Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

104

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽ, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

13 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva/držák plastová pro optický kabel Drop FTTx průměru 2 - 6 mm, rozpojitelné očkoKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Drop FTTx o průměru 2 - 6 m s plastovým, rozpojitelným okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu) a vyznačuje se velkým poloměrem ohybu...

 

52 Kč  bez DPH

 

63 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva/držák pro optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A 3,0/3,4 mm, s ocelovým okemKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A, 3,0/3,4 mm s ocelovým okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu). Nový model umožňující až 2,5 závitu. Průměr...

 

60 Kč  bez DPH

 

73 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka malých kabelových cívek do šířky cívky 32,5 cm, hmotnosti 200 kgUniverzální odvíječka malých kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a ...

 

1 233 Kč  bez DPH

 

1 492 Kč  s DPH

 
 
 
 
Průběžný závěs pro optické kabely průměru 2-4 mm s neoprénovou kleštinou, převěs max. 100mPrůběžný závěs pro optické kabely průměru 2 - 4 mm určený pro maximální délku převěsu 100 m, ohyb trasy musí být menší než 20°. V případě většího úhlu je nutné použít 2 koncové kotvy. Plastový závěs je vyroben z UV stabilního nylonu, samotný kalel je "drž...

 

56 Kč  bez DPH

 

68 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

12 740 Kč  bez DPH

 

15 415 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

8 064 Kč  bez DPH

 

9 757 Kč  s DPH

 
 
 
 
Závěsný ochranný obal s vnitřním průměrem 20mm, 15kNKvalitní závěsný obal, nosné FE lanko, protahovací POP motouz v ceně, Al trubka potažená UV stabilním PE.

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m SX

 

728 Kč  bez DPH

 

881 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SX

 

1 098 Kč  bez DPH

 

1 329 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SX

 

1 120 Kč  bez DPH

 

1 355 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Zcomax DROP FTTx G.657A SM 9/125, 4 vlákna, METRÁŽOptický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Samsung DROP FTTx. METRÁŽ. Použitá vlákna G.657A jsou kompatibilní s běžnými low-waterpark vlákny G.652D a umožňují poloměr ohybu až 2,4 cm což umožňuje s kabelem pracovat jako...

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 SC/LC 25m DuplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 SC/LC 25m Duplex

 

1 533 Kč  bez DPH

 

1 855 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m Simplex

 

1 462 Kč  bez DPH

 

1 769 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universaální SM 9/125um, 40 m, 4 vlákna, 4x LC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 4x konektor LC/PC, délka 40 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou ...

 

1 665 Kč  bez DPH

 

2 015 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 50/125um, 15 m, 4 vlákna, 4x SC-LC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 50/125 um, 4 vlákna, zakončená jen 2 vlákna 4x konektor SC/PC, délka 40 m. Délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou stejné - 1 m. Vlastní venkovní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 7,5 mm...

 

1 436 Kč  bez DPH

 

1 738 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 50/125um, 100 m, 2 vlákna, 2x LC/PC-SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 62,5/125 um, 4 vlákna, 8x konektor SC/PC, délka 100 m. Konektory na obou koncích kabelu jsou řazeny za sebou (délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou odstupňované cca po 5 cm) tak, aby byl minimaliz...

 

3 410 Kč  bez DPH

 

4 126 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní SM 9/125um, 30 m, 4 vlákna, 4x LC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 4x konektor LC/PC, délka 30 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou ...

 

1 551 Kč  bez DPH

 

1 877 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

104

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.