Vyhledávání: qsfpStatus: 


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

4

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cloud Router Switch MikroTik CRS326-24S+2Q+RM, 24x SFP+ port, 2x QSFP port, Level5Nový CRS switch mikrotik CRS326-24S+2Q+RM diponuje 24SFP+ porty na 10G navíc 2 porty QSFP na přenos až 40G. Jako veškeré routerswitche od mikrotiku využívá duální boot, kde záleží pouze na Vás zda-li zvolíte rOS s licencí lvl 5 nebo Vám bude postačovat sw...

 

9 518 Kč  bez DPH

 

11 519 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Propojovací kabel QSFP+/4x SFP+ Mikrotik 3m , 40 GbpsMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

1 091 Kč  bez DPH

 

1 322 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Propojovací kabel QSFP+/QSFP+ Mikrotik 1m , 40 GbpsMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

545 Kč  bez DPH

 

661 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
QSFP+ Transceiver, Mikrotik Q+85MP01D, 40 Gbps 850nmOptický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 850nm. Jde o 4 nezávislé kanály SFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 150m.

 

1 091 Kč  bez DPH

 

1 322 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.