Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

106

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 4 vlákna, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 4 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 8 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 8 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem. <

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 12 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 12 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým p...

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva/držák pro optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A 3,0/3,4 mm, s ocelovým okemKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A, 3,0/3,4 mm s ocelovým okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu). Nový model umožňující až 2,5 závitu. Průměr...

 

60 Kč  bez DPH

 

73 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva/držák plastová pro optický kabel Drop FTTx průměru 2 - 6 mm, rozpojitelné očkoKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Drop FTTx o průměru 2 - 6 m s plastovým, rozpojitelným okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu) a vyznačuje se velkým poloměrem ohybu...

 

52 Kč  bez DPH

 

63 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 15m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 15m SX

 

700 Kč  bez DPH

 

847 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m SX

 

728 Kč  bez DPH

 

881 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SX

 

1 098 Kč  bez DPH

 

1 329 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

8 064 Kč  bez DPH

 

9 757 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m Simplex

 

1 462 Kč  bez DPH

 

1 769 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

12 740 Kč  bez DPH

 

15 415 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

10 360 Kč  bez DPH

 

12 536 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Flat Drop FTTx SM 9/125, 12 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřezOptický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop FTTx, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 1 gelovou trubičku s vlákny a 2 dielektrické tahové prvky. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, položen...

 

15 Kč  bez DPH

 

18 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 12 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

 

12 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kabelová chránička HDPE 32 mm, hladká, černá, 100 mKabelová chránička optického kabelu z HDPE o průměru 32 mm černé barvy je určená k zavádění kabelů zatahováním nebo zafukováním. Chránička neobsahuje halogeny a je ohebná. Chránička je tlakuvzdorná a za chladu rázuvzdorná,volbou stěny určená pro těžké mec...

 

3 912 Kč  bez DPH

 

4 734 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kabelová chránička HDPE 40 mm, hladká, černá, 100 mKabelová chránička optického kabelu z HDPE o průměru 40 mm černé barvy je určená k zavádění kabelů zatahováním nebo zafukováním. Chránička neobsahuje halogeny a je ohebná. Chránička je tlakuvzdorná a za chladu rázuvzdorná,volbou stěny určená pro těžké mec...

 

4 396 Kč  bez DPH

 

5 319 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 170 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EUPředkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 170 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EU. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou přízí.

 

5 584 Kč  bez DPH

 

6 757 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

106

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.