Optická sada na spojování optických vláken - kufřík s nástroji

pro práci s optikou - nástroje pro odizolování, čištění optických vláken a kabelů, lámačka optických vláken
 

 

 

 

 sestava 



 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód190520
Part No.
Vaše cena bez DPH 55 000   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 66 550   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka12 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

Sestava Optická sada na spojování optických vláken - kufřík s nástroji


 

 komponenty Název komponenty Kód komponenty  komponenty Počet
  Kleště na přeštípnutí kabelu do průměru 10 mm 190140

Kleště na přeštípnutí kabelu do průměru 10 mm, BHD Light Duty.

1 ks
  Nádobka MENDA s pumpičkou na IPA kovový uzávěr, 4 OZ ,3714 190146

Nádobka MENDA s pumpičkou na Isopropylalkohol (IPA) kovový uzávěr, 4 OZ ,3714

1 ks
  Stripovací kleště na odplášťování kabelů a kablíků 3,2 až 5,5 mm, trubičky v kab 190141

Stripovací kleště na odplášťování kabelů a kablíků 3,2 až 5,5 mm, trubičky v kabelu

1 ks
  Stahovací kleště na odplášťování kabelů a kablíků 6,4 až 14,3 mm, plášť kabelu 190142

Stahovací kleště na odplášťování kabelů a kablíků 6,4 až 14,3 mm, plášť kabelu

1 ks
  Stahovací kleště NO-NIK 305 um pro odstranění sekundární ochrany optických vláken 190144

Stahovací kleště NO-NIK pro odstranění sekundární ochrany optických vláken, 900 mikronů, střih 305 mikronů, bílé

1 ks
  Stahovací kleště NO-NIK 254 um pro odstranění sekundární ochrany optických vláken 190343

Stahovací kleště NO-NIK pro odstranění sekundární ochrany optických vláken, 900 mikronů, střih 254 mikronů, světle modré

1 ks
  Montážní přípravek 2501 pro spojky optických vláken 3M Fibrlok II 2529 179603

Montážní přípravek pro mechanické optické spojky 3M Fibrlok II 2529.

1 ks
  Montážní přípravek 2504G pro spojky optických vláken Fibrlok II 2540G 179604

Univerzální mechanická spojka optických vláken Fibrlok II 2540G společnosti 3M je určena pro rychlé spojování Single mode optických vláken o průměru 125 mikronů s průměrem primární ochrany 250 mikronů. Jedná se o inovací spojky Fibrlok 2529 s tím že nejvě

1 ks
  Nůžky Kyocera na kevlarová/aramidová vlákna, keramické břity, malé rukojeti 190145

Nůžky Kyocera na kevlarová/aramidová vlákna, keramické břity, malé rukojeti

1 ks
  Stahovací kleště MILLER pro odstranění primární ochrany optických vláken 190143

Stahovací kleště MILLER pro odstranění primární ochrany optických vláken, 250 mikronů

1 ks
  Lámačka optických vláken Fujikura CT-30A - pro 1 vlákno, vč. Fiber plate AD-30A 178502

Lámačka CT-30A umožňuje zalamování optického vlákna v jediném kroku. Lámačka je dodávána s již zabudovaným kontejnerem na ulomená vlákna, který zjednodušuje a zrychluje postup a je téměř nezbytný v případě zalamování vláken v páskové struktuře (ribbon). L

1 ks
  Čistící bezchloupkové kapesníčky Kimberly Clark KIMWIPES (280 ks), 4.4"x8.4" 190148

Čistící bezchloupkové kapesníčky Kimberly Clark KIMWIPES (280 ks), rozměr 4.4"x8.4"

1 ks
  Zdroj viditelného světla VFL Fiber Checker 650 nm, pro ferule 2,5 mm, dosah 3 km 190505

Vizuální zaměřovač poruch (VFL) Fiber Checker je červený laser (650 nm) - zdroj viditelného světla, který slouží pro jednoduché zjištění poruch viditelným zářením. Použít ho lze v pulzním nebo kontinuálním režimu pro všechny typy ochran (0,25; 0,9; 3 mm)

1 ks
  Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla Fiber Checker 190506

Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL Fiber Checker pro konektory LC.

1 ks
  Spojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovová 190354

Spojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovová

2 ks
  Spojka LC Single-mode, duplex 190517

Spojka LC Single-mode, duplex.

2 ks
  Spojka SC/PC Single-mode, simplex 190228

Spojka SC/PC Single-mode, simplex.

2 ks
  Spojka ST Multi-mode, simplex 190224

Spojka ST Multi-mode, simplex.

2 ks

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Sada základních nástrojů pro práci s optickými vláky a optickými kabely určená pro spojování optických vláken. Sada obsahuje všechny nástroje pro odizolování optických kabelů, odstranění sekundární a primární ochrany optických vláken, čištění optických vláken a lámačlu optických vláken Fujikura CT-30A. Sada je doplněna zdrojem viditelného světla pro vizuální kontrolu spojování/zakončování optických vláken. Celá sada je v kovovém servisním kufříku a obsahuje vše potřebné pro přípravu optických vláken pro svařování svářečkou optických vláken, spojování optických vláken mechanickými spojkami nebo zakončovíní optických vláken gelovými konektory.

Zapůjčení této sady je pomocí položky P/N 190521

Obsah sady:
1x 190140 Kleště na přeštípnutí kabelu do průměru 10 mm
1x 190146 Nádobka MENDA s isopropylalkoholem, s pumpičkou, kovový uzávěr, 4 OZ ,3714
1x 190141 Stripovací kleště na odplášťování kabelů a kablíků 3,2 až 5,5 mm
1x 190142 Stahovací kleště na odplášťování kabelů a kablíků 6,4 až 14,3 mm
1x 190144 Stahovací kleště NO-NIK na sekundární ochranu opt. vláken 900 um / střih 305um
1x 190343 Stahovací kleště NO-NIK na sekundární ochranu opt. vláken 900 um / střih 254um
1x 179603 Montážní přípravek 2501 pro spojky optických vláken 3M Fibrlok II 2529
1x 179604 Montážní přípravek 2504G pro spojky optických vláken Fibrlok II 2540G
1x 190145 Nůžky Kyocera na kevlarová/aramidová vlákna, keramické břity
1x 190143 Stahovací kleště MILLER pro primární ochranu opt. vláken 250 mikronů
1x 178502 Lámačka optických vláken Fujikura CT-30A - pro 1 vlákno
1x 190148 Čistící bezchloupkové kapesníčky Kimberly Clark KIMWIPES
1x 190505 Zdroj viditelného světla VFL Fiber Checker 650 nm, 3 km, ferule 2,5 mm
1x 190506 Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla Fiber Checker
Spojky
2x 190354 Spojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovová
2x 190517 Spojka LC Single-mode, duplex
2x 190225 Spojka SC Multi-mode, simplex
2x 190224 Spojka ST Multi-mode, simplex


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.