Mikrotik RB260GS, 5x 10/100/1000BaseT + 1x GB SFP port

Switch, PoE 8-30 V DC nebo Jack, Switch OS
 

 

 

Mikrotik RB260GS, 5x 10/100/1000BaseT + 1x GB SFP port
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Mikrotik 

Kód170027
Part No.CSS106-5G-1S
Vaše cena bez DPH 752   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)   
Vaše cena s RP* 754   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 912   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

 

Související produkty


 

MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

738 Kč  bez DPH

 

893 Kč  s DPH
 





 
 
 
Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. <BR><BR><b><font face="Tahoma"> Hlavní vlastnosti:</font></b><BR> - SFP/SFP+<BR> - Délka: 5m<BR> - Latentnost: 10Gb<BR> - Specifikace: SFP+

 

878 Kč  bez DPH

 

1 064 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Switch Mikrotik RB260GSje malý Gigabitový SWITCH v plastovém case s 5 metalickými GB porty a 1x GB SFP slotem. Vzhledem k tomu že se jedná o switch běží na něm Sw OS (SwitchOS) pro konfiguraci - tento SwOS umožňuje využít a nastavovat všechny funkcionality dané použitým chipem. Switch má napájení PoE nebo externím napájecím zdrojem a management pomocí web rozhraní. Mimo základní funkce běžné pro managovatelné switche SwOS nabízí možnost konfigurovat port-to-port forwarding, MAC filtrování, VLANy, omezování rychlostí a nastavování některých informaci v MAC nebo IP hlavičkách paketů.

Hlavní vlastnosti:
Atheros Switch chip
Procesor: Taifatech TF470
Paměť SRAM: 96 kB
LED signalizace: Power LED, NAND LED, 5 Ethernet port LED
Podpora PoE napájení

Software:
MikroTik SwOS

Porty:
5x LAN 10/100/1000 Base-T Gigabit Ethernet port Auto MDI/X, konektor RJ-45, podpora PoE na konektoru LAN1( proprietární)
1x Gigabit SFP port

Management:
Local/Remote - Web management

Napájení:
Jack: 8 - 30 V DC
PoE: 8 - 30 V DC na portu LAN1
Spotřeba: maximálně 6 W

Pracovní podmínky:
Teplota: -25° až +65°C
Vlhkost: relativní vlhkost max. 70% (non-condensing)

Rozměry:
11,3 x 13,8 x 2,9 cm

Hmotnost:
212 g


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Stránky o produktu:

http://routerboard.com/RB260GS




 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Související dokumenty


 

Processor Taifatech TF470:  Taifatech_TF470_DS.pdf
Datasheet_EN:  RB260GS_DS.pdf
DoC:  RB260GS_CE_DoC.pdf