0
Košík je prázdný
0

    Optická zásuvka 3M 8686 FTTH pro 4 simplex SC/E2000/8x LC + 1x RJ-45

    Optická zásuvka 3M 8666 FTTH
     
    Výrobce
    3M
    Kód

    190438

    Part No.

    OZ-2-SC-CAT5

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    109 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    132 Kč
    Záruka
    6 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optická zásuvka 3M 8686 FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vlákem v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 4 pozice na optické spojky SC Simplex nebo E2000, LC Duplex spojek. Jedinečnou možností je vložit 1keystone s metalickou RJ-45 zásuvkou kategorie Cat5e a mít tak k dispozici kombinovanou opticko/metalickou zásuvku. V zásuvce je možné ukončit i 2 optické konektory 3M NPC. Zásuvka se dodává s 3 krytkami na SC pozice, krytkou na keystone. Zásuvka má malé rozměry (jako běžná el. zásuvka) a obsahuje organizér vláken a držáček ochran svárů případně spojek Fibrlok.

      Hlavní vlastnosti:
      - Počet optických portů: 4x SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex
      - Počet metalických: 1x RJ-45 (keystone)
      - Minimální poloměr ohybu vlákna: 30 mm
      - Integrovaný držák ochrany sváru
      - Přívod kabelu: bočními nebo zadními vstupy

      Rozměry:
      86 x 86 x 33 mm

      Hmotnost:
      0,1 kg

      Obsah balení:
      1x plastový box s zacvakávacím víčkem (bez spojek)
      3x krytka SC
      1x krytka keystone

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Související produkty

      Spojka LC Single-mode, duplex.

      39 Kč 

      bez DPH

      47 Kč 

      s DPH