Optické převodníky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické převodníky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

93

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

74

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1270, Rx 1330 Cisco compatibileSFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1270 nm. Napájení modulu j...

 

1 025 Kč  bez DPH

 

1 240 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1330, Rx 1270, Cisco compatibileSFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je...

 

1 025 Kč  bez DPH

 

1 240 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, Mikrotik, RJ-45 Ethernet, SGMIIMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

535 Kč  bez DPH

 

649 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

356 Kč  bez DPH

 

431 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM Cisco, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

427 Kč  bez DPH

 

517 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

471 Kč  bez DPH

 

570 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

425 Kč  bez DPH

 

514 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 1m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 1m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 1m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+ MSA

 

535 Kč  bez DPH

 

649 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC220L V2, 1000TX/SFP, jen pro Gigabitové SFP modulyGigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s ...

 

403 Kč  bez DPH

 

489 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Mikrotik, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

595 Kč  bez DPH

 

720 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

285 Kč  bez DPH

 

345 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, Cisco kompatibilní, RJ-45 Ethernet, SGMIIMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

 

463 Kč  bez DPH

 

562 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Propojovací kabel QSFP+/QSFP+ Mikrotik 1m , 40 GbpsMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 

535 Kč  bez DPH

 

649 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP+ Transceiver 10 Gbps, Cisco, SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm, Cisco compatibileNový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

1 328 Kč  bez DPH

 

1 607 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, WDM Cisco, 1000BX MM, LC, 500 m, Tx 1310 nm, SimplexMiniGBIC/SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Multi-mode vlákno 50 nebo 62,5/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 500 m (62,5/125um nebo 50/125 um, modu...

 

748 Kč  bez DPH

 

907 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, WDM Cisco, 1000BX MM, LC, 500 m, Tx 1550 nm, SimplexMiniGBIC/SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Multi-mode vlákno 50 nebo 62,5/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 500 m (62,5/125um nebo 50/125 um), mod...

 

718 Kč  bez DPH

 

871 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 5m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

 

936 Kč  bez DPH

 

1 134 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

366 Kč  bez DPH

 

443 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM, DMI, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1550 nmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

425 Kč  bez DPH

 

514 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Mikrotik S+2332LC10D, Pár obousměrných SFP+ 10G modulů (10km)Pár jednovláknových Bidi modulů Mikrotik SFP+ s konektory LC pro použítí do vzdálenosti až 10km. Moduly jsou určené především do do zařízní Mikrotik CRS, CSS s SFP+ šachtami. Hlavní vlastnosti: Konektor

 

6 527 Kč  bez DPH

 

7 899 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

74

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.