0
Košík je prázdný
0

    Síťové aktivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    340 produktů
    17 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Malý, kompatibilní, univerzální a plně gigabitový switch Mercusys. Plastové provedení. Ideaální do menších platforem jako rozšíření síťové infrastruktury. Hlavní vlastnosti: Interfaces : 8 10/100/1000Mb

    Cena na dotaz
     
     

    6. generace hAP routeru od MikroTiku je tu. Tento malý router do domácností a malých firem hAP ax2 případně C52iG-5HaxD2HaxD-TC má L4 licenci, desktop provedení a obsahuje 5 Gigabitových portů z nichž 1. port podporuje PoE in i PoE out. Kromě toho má rou

    Cena na dotaz
     
     

    RouterBoard Mikrotik RB951Ui-2nD Box je indoor přístupový bod/router pro pásmo 2,4 GHz standardu 802.11b/g/n. hAP je domácí AP s využitím kompletních systémů managmentu RouterOS. RB951Ui-2nD má dále 5 LAN porty Fast eth 10/100 Mbps. Router není vybaven s

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Reverzní 8portový gigabitový switch TL-SG108GE Easy Smart má 8 ethernetových portů 10 / 100 / 1000 Mbps a je určený pro sítě malých a středních podniků, které vyžadují jednoduchou správu sítě. Kompaktní velikost pouzdra je ideální pro stolní počítače s om

    Cena na dotaz
     
     

    Stropní AP, který prošel dalším vývojem a byla mu přidána novější anténa která má vetší zisk a tímpádem i větší dosah a tím větší pokrytí. Přestože toto AP podporuje režim opakovače, dva gigabitové ethernetové porty vám umožňují rozšířit vaši síť pomoc

    Cena na dotaz
     
     

    Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 500W. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými porty, 2x SFP, 2x 1/10G SFP+ porty a celkovou propustnost 70 Gbps.Jeho největší předností

    Cena na dotaz
     
     

    RouterBoard Mikrotik hEX s je boxový router s 5 Gigabitovými Ethernet porty 1 SFP portem a 1 portem USB typu A, založený na MikroTik RouterOS Level4. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňuje proprietární napá

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Unmanaged switche řady TP-Link LiteWave poskytují snadný a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě. Snadno se používají a jsou spolehlivé. Pomocí těchto přepínačů plug-and-play můžete okamžitě rozšířit síťová připojení na více zařízení. Díky p

    Cena na dotaz
     
     

    HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km. Maximální rychlost 2,488 Gbps (RX) a je 1,244 Gbps (TX). Je napájena prostřed

    Cena na dotaz
     
     

    Gigabitové internetové připojení: Jeden port PON a jeden gigabitový port LAN poskytují vysoké přenosové rychlosti*   Podpora XPON: Duální režim EPON + GPON nabízí větší flexibilitu pro přístup

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Novýá vylepšená verze antény pro LoRa zařízení.

    Cena na dotaz
     
     

    RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Ocelové pouzdro, stolní konstrukce nebo konstrukce s upevněním na stě

    Cena na dotaz
     
     

    RouterBoard Mikrotik RB960PGS-PB je založen na platformě RB960PGS s 5 Gigabitovými ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4 a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňu

    Cena na dotaz
     
     

    Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM. Tento switch disponuje 24 GB Lan porty + 2 SFP+ šachtami kde lze použít samozřejmě i klasické SFP. Zařízení pracuje se Switch OS. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway. Switch je dodáván

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    RouterBoard Mikrotik RB750Gr3 je boxový router s 5 Gigabitovými Ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100/1000 Mbps z nichž jeden umožňuje proprietární napájení po Ethernetu PoE. Router není

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - přip

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Indoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)