Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory ST-ST

multimode, 2 vlákna
 

 

 

Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, konektory ST-ST
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód190192
Part No.OPC-MM-50-1m-D-ST/ST
Vaše cena bez DPH 141   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 171   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka6 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický multimódový duplexní patchcord  50/125um, délka 1 m, konektory ST-ST.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu