Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

381

položek

20

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Mikrotrubička tlustostěnná 7/4 mm HDPE pro přímé položení do země, oranžováTlustostěnná mikrotrubička 7/4 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 12 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optický...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 10/6 mm HDPE pro přímé položení do země, růžováTlustostěnná mikrotrubička 10/6 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick...

 

10 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 14/10 mm HDPE pro přímé položení do zeměTlustostěnná mikrotrubička 14/10 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 144 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků opti...

 

10 Kč  bez DPH

 

12 Kč  s DPH

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/PC Single-mode, simplexSpojka SC/PC Single-mode, simplex.

 

13 Kč  bez DPH

 

16 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 8 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 8 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem. <

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail MM 62,5/125um, konektor ST, délka 1 mOptický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem ST.

 

42 Kč  bez DPH

 

51 Kč  s DPH

 
 
 
 
Záslepka otvorů do panelů pro SC simplex spojky, černáZáslepka otvorů do panelů a čelíček optických van a rozvaděčů pro zaslepení nevyužitých otvorů pro SC simplex spojky. Záslepka v plastovém provedení černé barvy.

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

128 Kč  bez DPH

 

155 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PCZjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická zásuvka 3M 8686 FTTH pro 4 simplex SC/E2000/8x LC + 1x RJ-45Optická zásuvka 3M 8686 FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vlákem v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 4 pozice na optické spojky SC Simplex nebo E2000, LC Duplex spojek. Jedinečnou možností je vložit 1keystone s metalickou RJ-4...

 

100 Kč  bez DPH

 

121 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický vnitřní FTTH Drop Box 6 svárů, 6 výstupů (Drop)/3x SC, 2 vstupy (Omega), plastový s organizeremVnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastový s organizerem na 6 ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 6 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely/2x SC Ssimplex spojky. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Omega vstup). Rozváděč má malý pr...

 

263 Kč  bez DPH

 

318 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kabelová průchodka M20 průměr 20mmKabelová průchodka M20 JIROUS s krytím IP68 umožňující snadné protažení eternetového kabelu včetně konektoru RJ45. - použitelná ke všem JIROUS GentleBOXům - kvalitní sevření kabelu - výborná povětrnostní odolnost - snadné protažení eter

 

22 Kč  bez DPH

 

26 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická zásuvka FTTH pro 4 spojky SC/E2000 Simplex nebo LC DuplexOptický box/zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 4 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Zásuvka obsahuje výklopnou kazetu s držáky ochran svárů a místo pro ...

 

149 Kč  bez DPH

 

180 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barevOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barev, sekundární ochrana 900 um.

 

429 Kč  bez DPH

 

519 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 2 m, duplex, konektory ST-LCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 2 m, konektory ST-LC.

 

170 Kč  bez DPH

 

206 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický box na DIN lištu pro max. 6 SC duplex spojek, neosazenýOptický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává se se 2 kabelovými průchodkami, držáky svárů neosazen spojkami...

 

598 Kč  bez DPH

 

724 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

144 Kč  bez DPH

 

174 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická vana 1U výsuvná černá OVV-1UB-24SC-S-0 pro 24 simplex SC/E2000 s kazetamOptická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" racku v černé barvě pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC adaptorů. Vana má 4 přímé kabelové vstupy zaslepené plastovými krytkami, dodávána je bez kabelových průchodek. Uvnitř vany jsou na trnu umís...

 

650 Kč  bez DPH

 

787 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

381

položek

20

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.