Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, konektory LC/PC-ST

multimode, 1 vlákno
 

 

 

 Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód190904
Part No.OPC-50-2m-S-LC/ST
Vaše cena bez DPH 135   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 163   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka6 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický multimódový simplexní patchcord  50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-ST.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu