Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

365

položek

19

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Mikrotrubička tlustostěnná 12/8 mm HDPE pro přímé položení do země, žlutozelenáTlustostěnná mikrotrubička 12/8 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 96 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick...

 

12 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Záslepka otvorů do panelů pro SC simplex spojky, černáZáslepka otvorů do panelů a čelíček optických van a rozvaděčů pro zaslepení nevyužitých otvorů pro SC simplex spojky. Záslepka v plastovém provedení černé barvy.

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická vana 1U výsuvná černá OVV-1UB-24SC-S-0 pro 24 simplex SC/E2000 s kazetamOptická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" racku v černé barvě pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC adaptorů. Vana má 4 přímé kabelové vstupy zaslepené plastovými krytkami, dodávána je bez kabelových průchodek. Uvnitř vany jsou na trnu umís...

 

650 Kč  bez DPH

 

787 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 3 m, duplex, LC/PC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory LC/PC-SC/APC Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

202 Kč  bez DPH

 

244 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 2 m, duplex, LC/PC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-SC/APC Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

190 Kč  bez DPH

 

230 Kč  s DPH

 
 
 
 
Ochrana sváru optického vlákna 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelnáOchrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC Multi-mode, simplexSpojka SC Multi-mode, simplex.

 

18 Kč  bez DPH

 

21 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail MM 62,5/125um, konektor SC, délka 1 mOptický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem SC.

 

37 Kč  bez DPH

 

45 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 mOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1 m.

 

41 Kč  bez DPH

 

49 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka ST Single-mode, simplexSpojka ST Single-mode, simplex.

 

24 Kč  bez DPH

 

29 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka SC/PC Single-mode, simplexSpojka SC/PC Single-mode, simplex.

 

13 Kč  bez DPH

 

16 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 5 m, duplex, LC/PC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory LC/PC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

223 Kč  bez DPH

 

270 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PCZjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka LC Single-mode, duplexSpojka LC Single-mode, duplex.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozvaděč venkovní/vnitřní, 8xSC Simplex (LC Duplex), nástěnný, plastovýVenkovní/vnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) s kazetou a organizérem vláken pro umístnění 8 SC Simplex spojek (LC Duplex) s možností zakončit až 8 optických vláken. Rozváděč má krytí IP54 a očko pro visací zámek. Součástí dodávky je bohaté příslušenst...

 

468 Kč  bez DPH

 

566 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 2 m, duplex, SC-LCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 2 m, konektory SC-LC.

 

147 Kč  bez DPH

 

178 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

175 Kč  bez DPH

 

212 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický vnitřní FTTH Drop Box 6 svárů, 6 výstupů (Drop)/3x SC, 2 vstupy (Omega), plastový s organizeremVnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastový s organizerem na 6 ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 6 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely/2x SC Ssimplex spojky. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Omega vstup). Rozváděč má malý pr...

 

273 Kč  bez DPH

 

330 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozváděč nástěnný vnitřní 8xSC, 12(24) svárů, 2 vstupy (Omega), 24 výstupů (Drop), plastový s kazetou+hřebínkyVnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastovýs čelem pro 8x SC simplex/E2000/LC duplex spojku, s kazetami pro 12(24) ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 24 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Om...

 

401 Kč  bez DPH

 

485 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

365

položek

19

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.