0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO 

    101 produktů
    6 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    148 Kč 

    bez DPH

    179 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -19%

    NanoBracket NanoBeam M5-19, 5AC-19 a M2-13 je praktický držák umožňující jednoduše upevnitz jednotka na stožár nebo zeď.

    84 Kč 

    bez DPH

    102 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -71%

    NanoBracket Universal je praktický plastový držák pro outdoorové jednotky Ubiquiti, OvisLink, TP-Link a další. NanoBracket umožňuje instalaci jednotky na zeď nebo na stožár. Pomocí NanoBracketu je možné nastavit směr a náklon jednotky jakýmkoliv směrem až

    54 Kč 

    bez DPH

    66 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -61%

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je

    693 Kč 

    bez DPH

    839 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -40%

    Kvalitní napájecí zdroj od společnosti MHPower, který Vám dodává 48V při 2A a výkonem 96W. Technické specifikace: Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Hloubka [mm]: 140 Šířka [mm]: 60 Vý

    259 Kč 

    bez DPH

    313 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -35%

    Pasivní PoE adapter/slučovač slučuje DC napájení do volných párů UTP kabelu. Adapter má RJ-45 konektor pro připojení do LAN (Data), DC Jack pro napájecí adapter a RJ-45 konektor (Data+Napájení) pro propojení s Ethernet portem napájeného zařízení. Lze pou

    32 Kč 

    bez DPH

    39 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -42%

    Kabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Female k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <4 dB/5,8 GHz.

    99 Kč 

    bez DPH

    120 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -66%

    Držák anténního stožáru pro uchycení na stěnu s výsunem od 410mm do 470mm s jedním zajišťovacím šroubem. Montáž na stěnu pomocí 2 šroubů. Držák je určen pro stožáry o průměru 48 mm. Povrchově upraveno galvanickým zinkem.

    220 Kč 

    bez DPH

    266 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -45%

    Vnitřní rozměry DxVxH (mm): 380 x 300 x 120 Použitelné otvory: O max. 48 mm Šrouby pro upevnění víka(počet/typ): 4/plastové plombovatelné, použitelné jako pant Vlastnosti: bezhalogenové Krytí: IP56 Barva: šedá RAL 7035

    647 Kč 

    bez DPH

    783 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -18%

    Optický nástěnný rozvaděč OR-24 pro 24 simplex SC spojek slouží k ukončení max. 24 vláken. Je dodáván včetně 2 kazet každá pro 12 optických svárů, kazety jsou upevněny pomocí trnu, rozvaděč je možné použít i pro provaření (spojení) optických kabelů.

    490 Kč 

    bez DPH

    593 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -27%

    Celokovová rozvodná skříň pro vnitřní použití bílé barvy. Skříň má zamykatelná plechová dvířka, plnou zadní stěnu, kabelové vstupy jsou na dolní a horní stěně. Skříň je vyrobena z pozinkovaného plecha s povrchovou lakovou úpravou. Rozměry: Šířka 240 mm,

    329 Kč 

    bez DPH

    398 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -22%

    Plně svařovaný nástěnný rozvaděč je klasikou pro středně velké instalace. Je odzkoušen tisíci úspěšnými instalacemi. Vysoká kvalita zpracování zajišťuje skvělý vzhled a vysokou užitnou hodnotu. Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zp

    2 950 Kč 

    bez DPH

    3 570 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -24%

    Všesměrová duální anténa s MMCX konektorem vhodná na spojení s routerboardy řady 911, 912, 711 které následně využijete spolu se StationBox InSpot při tvorbě hotspotů uvnitř budov. Anténa pracuje v pásmu 2,4GHz se ziskem 2dBi a v pásmu 5GHz se ziskem 3dBi

    63 Kč 

    bez DPH

    76 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -33%

    Bezdrátový nano USB adaptér Wireless N TP-LINK TL-WN725N s rychlostí 150 Mbit/s umožňuje uživatelům připojit stolní počítač či notebook k bezdrátové síti při rychlosti 150 Mbit/s. Tento miniaturní adaptér je navržen tak, aby jeho použití bylo co nejjednod

    177 Kč 

    bez DPH

    214 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -23%

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    177 Kč 

    bez DPH

    214 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -29%

    Celokovová rozvodná skříň pro vnitřní použití bílé barvy. Skříň má zamykatelná plechová dvířka, plnou zadní stěnu, kabelové vstupy jsou na dolní a horní stěně. Skříň je vyrobena z pozinkovaného plecha s povrchovou lakovou úpravou. Rozměry: Šířka 500 mm,

    1 038 Kč 

    bez DPH

    1 256 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -19%

    SH-CC 5 70 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 70° vyzařovacím úhlem, ziskem 11,5dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní

    929 Kč 

    bez DPH

    1 124 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -53%

    SH-CC 5 80 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 80° vyzařovacím úhlem, ziskem 10,4dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní

    928 Kč 

    bez DPH

    1 123 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -59%

    imbusový klíč z velmi kvalitní chrom-vanadiové oceli s velikostí 5mm. S nízkým profilem a dlouhou rukojetí umožňuje nástroj dostat se i do těžko dostupných míst. Rozměry: 5x16x200mm

    15 Kč 

    bez DPH

    18 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -87%

    Sektorová dualpolarizační anténa Sector Carrier Class 5-16 od výrobce RF Elements pracující ve frekvenčním pásmu 5 GHz se ziskem 16 dBi a vyzařovacím úhlem 75°-100°. Důležitým prvkem zabudovaným do struktury antény je tzv. Backshield. Backshield je frekve

    1 321 Kč 

    bez DPH

    1 599 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -54%

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)