Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

359

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tenkostěnná 10/8 mm pro použití v HDPE trubkáchTenkostěnná mikrotrubička 10/8 mm z HDPE materiálu pro použití v HDPU trubkách. Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 72 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optických vláken. Mikro...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Záslepka otvorů do panelů pro SC simplex spojky, černáZáslepka otvorů do panelů a čelíček optických van a rozvaděčů pro zaslepení nevyužitých otvorů pro SC simplex spojky. Záslepka v plastovém provedení černé barvy.

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická zásuvka 3M 8686 FTTH pro 4 simplex SC/E2000/8x LC + 1x RJ-45Optická zásuvka 3M 8686 FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vlákem v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 4 pozice na optické spojky SC Simplex nebo E2000, LC Duplex spojek. Jedinečnou možností je vložit 1keystone s metalickou RJ-4...

 

100 Kč  bez DPH

 

121 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 8 vláken, hvězda, HDPE, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 8 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 3,5 mm. Kabel má speciální plášť průřezu "hvezdičky" pro snížení tření z materiálu HDPE zelené barvy. Profesionální die...

 

Kč  bez DPH

 

10 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/PC Single-mode, simplexSpojka SC/PC Single-mode, simplex.

 

13 Kč  bez DPH

 

16 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická zásuvka FTTH pro 2 spojky SC/E2000 Simplex nebo LC DuplexOptická zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 2 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Vrchní kryt je pouze nacvakávací, součástí balení jsou záslepky pro nevy...

 

38 Kč  bez DPH

 

46 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická zásuvka FTTH pro 4 spojky SC/E2000 Simplex nebo LC DuplexOptický box/zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 4 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Zásuvka obsahuje výklopnou kazetu s držáky ochran svárů a místo pro ...

 

149 Kč  bez DPH

 

180 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická vana 1U výsuvná černá OVV-1UB-24SC-S-0 pro 24 simplex SC/E2000 s kazetamOptická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" racku v černé barvě pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC adaptorů. Vana má 4 přímé kabelové vstupy zaslepené plastovými krytkami, dodávána je bez kabelových průchodek. Uvnitř vany jsou na trnu umís...

 

650 Kč  bez DPH

 

787 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PCZjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH

 
 
 
 
Adaptor pro SC sipmlex spojku do pozice pro keystone v patch panelu, boxuAdaptor pro SC sipmlex spojku do pozice pro keystone v patch panelu, boxu

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, LC/PC-SC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

182 Kč  bez DPH

 

220 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka mikrotrubiček průhledná 10/8 mm150N Průměr vnitřní 8 Průměr vnější 10 Příslušenství Spojka

 

48 Kč  bez DPH

 

58 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický box na DIN lištu pro max. 8 simplex SC/E2000/duplex LC spojek, neosazenýOptický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 8 simplex SC/E2000/duplex LC spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává se se 2 kabelovými průchodkami, držáky svárů ...

 

598 Kč  bez DPH

 

724 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 5 m, duplex, konektory ST-STOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 5 m, konektory ST-ST.

 

192 Kč  bez DPH

 

232 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka mikrotrubiček průhledná 7/4 mm, s pojistkami proti vytrženíSpojka mikrotrubiček průhledná 7/4 mm komplet i s pojistkami proti vytržení.

 

49 Kč  bez DPH

 

59 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozvaděč venkovní/vnitřní, 8xSC Simplex (LC Duplex), nástěnný, plastovýVenkovní/vnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) s kazetou a organizérem vláken pro umístnění 8 SC Simplex spojek (LC Duplex) s možností zakončit až 8 optických vláken. Rozváděč má krytí IP54 a očko pro visací zámek. Součástí dodávky je bohaté příslušenst...

 

389 Kč  bez DPH

 

471 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

359

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.