Single mode OTDR - sada pro měření optických tras a VFL, OLS A OPM

OTDR Noyes OFL250 s předřadným vláknem SC/PC-SC/PC 500m + příslušenství pro měření LC/PC, FC/PC a E2000/APC
 

 

 

Single mode OTDR - sada pro měření optických tras a VFL, OLS A OPM
 

 sestava 



 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód190580
Part No.
Vaše cena bez DPH 120 000   
Recyklační poplatek 5.00; DPH: 21% ()   
Vaše cena s RP* 120 005   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 145 206   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka12 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

Sestava Single mode OTDR - sada pro měření optických tras a VFL, OLS A OPM


 

 komponenty Název komponenty Kód komponenty  komponenty Počet
  Příruční reflektometr OTDR Noyes OFL250, SM OTDR/OPM/OLS/VFL 178519

Nový přístroj OFL250 od společnosti AFL Telecommunications je malý a lehký testovací/měřící přístroj s více funkcemi: SM OTDR (optical time domain reflectometer), měření výkonu přímou metodou OPM (Optical Power Meter), zdroj světla 1310/1550 nm OLS (Optic

1 ks
  Předřadné vlákno pro OTDR reflektometr, SM 500 m 190168

Předřadné vlákno pro OTDR reflektometr, SM 500 m, konektory dle požadavku zákazníka.

2 ks
  Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, simplex, konektory LC/PC-SC/PC 190574

Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

1 ks
  Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, simplex, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EU 190573

Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EU

1 ks
  Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, simplex, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU 190577

Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU.

1 ks
  Spojka SC/PC Single-mode, simplex 190228

Spojka SC/PC Single-mode, simplex.

1 ks
  Spojka LC Single-mode, duplex 190517

Spojka LC Single-mode, duplex.

1 ks
  Spojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovová 190354

Spojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovová

1 ks
  Spojka E2000/APC Single-mode, simplex vč. kovové pružiny 190232

Spojka E2000/APC Single-mode, simplex vč. kovové pružiny.

1 ks

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Měřící sada Single mode OTDR pro měření parametrů optických tras, diagnostiku sítí, zhotovování certifikačních měřících protokolů a hledání poruch. Sada obsahuje předřadné vlákno, redukční patch cordy a spojky pro měření tras zakončených SC/PC, LC/PC, FC/PC a E2000/APC konektory nebo spojkami a SW pro zpracování výsledků měření a tvorbu síťové dokumentace. Vzhledem k vlastnostem OTDR je možné měřit i přímou metodou a OTDR má integrovaný zdroj viditelného světla (VFL).

Zapůjčení této sady je pomocí položky P/N 190581

Hlavní vlastnosti:
Měřící metody:
1. Single Mode reflektometr OTDR (optical time domain reflectometer)
2. Měření výkonu přímou metodou OPM (Optical Power Meter)
OTDR má i funkce:
3. Zdroj světla 1310/1550 nm OLS (Optical Laser Source)
4. Zdroj viditelného světla VFL (Visual Fault locator)
- Vlnové délky: 1310/1550 nm
- Dynamický rozsah: 26dB - 1,5m identifikační mrtvá zóna
- barevný 3,5" (89 mm) indoor/outdoor LCD displej
- Bellcore (GR-196).SOR formát
- Mini USB rozhraní (možnost připojit Flash disk)+ PC software
- Napájení: síť + Lion baterie (12 hodin provozu)

Technické parametry Měřiče výkonu (OPM):
Kalibrované vlnové délky: 1310, 1490, 1550, 1625 nm

Technické parametry Zdroje světla (OLS):
Střední vlnová délka: SM - 1310, 1550 nm (±20 nm)
Výstupní výkon: -3 dBm

Technické parametry Zdroje viditelného světla (VFL):
Vlnová délka: 650 nm
Výstupní výkon: 0,8 mW

Obsah sady:
1x 178519 Příruční reflektometr OTDR Noyes OFL250, SM OTDR/OPM/OLS/VFL
1x 190168 Předřadné vlákno pro OTDR reflektometr, SM 500 m zakončené konektory SC/PC-SC/PC
1x 190574 Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, simplex, konektory SC/PC-LC/PC
1x 190573 Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, simplex, konektory SC/PC-FC/PC
1x 190577 Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, simplex, konektory SC/PC-E2000/APC
1x Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PC
1x 190228 Spojka SC/PC Single-mode, simplex
1x 190517 Spojka LC Single-mode, duplex
1x 190354 Spojka FC/PC Single-mode, simplex, ceramic sleeve, kovová


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.