Optické sítě - měření

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické sítě - měření:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

113

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

27

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Baterie pro OTDR EXFO FTB-150 (FTB-200 Compact Platform (1 ks)Baterie pro OTDR EXFO FTB-150 (FTB-200 Compact Platform (1 ks).

 

7 548 Kč  bez DPH

 

9 139 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Zdroj viditelného světla VFL "Pen" 650 nm, 10 km, ferule 2,5 mm, výkon 10 mWVFL (visual fault locator) je speciálně navržen pro technické pracovníky, kteří potřebují efektivní a ekonomický nástroj pro sledování vlákna, směrování vláken a kontrolu kontinuity v optických sítích. S pomocí VFL lze najít zarážky, špatné spojení, ohýbá...

 

1 740 Kč  bez DPH

 

2 105 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Zdroj viditelného světla VFL "Pen" 650 nm, 20 km, ferule 2,5 mm, výkon 20 mWVFL (visual fault locator) je speciálně navržen pro technické pracovníky, kteří potřebují efektivní a ekonomický nástroj pro sledování vlákna, směrování vláken a kontrolu kontinuity v optických sítích. S pomocí VFL lze najít zarážky, špatné spojení, ohýbá...

 

3 234 Kč  bez DPH

 

3 913 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Zdroj viditelného světla VFL "Pen" 650 nm, 30km, ferule 2,5 mm, výkon 30 mWVFL (visual fault locator) je speciálně navržen pro technické pracovníky, kteří potřebují efektivní a ekonomický nástroj pro sledování vlákna, směrování vláken a kontrolu kontinuity v optických sítích. S pomocí VFL lze najít zarážky, špatné spojení, ohýbá...

 

4 026 Kč  bez DPH

 

4 871 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen"Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen" pro konektory LC.

 

467 Kč  bez DPH

 

565 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Adaptor pro ferrule 1,25 mm (LC konektor) pro mikroskop 400XAdaptor pro ferrule 1,25 mm (LC konektor) pro mikroskop 400X, redukce z 2,5 /1,25 mm ferruli.

 

2 200 Kč  bez DPH

 

2 662 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Adaptor pro ferrule1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL EXFO FLS-240Adaptor pro ferrule1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL EXFO FLS-240 pro konektory LC.

 

2 750 Kč  bez DPH

 

3 328 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Příruční reflektometr OTDR Noyes OFL250 KIT, SM OTDR/OPM/OLS/VFLPříruční reflektometr OTDR Noyes OFL250-50U KIT obsahuje samotný reflektometr OFL250-50U s předřadným vláknem SM 500 m, konektory vláken jsou dle požadavku zákazníka. Nový přístroj OFL250-50U od společnosti AFL Telecommunications je malý a lehký testovac

 

98 670 Kč  bez DPH

 

119 397 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Příruční reflektometr OTDR Noyes OFL280-101 KIT, SM OTDR/OPM/OLS/VFLPříruční reflektometr OTDR Noyes OFL280-101 KIT obsahuje samotný reflektometr OFL280-101 s předřadným vláknem SM 500 m, konektory vláken jsou dle požadavku zákazníka. Nový přístroj OFL280 od společnosti AFL Telecommunications je malý a lehký testovací/mě

 

148 000 Kč  bez DPH

 

179 086 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Příruční reflektometr OTDR Noyes OFL280-102 KIT, SM OTDR/OPM/OLS/VFLPříruční reflektometr OTDR Noyes OFL280-102 KIT obsahuje samotný reflektometr OFL280-102 s předřadným vláknem SM 500 m, konektory vláken jsou dle požadavku zákazníka. Nový přístroj OFL280 od společnosti AFL Telecommunications je malý a lehký testovací/mě

 

148 000 Kč  bez DPH

 

179 086 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Příruční reflektometr OTDR Noyes OFL280-103 KIT, SM OTDR/OPM/OLS/VFL, měření na živých vláknechPříruční reflektometr OTDR Noyes OFL280-103 KIT obsahuje samotný reflektometr OFL280-103 s předřadným vláknem SM 500 m, konektory vláken jsou dle požadavku zákazníka. Nový přístroj OFL280 od společnosti AFL Telecommunications je malý a lehký testovací/mě

 

164 640 Kč  bez DPH

 

199 220 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Příruční reflektometr OTDR Noyes M200-K QUAD KIT, MM/SM/"Quad"Příruční reflektometr OTDR Noyes M200-K QUAD KIT obsahuje samotný reflektometr M200-K-QUAD s předřadnými vlákny - 1x předřadné vlákno SM 500 m, 1x předřadné vlákno MM-50/125 150 m a 1x předřadné vlákno MM-62,5 150 m, konektory předřadných vláken jsou dle ...

 

223 970 Kč  bez DPH

 

271 010 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Příruční reflektometr OTDR Noyes M700-24U KIT, QUAD SM/MM OTDR/OPM/VFLOTDR (optical time domain reflectometer) od společnosti AFL Telecommunications je malý a lehký testovací/měřící přístroj. Měří Multimode, Single-mode a „Quad“ (SM+MM). S krátkými mrtvými zónami je M200 ideální pro testování a diagnostiku přístupových sítí...

 

331 370 Kč  bez DPH

 

400 964 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Předřadné vlákno pro OTDR reflektometr, kroužek, MM 50/125 + 62,5/125 um, 2x 150 mPředřadná vlákna pro OTDR reflektometr, MM: 1x MM-50/125 150 m, 1x MM-62,5 150 m, konektory dle požadavku zákazníka.

 

11 590 Kč  bez DPH

 

14 024 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Předřadné vlákno pro OTDR reflektometr, kroužek, SM 9/125 um, 500 mPředřadné vlákno pro OTDR reflektometr, kroužek, SM 9/125 um, délka 500 m, konektory dle požadavku zákazníka.

 

9 376 Kč  bez DPH

 

11 345 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Single mode OTDR - sada pro měření optických tras a VFL, OLS A OPMMěřící sada Single mode OTDR pro měření parametrů optických tras, diagnostiku sítí, zhotovování certifikačních měřících protokolů a hledání poruch. Sada obsahuje předřadné vlákno, redukční patch cordy a spojky pro měření tras zakončených SC/PC, LC/PC, FC/...

 

120 000 Kč  bez DPH

 

145 206 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen"Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen" pro konektory LC.

 

498 Kč  bez DPH

 

603 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Univerzální adaptor pro SC a FC konektory s 2,5 mm ferulí pro mikroskop Noyes OFS300-200Univerzální adaptor pro SC a FC konektory s 2,5 mm ferulí pro mikroskopy Noyes série OFS300-200C a VS300.

 

1 214 Kč  bez DPH

 

1 469 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Univerzální adaptor pro LC konektory s 1,25 mm ferulí pro mikroskop Noyes OFS300-200Univerzální adaptor pro LC konektory s 1,25 mm ferulí pro mikroskopy Noyes série OFS300-200C a VS300.

 

1 214 Kč  bez DPH

 

1 469 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Příruční reflektometr OTDR EXFO AXS-100 Access SM1310/1550 nmPříruční OTDR (optical time domain reflectometer) AXS-100 od společnosti EXFO je malý a lehký testovací/měřící přístroj pro Single-mode optické kabeláže. S krátkými mrtvými zónami je AXS-100 ideální pro testování a diagnostiku přístupových, lokálních a FT...

 

105 050 Kč  bez DPH

 

127 117 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

27

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.