Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

77

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DIN Mount K-27 k PowerboxDIN Mount K-27

 

44 Kč  bez DPH

 

53 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pigtail MMCX/N Male úhlový 25 cm, RG178U pro miniPCI kartyPigtail délky 25 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény s konektorem N Female. Konektor N Male na pigtailu je úhlový - používá se tam kde je málo místa pro přímý konektor.

 

101 Kč  bez DPH

 

122 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
19" Nástěnný rozvaděč Moeller 9U, hloubka 410 mm,šedý, prosklené dveře s cyl. vlNástěnný rozvaděč Moeller 9U hloubky 410 mm šedé barvy s uzamykatelnými prosklenými dveřmi určený pro datové a telekomunikační rozvody. NWE rozvaděč je základní typ rozvaděče s možností pasivní ventilace. U řady rozvaděčů NWE se nepočítá s využitím nadst...

 

4 604 Kč  bez DPH

 

5 571 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
19" Nástěnný rozvaděč Triton 18U, hloubka 400 mm,šedý, prosklené dveře s cyl. vPlně svařovaný nástěnný rozvaděč je klasikou pro středně velké instalace. Je odzkoušen tisíci úspěšnými instalacemi. Vysoká kvalita zpracování zajišťuje skvělý vzhled a vysokou užitnou hodnotu. Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zp...

 

4 084 Kč  bez DPH

 

4 942 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Chytrá žárovka TP-Link LB120 Wi-Fi LED, se stmíváním - 800lm, E27, ekv. 60W nastavení teplotyPřipojte žárovku LB120 do vaší domácí Wi-Fi sítě a můžete ji ihned ovládat odkudkoli pomocí aplikace Kasa. Kasa vám umožňuje řídit vaše osvětlení z vašeho smartphonu nebo tabletu – můžete nastavovat jas, časové rozvrhy a režimy osvětlení a navíc můžete sl...

 

406 Kč  bez DPH

 

491 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Parabolická anténa 5 GHz, JRC-29DD MIMO, zisk 29 dB, KIT 2 kusy, konektory SMASměrová parabolická anténa 5 GHz se ziskem 29 dBi DD MIMO s radomem. Kit obsahuje 2 kusy antén. Anténa je vhodná pro oblasti s velkou mírou rušení. Reflektor antény je vyroben z hliníkové slitiny a řešení s radomem umožňuje nasazení antény i v náročných k...

 

8 240 Kč  bez DPH

 

9 995 Kč  s DPH

 

20.00  RP

 
 
 
 
Parabolická anténa JRC-24DD Duplex 5 GHz, zisk 24dB, KIT 2 KUSY, N Femaledvoupolarizační anténa Full duplex nebo MIMO, horizontální/vertikální nebo 2x45° polarizace. Vysoká izolace mezi konektory umožňuje plně duplexní spoje. Hluboká parabola zvyšuje izolaci mezi jednotlivými anténami na stožáru a zlepšuje vyzařovací diagram. ...

 

7 920 Kč  bez DPH

 

9 607 Kč  s DPH

 

20.00  RP

 
 
 
 
TwistPort Adaptér pro PrismStationTwistPort adaptér je určený pro modely IsoStation a PrismStation od firmy Ubiquiti Networks a slouží k propojení vysílací jednotky a antény s TwistPort konektorem. TwistPort adaptéry jsou vybaveny novým rychlozamykacím systémem od RF elements. Připojení a...

 

514 Kč  bez DPH

 

628 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
AP/Klient/Repeater TPLINK Archer XR500v 4xGLAN, 2,4/5GHz, GPONTP-LINK Archer C5 přichází s další generací standardu Wi-Fi - 802.11ac, 3krát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N

 

1 629 Kč  bez DPH

 

1 973 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
QSFP+ Transceiver, Mikrotik Q+85MP01D, 40 Gbps 850nmOptický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 850nm. Jde o 4 nezávislé kanály SFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 150m.

 

1 004 Kč  bez DPH

 

1 217 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Propojovací kabel QSFP+/4x SFP+ Mikrotik 3m , 40 GbpsIdeální řešení na propojení v servrových částech, propojení switchů a předně switche CRS326-24S+2Q+RM. Hlavní vlastnosti: Konektory: QSFP+ to SFP+ Poloměr ohybu: 35mm Provozní teplota: 0-70°C<

 

1 004 Kč  bez DPH

 

1 217 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch Cisco SF110D-08 8x 10/100 port, unmanaged, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

757 Kč  bez DPH

 

918 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch Cisco SG110D-08 8x 1Gb port, DesktopMalý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

 

1 231 Kč  bez DPH

 

1 491 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
QSFP+ Transceiver, 40G LR4 , 10kmOptický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 1271, 1291, 1311, and 1331nm. Jde o 4 nezávislé kanály QSFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 10km.

 

5 121 Kč  bez DPH

 

6 198 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj MHPower 5V, 10W, 2A , USBKvalitní napájecí zdroj od společnosti MHPower, který alternatiivou pro napájení hap lite zařízení od Mikrotiku. Technické specifikace: Vstup: 100-240V / 50-60Hz Výstupní napětí: 5V Výkon: 10W

 

129 Kč  bez DPH

 

158 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Kabel sériový 2m Laplink (Canon 9F/9F,rozebírací, RS232)

 

46 Kč  bez DPH

 

58 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Optický box, IP44, výkl. management 24 svárů, 24xSC, průběžné vstupy

 

1 204 Kč  bez DPH

 

1 457 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Všesměrová anténa Mikrotik HGO-antenna-OUTDuální venkovní anténa HGO od společnosti Mikrotik je převážně určena pro zařízení typu NetMetal. Tato anténa disponuje jedním konektorem RSMA. Hlavní vlastnosti: Pásmo: 2,4GHz / 5GHz Zisk:

 

164 Kč  bez DPH

 

204 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
DC-DC konvertor/měnič Mean Well SD-25C-12, 36-72V/12V, 25W, box, spínanýDC-DC Konvertor Meanwell s výstupem 12V 25W Hlavní vlastnosti: Vstup: 36 ~ 72V DC Výstup: 12V / 2,1A Výkon: 25,2W

 

579 Kč  bez DPH

 

704 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP ac3 LTE6 kit, 5x GbE port, WiFi 2,4 a 5 GHz ACNadstandardní domácí AP s LTE řady 6, připravte své klienty na budoucnost přenosu dat a komfortu. hAP ac3 disponuje novou verzí LTE6 která umí agregovat operátory a dosahovat rychlosti přenosu dat na LTE až na 300Mbps. dále tento domácí AP má v sobě 5GbE ...

 

3 840 Kč  bez DPH

 

4 648 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

77

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.