Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125, 12 vláken, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vanyPlastová záslepka do optické vany do otvoru SC

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vlákenOptická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken Více místa za hřebínky pro natožení rezerv. Rozměr: d x š x v 140x100x8mm

 

74 Kč  bez DPH

 

90 Kč  s DPH

 
 
 
 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "souvisejísí ...

 

111 Kč  bez DPH

 

134 Kč  s DPH

 
 
 
 
Keystone adapter SCAdapter pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka LC Single-mode, duplexSpojka LC Single-mode, duplex.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

144 Kč  bez DPH

 

174 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

132 Kč  bez DPH

 

160 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka ST Multi-mode, simplexSpojka ST Multi-mode, simplex.

 

20 Kč  bez DPH

 

24 Kč  s DPH

 
 
 
 
DIN BOX 8 SC, kovovýOptický box na DIN lištu kovový pro zakončení či provaření až 12 vláken. Čelo 8x SC simplex (E2000, LC Duplex) , vybavený držáky svárů - 2ks 6 sv. , kabelová průchodka PG 2ks, záslapka PG 2ks) rozměr 130x125x35mm

 

547 Kč  bez DPH

 

662 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 m.

 

41 Kč  bez DPH

 

49 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická zásuvka FTTH pro 2 spojky SC/E2000 Simplex nebo LC DuplexOptická zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 2 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Vrchní kryt je pouze nacvakávací, součástí balení jsou záslepky pro nevy...

 

24 Kč  bez DPH

 

30 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

194 Kč  bez DPH

 

235 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

163 Kč  bez DPH

 

197 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PCZjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/PC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

208 Kč  bez DPH

 

252 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barevOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barev, sekundární ochrana 900 um.

 

429 Kč  bez DPH

 

519 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 1 m, duplex, ST-LCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory ST-LC.

 

160 Kč  bez DPH

 

194 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.