAP ac, RBwAPG-5HacT2HnD, 802.11a/n/ac, Duální anténa 2dBi všesměrová, černé provedeníRouterBoard Mikrotik RBwAPG-5HacT2HnD

 

1 541 Kč  bez DPH

 

1 866 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Mikrotik S-3553LC20D, Pár obousměrných SFP 1,25G modulů (20km)S-35 / 53LC20D je dvojice SFP modulů, S-35LC20D je 1,25 g Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm / R1550nm, který pracuje až na 20 km a podporuje DDM. S-53LC20D je 1,25 g Single Mode optické SFP transeiver s LC konektorem, T1550nm / R131

 

1 230 Kč  bez DPH

 

1 490 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik hEX, RB750Gr3 Box, 5x GB LAN port, OS L4, 256 MB RAMRouterBoard Mikrotik RB750Gr3 je boxový router s 5 Gigabitovými Ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňuje proprietární napájení po Ethernetu PoE. Router není...

 

1 058 Kč  bez DPH

 

1 282 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Router hEX PoE, RB960PGS, 5x GLAN + USB + 4x PoE výstup, 1x SFP portRouterBoard Mikrotik RB960PGS je boxový router s 5 gigabitovými ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4, který oproti RB750 přídává 1 USB port a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps ...

 

1 503 Kč  bez DPH

 

1 820 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP AC lite Tower, 5x LAN + WiFi 2,4 a 5 GHz 802.11a/n/acIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

 

882 Kč  bez DPH

 

1 069 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB DISC Lite5 Outdoor unit 802.11a/n, Duální anténa 2x 21 dBNová venkovní klientská jednotka Disc, je Low End zařízení s 21dB anténou. kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena. Hardware je zkopírován z jednotky LHG. Hlavní vlastnosti:

 

1 009 Kč  bez DPH

 

1 223 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MikroTik Outdoor AP OmniTIK 5 ac přístupový bod 802.11a/n/ac, 5x GLAN, 1xUSBVenkovní přístupový bod MikroTik OmniTIK s integrovanými všesměrovými anténami je řešení bezdrátového přístupového bodu v pásmu 5 GHz využívající 802.11ac. Srdcem zařízení je plnohodnotný RouterBoard s MikroTik RouterOS Level 4, 5 Ethernet porty, napájení...

 

1 907 Kč  bez DPH

 

2 309 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MikroTik Outdoor AP OmniTIK 5 PoE ac přístupový bod 802.11a/n/ac, 5x GLAN, 1xUSBVenkovní přístupový bod MikroTik OmniTIK PoE s integrovanými všesměrovými anténami je řešení bezdrátového přístupového bodu v pásmu 5 GHz využívající 802.11a/n/ac. Srdcem zařízení je plnohodnotný RouterBoard s MikroTik RouterOS Level 4, 5 Ethernet porty, ...

 

2 269 Kč  bez DPH

 

2 747 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MikroTik CRS106-1C-5S, 5x SFP + 1x combo port Gigabit Ethernet/SFPCloud Router Switch MikroTik CRS106-1C-5S, 5x SFP + 1x combo port Gigabit Ethernet/SFP. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Swi...

 

1 034 Kč  bez DPH

 

1 253 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB911-2Hn, 2,4 GHz, 1x MMCX, Level3, 1x LAN, 64 MBNovinka - levný RouterBoard pro 5 GHz klientské stanice s integrovanou radiovou kartou!!!

 

607 Kč  bez DPH

 

736 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router RBcAP2n, WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nMiniaturní Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik s integrovanou anténou.

 

502 Kč  bez DPH

 

609 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM, 24x 1Gb port, 2x SFP+ portCloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM. Tento switch disponuje 24 GB Lan porty + 2 SFP+ šachtami kde lze použít samozřejmě i klasické SFP. Zařízení pracuje se Switch OS. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway. Switch je dodáván...

 

2 902 Kč  bez DPH

 

3 513 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj Mikrotik 24V, 4A, 96W pro CCR1036Napájecí zdroj 24 V, 19,2 W, 0,8 A pro řešení založená na RouterBoard, WRAP a ALIX deskách.

 

809 Kč  bez DPH

 

981 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver GPON ONU modul MikrotikMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 556 Kč  bez DPH

 

1 885 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

239

položek

12

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.