Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

105

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel Flat Drop FTTx SM 9/125, 24 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřezOptický singlemódový 24 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop FTTx, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 2 gelové trubičky s vlákny a 2 dielektrické tahové prvky. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, položení...

 

19 Kč  bez DPH

 

23 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 12 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva/držák pro optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A 3,0/3,4 mm, s ocelovým okemKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A, 3,0/3,4 mm s ocelovým okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu). Nový model umožňující až 2,5 závitu. Průměr...

 

58 Kč  bez DPH

 

70 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva/držák plastová pro optický kabel Drop FTTx průměru 2 - 6 mm, rozpojitelné očkoKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Drop FTTx o průměru 2 - 6 m s plastovým, rozpojitelným okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu) a vyznačuje se velkým poloměrem ohybu...

 

52 Kč  bez DPH

 

63 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

9 240 Kč  bez DPH

 

11 180 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka malých kabelových cívek do šířky cívky 32,5 cm, hmotnosti 200 kgUniverzální odvíječka malých kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a ...

 

1 233 Kč  bez DPH

 

1 492 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka větších kabelových cívek do šířky cívky 90 cm, hmotnosti 400 kgUniverzální odvíječka větších kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a...

 

2 653 Kč  bez DPH

 

3 210 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 8 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 8 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

 

11 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 4 vlákna, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 4 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým pr...

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva koncová pro optický kabel ADSS, závěs do 120 m, průměr kabelu 11,7 - 12,5 mm, kovováKovová koncová zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 11,7 - 12,5 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 120 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

 

561 Kč  bez DPH

 

679 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva průběžná pro optický kabel ADSS, závěs do 120 m, průměr kabelu 11,7 - 12,5 mm, kovováKovová průběžná zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 11,7 - 12,5 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 120 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

 

378 Kč  bez DPH

 

457 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva koncová pro optický kabel ADSS, závěs do 75 m, průměr kabelu 9 mm, kovováKovová koncová zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 9 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 75 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

 

253 Kč  bez DPH

 

306 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva průběžná pro optický kabel ADSS, závěs do 75 m, průměr kabelu 9 mm, kovováKovová průběžná zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 9 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 77 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

 

333 Kč  bez DPH

 

403 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universaální SM 9/125um, 40 m, 12 vlákna, 24x SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 12 vlákna, zakončené 12 vláken, 24x konektor SC/PC, délka 40 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarov...

 

8 691 Kč  bez DPH

 

10 516 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický Riser kabel Prysmian vnitřní 48 vláken SM 9/125 G.657A2, bílý, vnitřní, METRÁŽVnitřní optický Riser kabel pro rychlou realizaci optických rozvodů v budovách. Riser kabel je tvořen pláštěm ve kterém jsou poměrně volně uložéná optická vlákna v sekundární ochraně. Kabel je určen pro vertikální rozvody a odbočky ke koncovým zásůvkám už...

 

105 Kč  bez DPH

 

127 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 24 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

17 680 Kč  bez DPH

 

21 393 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 55 m, 4 vlákna, 4x LC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 4x konektor LC/PC, délka 55 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou ...

 

2 482 Kč  bez DPH

 

3 003 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universaální SM 9/125um, 110 m, 8 vláken, 8x SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, á vláken, zakončené 4 vlákna oboustranně, 8x konektor SC/PC, délka 110 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům j...

 

5 653 Kč  bez DPH

 

6 840 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

105

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.