Optické převodníky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické převodníky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 OFIBER

 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

93

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

63

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

358 Kč  bez DPH

 

433 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

415 Kč  bez DPH

 

502 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

348 Kč  bez DPH

 

421 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

417 Kč  bez DPH

 

505 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

332 Kč  bez DPH

 

402 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, SC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

303 Kč  bez DPH

 

367 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, SC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

381 Kč  bez DPH

 

461 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Media konvertor Mikrotik RBFTC11, Optika/metalikaRBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho nejvýznamnější vlastností je možnost umístění jak do vnitřního tak venkovního prostředí. Napájení: 12-57V Passive or 802.3af Po

 

706 Kč  bez DPH

 

854 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC220L V2, 1000TX/SFP, jen pro Gigabitové SFP modulyGigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s ...

 

630 Kč  bez DPH

 

764 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, Cisco, MM, LC, 550/300 m, 850 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

277 Kč  bez DPH

 

335 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

460 Kč  bez DPH

 

557 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

415 Kč  bez DPH

 

502 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

278 Kč  bez DPH

 

336 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC111CS, 10/100TX/100FX SM WDM, SC, 20 km, 10/100Base-TMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 20 km. Optický port má 1 SC konektor (přenos po 1 vláknu), media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm pro příjem a 1550 nm pro vys...

 

994 Kč  bez DPH

 

1 205 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, HP, MM, LC, 550/300 m, 850 nmSFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, modul využívá vlnové dé...

 

380 Kč  bez DPH

 

460 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 10 Gbps, 10000LX, Mikrotik, SM, LC, 10 km, Tx 1310 nmSFP 2-vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 10000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 n...

 

2 615 Kč  bez DPH

 

3 164 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 1m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 1m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 1m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+ MSA

 

523 Kč  bez DPH

 

635 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 3m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 3m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 3m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

 

706 Kč  bez DPH

 

856 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
X2 Transceiver 10GBASE-LR, 10 km, 1310 nm, SM, SC Duplex, DMI, Cisco compatibleOptický modul X2 10GBASE-LR pro 10 Gbps linky využívající single-módové vlákno 9/125 µm a pracující na vlnové délce 1310 nm. Maximální délka trasy může být 10 km. Modul používa DFB laser a má zabudovanou DDM diagnostiku pro dohled a řízení modulu. Modul j...

 

9 508 Kč  bez DPH

 

11 505 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
X2 Transceiver 10GBASE-ER, 40 km, 1550 nm, SM, SC Duplex, DMI, Cisco compatibleOptický modul X2 10GBASE-ER pro 10 Gbps linky využívající single-módové vlákno 9/125 µm a pracující na vlnové délce 1550 nm. Maximální délka trasy může být 40 km. Modul používa EA-DFB laser a má zabudovanou DDM diagnostiku pro dohled a řízení modulu. Modu...

 

27 260 Kč  bez DPH

 

32 985 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

63

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.