SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, HP, MM, LC, 550/300 m, 850 nm

50/125 nebo 62,5/125 um Multi-mode, 1000Base-SX, 850 nm, 2x LC konektor
 

 

 

SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, HP, MM, LC, 550/300 m, 850 nm
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód173135
Part No.IPMP-8524-S5C-HP
Vaše cena bez DPH 366   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 443   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní s HP zařízeními.

Hlavní vlastnosti:
- SFP Modul
- 1x 1000Base-SX optický port s podporou full duplexního módu
- Délka trasy: 550 m pro vlákno 50/125 um, 300m pro vlákno 62,5/125 um
- Dual data-rate of 1,25 Gbps/1,063 Gbps
- Multi-mode vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm
- Vlnová délka: 850 nm
- Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C
- Transmiter power: -3,5 až -9,5 dBm
- Reciever sensitivity: -18 dBm
- Power Budget: 8 dB
- Reciever overload: 0 dBm
- Vysílač: VCSEL laser
- Spektrální šířka: 0,85 nm
- Detektor: PIN dioda

Porty:
1x 1000Base-SX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

Podporované standardy:
Gigabit Ethernet, Fiber Channel

Napájení:
3,3 V Interní z SFP portu


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.