Optická zásuvka 3M 8686 FTTH pro 4 simplex SC/E2000/8x LC + 1x RJ-45

bílá, plastová s místem na 1 keystone RJ-45, rozměry jako standardní zásuvka
 

 

 

Optická zásuvka 3M 8686 FTTH pro 4 simplex SC/E2000/8x LC + 1x RJ-45
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

3M 

Kód190438
Part No.OZ-2-SC-CAT5
Vaše cena bez DPH 109   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 132   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka6 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

 

 

Související produkty


 

Spojka LC Single-mode, duplex.

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optická zásuvka 3M 8686 FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vlákem v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 4 pozice na optické spojky SC Simplex nebo E2000, LC Duplex spojek. Jedinečnou možností je vložit 1keystone s metalickou RJ-45 zásuvkou kategorie Cat5e a mít tak k dispozici kombinovanou opticko/metalickou zásuvku. V zásuvce je možné ukončit i 2 optické konektory 3M NPC. Zásuvka se dodává s 3 krytkami na SC pozice, krytkou na keystone. Zásuvka má malé rozměry (jako běžná el. zásuvka) a obsahuje organizér vláken a držáček ochran svárů případně spojek Fibrlok.

Hlavní vlastnosti:
- Počet optických portů: 4x SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex
- Počet metalických: 1x RJ-45 (keystone)
- Minimální poloměr ohybu vlákna: 30 mm
- Integrovaný držák ochrany sváru
- Přívod kabelu: bočními nebo zadními vstupy

Rozměry:
86 x 86 x 33 mm

Hmotnost:
0,1 kg

Obsah balení:
1x plastový box s zacvakávacím víčkem (bez spojek)
3x krytka SC
1x krytka keystone


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Související dokumenty


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.